Keystone logo

29 Magistro studijos Programos į Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos Televizijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos
  • Televizijos studijos
Studijų sritys
  • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos (29)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos Televizijos studijos

Gauti televizijos studijų magistras reikalauja išsamų tyrimą per akredituotą universiteto programą. Studentai, norintys padidinti savo karjeros galimybes baigus reikėtų atsižvelgti į daug variantų jiems iš vienos institucijos į kitą.

&nbsp

Kas yra televizijos studijų magistras? Studentai su kūrybinių protu bei filmams aistra dažnai atranda, kad jie yra parengti link televizijos ir kino pramonėje. Siekti Doktorantas švietimas televiziją dažnai apima skaitmeninio kino, kad televizijos ir kino istorijoje, taip pat socialinių ir politinių aspektų kino ir kaip jie gali paveikti auditoriją tyrimą. Per televizijos studijų, studentai gali rinktis daugiau konkrečių sričių studijų, kad apeliuoti į jų individualius gabumus ir interesus.

&nbsp

Iki gauti magistro lygio išsilavinimą televizijos studijų, studentai gali įgyti praktinės patirties, kurių reikia padaryti šiandienos TV ir kino pramonės poveikį.Post-grad švietimo tyrimas gali atverti naujas duris tinklų ir karjeros pastate.

&nbsp

Kai bando planuoti įsteigti televizijos studijų programos magistras kaina, svarbu, kad studentai supranta įvairius studijų kursus, kurie yra toje vietoje, iš vienos įstaigos į kitą. Mokslą kaina gali skirtis labai skirtingose ​​pasaulio regionuose, ir tai gali būti dėl tokių veiksnių kaip programos populiarumas, įstaigos dydį, arba autoritetingais instrukcija. Studentai gali dirbti su finansiniu patarėju savo mokyklos interesų nustatyti baigia savo pasirinktą programą išlaidas.

&nbsp

Po universiteto baigimo, mokiniai gali ieškoti darbo tokiose srityse kaip scenarijų, scenografijos ar televizijai teatro ir kino produkcijos. Vienai televizijos pramonės galimybės yra neribotos, su kelių dešimčių individų reikia į vieną rinkinį gaminti televizijos šou ar filmas.Studentams, kurių didinant jų žinias televizijoje ir susijusių technologijų interesų, mokymosi daugiau apie televizijos studijų programos magistras gali padėti jiems pasirinkti tinkamą major per lauką.

&nbsp

Norėdami taikyti internete išsilavinimą, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.