Keystone logo

28 Magistro studijos Programos į Dizaino studijos Tekstilės dizainas 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Dizaino studijos
 • Tekstilės dizainas
Studijų sritys
 • Dizaino studijos (28)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Magistro studijos Programos į Dizaino studijos Tekstilės dizainas

  Jei baigėte bakalauro laipsnį, bet norite išsamiau suprasti studijų sritį, galite pereiti prie magistro laipsnio. Dviejų metų dieninės studijos gali suteikti jums išsamesnės, išsamesnės informacijos apie temą, o pats laipsnis gali padidinti jūsų galimybes šioje srityje.

  Kas yra Tekstilės dizaino magistras? Šios srities laipsnis gali padidinti jūsų supratimą apie tekstilės gaminius ir produktus bei dizainus, kurie kyla iš jų. Gali pasirodyti, kad gausite vertingos informacijos apie gamybą ir stilius, taip pat apie rinkodarą, pardavimą ir mados bei kitų tekstilės gaminių naudojimą. Sutelkiamas dėmesys į techniką ir sprendimus dėl vystymosi, galima pagyvinti gamybos pasaulį, o gilus spalvų ir estetikos suvokimas gali atverti duris į kūrybines koncepcijas ir dar daugiau.

  Tekstilės dizaino magistro privalumai gali viršyti jūsų karjeros galimybes. Galėtumėte įgyti įžvalgų, kurios padėtų jums ieškoti savo asmeninio stiliaus, taip pat įgūdžių, tokių kaip kritinis mąstymas ir sprendimų priėmimas.

  Magistrantūros studijų kaina bet kurioje programoje gali skirtis priklausomai nuo šalies ir mokyklos. Susisiekite su savo pasirinktomis mokyklomis, kad sužinotumėte daugiau apie jų sąnaudų struktūrą ir tai, kas taikoma.

  Karjera bet kuriame disciplinos aspektu gali laukti jūsų, kai turite tekstilės dizaino magistro laipsnį. Galite pasirinkti tapti interjero dizaineriu ar mados dizaineriu. Galite pasirinkti, kaip išplėsti verslo laiptelį kompanijoje, kuri siūlo šias paslaugas, kaip dizaino ar pardavimų direktorius. Jūs taip pat turite galimybę susieti su susijusiomis sritimis; Pavyzdžiui, tekstilės poveikį aplinkai gali įvertinti aplinkosaugos konsultantas. Mokslo žurnalo autorius taip pat gali rasti šį laipsnį vertingu įrankiu.

  Tekstilės dizaino magistras gali būti įsigytas bet kurioje pasaulio vietoje, lankydamasis netoliese esančiame universitete esančiose pamokose ar klasėse. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.