Keystone logo

237 Magistro studijos Programos į Tvarumo studijos Tvariosios ekonomikos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Tvarumo studijos
  • Tvariosios ekonomikos studijos
Studijų sritys
  • Tvarumo studijos (237)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Tvarumo studijos Tvariosios ekonomikos studijos

Magistro laipsnį yra pažengęs programa, skirta studentams, kurie jau baigė bakalauro laipsnį. Šios programos paprastai reikalauja papildomų dvejus metus visu etatu studijų. Prieš studijas, studentai turi pademonstruoti kompetenciją su medžiaga, užpildant originalų mokslinių tyrimų projektą.

Taigi, kas yra tvaraus ekonominio studijų magistras? Tai aukšto lygio verslo studijų programa, kuri orientuota į tvarios praktikos. Šios programos paprastai apima daug standartinių verslo organizavimo kursus, bet daugiausia dėmesio skiriama naujesnių strategijas, kurios nesukelia tiek daug žalos aplinkai. Studentai gali išmokti valdyti verslo ar skyrių, o taip pat naršyti labiau sudėtingą reglamentavimo aplinką. Kursai paprastai apima standartinę apskaitos, finansų ir operacijų pranešimų, taip pat žaliosios energijos ir gamybos metodus.

A tvarios ekonomikos studijų programos absolventas dažnai įgyja geresnius bendravimo ir vadovavimo gebėjimus.Jie gali išmokti projektų valdymo įgūdžių ir kaip rasti būdų, kaip padaryti procesai efektyviau. Jų supratimas naujų tvarių būdų gamybos ir transportavimo gali padėti jiems prisitaikyti vyresnio amžiaus verslo modelius į šiuolaikinės amžiaus.

Išlaidos šių programų gali skirtis. Priėmimo skyriai universitetai informacija, susijusi su studijų kainą ir įmokų. Studentai taip pat turėtų biudžetas dvejus metus gyvenimo ir transporto išlaidas, o mokosi.

Profesionalai su viena iš šių laipsnių yra kvalifikuoti dirbti gamybos sektoriaus operacijų vadovų bei sąnaudų analitikai. Kai imtis darbo Transportas ir padėti rasti naujų būdų, kaip supaprastinti produktų galutiniams vartotojams pristatymas. Žaliųjų technologijų kompanijos samdyti šiuos ekspertus verslo plėtrai karjerą. Tie, kurie naudojasi jų nepriklausomumą galite rasti pasitenkinimą darbą, kaip konsultantų, arba kaip smulkaus verslo savininkai.

Dabar programos siūlo lanksčius formatus, kad gerai dirba tarptautinių studentų ir dirbančių specialistų. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.