Keystone logo

31 Magistro studijos Programos į Inžinerijos studijos Elektros inžinerija Telekomunikacijų inžinerijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Inžinerijos studijos
  • Elektros inžinerija
  • Telekomunikacijų inžinerijos studijos
Studijų sritys
  • Inžinerijos studijos (31)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Inžinerijos studijos Elektros inžinerija Telekomunikacijų inžinerijos studijos

Baigę bakalauro studijas susijusioje srityje studentai dažnai vykdo magistro laipsnį. Programos paprastai trunka nuo dvejų iki penkerių metų, priklausomai daugiausia nuo įregistravimo statuso.

Kas yra telekomunikacijų inžinerijos magistras? Tokios programos dažnai laikomos tęstinumu bendrosios elektrotechnikos studijos. Kaip ir daugelis kitų magistro lygio programų taikomųjų mokslų ir susijusių sričių srityse, telekomunikacijų ir tinklo inžinerijos mokymo programos yra palyginti orientuotos. Todėl jie dažniausiai yra trumpesni už vidutinį magistrantūros studijų kursą, kai kuriose institucijose užbaigus vienerius metus. Studentai turėtų tikėtis skyrių, nagrinėjančių tokius dalykus kaip palydovinis ryšys, optiniai tinklai, šviesos bangų sistemos, signalų valdymas ir tinklo projektavimas.

Studentai paprastai baigia telekomunikacijų projektavimo ir inžinerijos programą, turintį didesnį techninį įgūdį ir teorinį supratimą, dažnai padeda geriau spręsti problemas. Magistrantūros absolventai taip pat gali įgyti verslumo įgūdžių, kad galėtų tobulinti savo karjerą. Pasirenkant patikimų patarėjų tinklą ir motyvuotus bendraamžius programos metu, taip pat gali tapti studentų post-akademinių iniciatyvų turtas.

Inžinerijos programos išlaidos paprastai yra pagrįstos keliais veiksniais. Taigi išlaidos iš vienos programos į kitą labai skiriasi; studentai gali padaryti gerai, kad gautų bendrą įvertinimą iš kiekvienos institucijos prieš pateikdami paraišką.

Šios programos paprastai suprantamos taip, kad pasirenka subrendusius kandidatus mokslinių tyrimų, vadovavimo ar mokymo pareigoms telekomunikacijų plėtros srityje. Pavyzdžiui, tinklo inžinierius gali valdyti komandą, atsakingą už įrangos eksploatavimą duomenų saugojimo versle, vielos centre ar panašiame įrenginyje. Elektros inžinieriai, turintys tinklų ir ryšių specialybę, galėtų dalyvauti tiriant naujų medžiagų ir technologijų perdavimo potencialą. Iniciatyvūs absolventai gali įsitraukti į starto bendruomenę, kur jie galėtų naudotis žiniomis apie ryšių technologijas, kad galėtų kurti tinklo sprendimus kylančioms pramonės šakoms, pavyzdžiui, kosmoso kelionėms, savarankiškai valdomiems automobiliams ir dirbtinio intelekto.

Yra daug vietų, kuriose galite įgyti magistro telekomunikacijų inžinerijoje. Kai kurių programų sekcijos gali būti prieinamos net internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.