Keystone logo

150 Magistro studijos Programos į Turizmas ir svetingumas Turizmas Turizmo vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Turizmas ir svetingumas
  • Turizmas
  • Turizmo vadyba
Studijų sritys
  • Turizmas ir svetingumas (150)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Turizmas ir svetingumas Turizmas Turizmo vadyba

Daugelis studentų, siekiančių magistro laipsnį pasirinkti ištirti mokymo sutelkiant dėmesį į turizmo pramonę. Laikydami pažangias laipsnį šioje srityje suteikia konkurencinį pranašumą šioje labai ieškoma po lauką.

&nbsp

Kas yra Turizmo vadybos magistras? Turizmo vadybos magistras komplektus studentams esminių žinių, pavyzdžiui, kuriant verslo įmones, didinant pajamas, ginant tvarumą ir gamtinius ir žmogiškuosius išteklius valdyti. Programos dalyviai, taip pat sužinoti apie pagrindinių statybinių blokų turizmo, įskaitant universaliųjų temų, pavyzdžiui, valdymo. Studentai pasirinkite Funkcijos iš daugybei kursus, kurie atitinka jų interesus; tai gali apimti pasaulinę turizmo politiką, turizmo finansus ir strateginį valdymą kelionės ir turizmas.

&nbsp

Yra daug priežasčių, kodėl studentai pasirenka vykdyti turizmo vadybos magistras.Pavyzdžiui, jie bus supažindinti su sąvokomis, pavyzdžiui, ekoturizmo, ryšių ir konfliktų valdymo ir turizmo rinkodaros įvairovė. Be to, pažangi laipsnį šioje srityje leidžia asmenims iš anksto greitai greito besikeičiančioje globalioje aplinkoje turizmo valdymą.

&nbsp

Sąnaudos skiriasi priklausomai nuo institucijos, ir programa trunka nuo vienerių iki trejų metų. Labai svarbu, kad būsimieji studentai tirti mokykloje kruopščiai, siekiant užtikrinti, kad siūloma programa atitinka savo užsibrėžtų tikslų.

&nbsp

Asmenys, kurie užsidirba magistro laipsnį dažnai atsiduria didelės paklausos pozicijų skaičius, kurie tampa vis labiau konkurencinga, įskaitant kelionių agentūrų, kelionių gidų ir turizmo rinkodaros vadybininkai.Studentai plėtoti stipresnę komunikacijos ir rinkodaros pagrindus išmokti bendrauti per intensyvaus mokymosi patirtimi su bendraamžiais, fakulteto ir pramonės specialistų iš viso pasaulio.

&nbsp

Tarptautiniai ir vietiniai variantai ne universitetų įvairovė. Dabar klases puiki alternatyva žmonėms, kurie gyvena visame pasaulyje, ypač atokiose vietovėse, kuriose mažai prieigą prie įrenginio. Internetinės galimybės taip pat patenkinti asmenų, kuriems reikalinga lankstų darbo grafiką. Norėdami pradėti su, žinoma, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.