Keystone logo

38 Magistro studijos Programos į Verslas Santykiai su klientais Tarptautinio verslo administravimo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Verslas
  • Santykiai su klientais
  • Tarptautinio verslo administravimo studijos
Studijų sritys
  • Verslas (38)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Verslas Santykiai su klientais Tarptautinio verslo administravimo studijos

Magistro laipsnis yra pirmas žingsnis po bakalauro laipsnio tobulinant jūsų išsilavinimą. Paprastai tai reikalauja dvejų metų dieninių studijų, tačiau ji atveria daug galimybių augti jūsų karjeroje.

Kas yra Tarptautinės verslo administravimo magistras? Tarptautinis verslo administravimas tampa vis labiau paplitęs, nes didėja globalizacija. Šis laipsnis gali suteikti jums įgūdžių, kuriuos reikia suprasti technologijas ir logistikos pažangą, kurios yra būtinos tarptautiniam verslą. Tai gali padėti jums pasiekti ir palaikyti klientus ir klientus visame pasaulyje, taip pat suteikti jums naujų žinių apie strateginį planavimą, reikalingą rinkodarai, finansams ir žmogiškiesiems ištekliams, siekiant sėkmės visame pasaulyje.

Tarptautinio verslo administravimo magistro privalumai dažnai taikomi ne tik jūsų verslo sferoje, bet ir jūsų asmeniniame gyvenime. Sužinokite, kaip diplomatiškai naršyti įvairias kultūras, kaip valdyti logistiką ir prekybą, kaip efektyviausiai pasiekti žmones naudojant technologijas.

Magistro laipsnio kaina priklauso nuo mokyklos ir regiono. Galite susisiekti su mokyklomis, kurioms labiausiai domina išlaidų santrauka.

Naujos karjeros galimybės gali atsirasti, kai jūs gaunate magistro tarptautinės verslo administravimo. Galite pasirodyti, kad esate įsteigtas kaip rinkodaros ar žmogiškųjų išteklių direktorius. Arba galite pasirinkti pradėti savo konsultacinę įmonę arba parašyti verslo žurnalui. Smulkaus verslo veikla taip pat gali būti naudinga; galėtumėte nuspręsti išplėsti savo verslą tarptautiniu mastu arba galbūt suteikti pagalbą įkūrimui, kuris gali išaugti į naujos kartos pasaulinį lyderį.

Tarptautinio verslo administravimo kursai siūlomi daugumoje kolegijų ir universitetų, o daugelis siūlo magistro programą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.