Keystone logo

5 Magistro studijos Programos į Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos Žurnalistika Tiriamoji žurnalistika 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos
  • Žurnalistika
  • Tiriamoji žurnalistika
Studijų sritys
  • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos (5)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos Žurnalistika Tiriamoji žurnalistika

Daugelis koledžo studentų nusprendžia baigti magistro laipsnį gavus bakalauro laipsnį. Magistrantūros dėstytojai supranta pasirinktą discipliną ir plečia savo žinias šioje srityje. Tie, kurie nori gilinti į profesiją, gali norėti apsvarstyti magistro laipsnį.

Kas yra tyrimo žurnalistikos magistras? Programa, kaip tai yra, skirta kurti norimą žurnalistės supratimą, kaip geriau tvarkyti sudėtingos naujienų istorijos tyrimą. Programa taip pat gali supažindinti moksleivius su tyrimo metodais, įskaitant technologijas, tokias kaip drones, ir būdus pasakoti istoriją, įskaitant podcast'us ir skaitmenines laikmenas, rinkti ir tikrinti vadovus, apklausas ir informaciją.

Absolventai paprastai palieka programą su stipriu mokslinių tyrimų įgūdžius. Jie turėtų geriau suprasti, kaip pranešti apie naujienas, įskaitant naujas žiniasklaidą, ir kokią žiniasklaidą labiausiai tinka konkrečiai naujienų istorijai. Jie taip pat gali plėtoti gamybos įgūdžius, taikomus transliacijai ir skaitmeninei žurnalei, leidžiant jiems dirbti už fotoaparato.

Palyginkite mokyklas ieškodami kolegijos. Kur studentas nusprendžia studijuoti turi didžiausią įtaką studijų išlaidoms. Viešosios ir privačios mokyklos gali labai skirtis. Laikas baigti kursinių darbus taip pat gali skirtis. Neakivaizdinis mokinys gali užtrukti daugiau laiko nei visą dieną dirbantis studentas. Apskritai dauguma magistro studijų programų baigiasi dvejus metus.

Absolventai gali rasti darbą transliuotoje, spausdintoje ir skaitmeninėje laikmenoje. Populiarūs profesionalūs pavadinimai yra redaktorius, žurnalistai ir prodiuseriai. Kai kurie tiriamieji žurnalistai tęsia nacionalinių ir vietinių naujienų pritraukimą transliavimo ir kabelinėse stotyse. Kiti gali paversti savo įgūdžius dokumentinio filmo kūrimu, kūrimu, režisierių ar scenaristų kūrimu. Kai kurie netgi gali tapti rinkodaros specialistais įmonėse, naudodami savo įgūdžius, kad pasakytų istorijas apie verslą.

Mokyklos iš viso pasaulio siūlo magistro laipsnį tyrimo žurnalistikos. Tos pačios mokyklos taip pat gali pasiūlyti tam tikras klases ar laipsnius internetu. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.