Keystone logo

43 Magistro studijos Programos į Ekonomikos studijos Apskaita Vadybos apskaitos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Ekonomikos studijos
  • Apskaita
  • Vadybos apskaitos studijos
Studijų sritys
  • Ekonomikos studijos (43)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Ekonomikos studijos Apskaita Vadybos apskaitos studijos

Pelningiausi laipsnį apskaitos galite pradėti bet kurią studentas link pelningas karjerą finansų srityje. Nors bakalauro laipsnį gali jums gerai jūsų būdas, vadybos Apskaitos Meistras gali atverti verslo ir valdžios karjeros takelius, kad įdėti absolventų finansinių žinių visiems naudojimo rūšių.

Kas yra vadybos Apskaitos Meistras? Ši studijų programa trunka kryptingesne apskaitos, siekiant, kad mokiniai patobulinti savo finansavimo įgūdžius. Kursinių dažnai apima išsamų tyrimą mokesčių, audito, apskaitos informacines sistemas, finansų ir verslo valdymo apskaitą. Studentai paprastai reikia baigę bakalauro laipsnį susijusioje srityje tyrimo prieš gaudamos sutiko tokią programą. Tai užtrunka maždaug dvejus metus užbaigti šį laipsnį tipą.

Apskaita yra viena iš sparčiausiai augančių karjeros srityse visame pasaulyje.Yra daug privalumų, uždirbti Išplėstinė laipsnis šiame tyrime srityje, įskaitant, kad kai kurie apskaitos programos gali padėti jums užsidirbti savo CPA ar CŽV sertifikatus, kurie padės jums rasti darbą po studijų baigimo. Darbdaviai taip pat gali skatinti pareiškėjus su pažangios laipsnį.

Uždirbti magistro laipsnį vadybos apskaitos kaina gerokai skiriasi nuo institucijos ir net šalies tyrime. Studentai turėtų mokslinių tyrimų programas bei siekiant suprasti, kas dalyvauja rūšiuoti išlaidų.

Gauti Vadybos Apskaitos Meistras geriau rengia absolventus apskaita verslo ir vyriausybės. Karjera su vyriausybinių agentūrų ar didelių korporacijų gali būti įmanoma. Darbas, susijusios su šio laipsnio, dažnai apima turto valdymo, veiklos analizė, biudžeto, išlaidų analizę, ir dar daugiau. Šių dienų, daugelis darbdavių reikalauti, kad jų buhalteriai bent laikykite magistro laipsnį, prieš nuomą.

Studentai paprastai gali kreiptis dėl tokios programos internete. Prieš taikant, studentai paprastai turi uždirbo bakalauro laipsnį susijusioje srityje. Nuorašai ir interviu taip pat gali būti reikalinga. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.