Keystone logo

26 Magistro studijos Programos į Tvarumo studijos Aplinkos tvarumas Tvariojo žemės ūkio studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Tvarumo studijos
  • Aplinkos tvarumas
  • Tvariojo žemės ūkio studijos
Studijų sritys
  • Tvarumo studijos (26)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Tvarumo studijos Aplinkos tvarumas Tvariojo žemės ūkio studijos

Magistro laipsnis yra puikus būdas parodyti atsidavimą ir aistra profesijai. Aukštojo mokslo pasiekimas gali paskatinti geresnius darbo pasiūlymus ir karjerą, tenkinančią asmeniškai ir profesionaliai.

Kas yra subalansuotos žemės ūkio magistras? Šis laipsnio tipas dėsto žemės ūkio praktikos poveikį gamtinei aplinkai ir tai, kaip sumažinti poveikį, maksimaliai padidinti gamybą. Individualios programos gali būti regioninio pobūdžio arba teikti labiau globalų požiūrį. Apskritai aptariamos įvairios žemės ūkio ir biotechnologijų temos, skirtos mokyti moksleivius gamybos priemonėmis, geriausia valdymo praktika ir kitais tvaraus žemės ūkio aspektais.

Šio laipsnio studentas gali išmokti būti pažįstamas apie šiuolaikinę žemės ūkio praktiką ir maisto gamybą. Studentai taip pat gali sužinoti, ką reiškia "ekologinis" diferencijavimas, taip pat ekonominis tvaraus žemės ūkio poveikis. Šis švietimas gali padėti priimti sprendimus kasdieniame gyvenime.

Tvaraus žemės ūkio magistro siekimo išlaidos skiriasi priklausomai nuo to, kokius mokinius nori lankyti ir kur jie yra. Yra daug įvairių galimybių.

Darnaus žemės ūkio srityje galima rasti daugybę pozicijų, pradedant nuo mokslinių tyrimų iki praktinių taikymų. Galima tapti ūkio valdytoja arba tvaraus maisto pramonės direktoriumi. Asmenys, turintys tvaraus žemės ūkio magistro laipsnį, gali rasti daugybės gebėjimų dėstymo pozicijas, kad padėtų parengti naujos kartos augintojus ir gamintojus tvariais metodais. Taip pat yra fondų, organizacijų ir vyriausybinių agentūrų, kurioms reikalingi tyrėjai, kad būtų galima tobulinti tvarųjį žemės ūkį.

Mokyklos visame pasaulyje siūlo laipsnius tvaraus žemės ūkio srityje, todėl įvairiose vietose galima gauti tokio tipo išsilavinimą. Paprastai tokio tipo programa trunka dvejus metus. Norėdami pradėti, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.