Keystone logo

14 Magistro studijos Programos į Turizmas ir svetingumas Turizmas Tvaraus turizmo vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Turizmas ir svetingumas
  • Turizmas
  • Tvaraus turizmo vadyba
Studijų sritys
  • Turizmas ir svetingumas (14)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Turizmas ir svetingumas Turizmas Tvaraus turizmo vadyba

Magistrantūros studijų programa ugdo įgūdžius, kuriuos mokiniai mokėsi bakalauro studijų programose. Studentai tampa ekspertais tam tikrose srityse ir atveria duris, siekdami daugiau pelningų karjeros perspektyvų.

Kas yra darniojo turizmo meistras? Kaip rodo pavadinimas, tvaraus turizmo tyrimas atkreipia dėmesį į aplinkosaugos ir turizmo sektoriaus susikirtimą. Studentai gali studijuoti verslo valdymą, svetingumą ir tvarumą, kad galėtų kurti naujovių diegimo būdus. Kai kuriems studentams gali tekti baigti magistro baigiamąjį darbą, kad užbaigtų programą. Studentai dažnai gali sutelkti savo studijas į turizmo ekonomiką, strateginį valdymą, rinkodarą ar dar daugiau. Dieninių studijų studentų gali prireikti nuo vienerių iki dvejų metų, kad gautų meistriškumą subalansuoto turizmo srityje, priklausomai nuo programos.

Studentai, kurie baigė darniojo turizmo magistro studijas, paprastai įgijo verslo valdymo įgūdžių, kuriuos daugelis kompanijų vertina. Be to, darbdaviai gali ieškoti šių absolventų dėl savo kritinio mąstymo įgūdžių ir supratimo apie didelių rinkos jėgų.

Kai kurie subalansuoto turizmo meistrai gali kainuoti daugiau nei kiti. Svarbu, kad mokiniai su savo universitetais patikrintų, kiek jų konkrečių programų kainuos. Jie tur ÷ tų pasiteirauti apie kredito valandos mokestį, kredito valandų skaičių, kurių gali prireikti, ir vietinių ar tarptautinių studentų išlaidas.

Pasibaigus Darniojo turizmo magistro laipsniui, žmonės gali turėti daug karjeros galimybių. Kai kurie absolventai tampa turizmo direktoriais, kurie prižiūri viešbučių, kurortų ir kitų turistų lankomumą. Kiti vykdo veiklą turizmo įmonėse, pavyzdžiui, kruizinių linijų. Šie konsultantai ir patarėjai dirba siekdami, kad jų įmonė būtų labiau ekologiškai sąmoninga, neprarandant kokybės. Kai kurie iš šių specialistų dirba direktoriaus lygiu į turizmo įmones ir tvarko visas kolegų profesionalų komandas.

Kaip turizmas gali jus paimti bet kur, studentai gali užsitikrinti meistriškumą subalansuotame turizme iš bet kurio interneto ryšio. Studentai, kurie nori tradicinių klasių, gali pasirinkti iš vietinių, regioninių ir tarptautinių universitetų. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.