Keystone logo

13 Magistro studijos Programos į Rinkodaros studijos Rinkodara Vartotojų elgsenos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Rinkodaros studijos
  • Rinkodara
  • Vartotojų elgsenos studijos
Studijų sritys
  • Rinkodaros studijos (13)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Rinkodaros studijos Rinkodara Vartotojų elgsenos studijos

Vartotojų reikalų visame pasaulyje augančios lauke, kad nagrinėjama pirkėjus pagal jų ekonominį, socialinį ir ekologinį aplinkoje. Išplėstinė laipsnis vartotojų reikalus yra asmenims, kurie nori toliau plėtoti profesionaliai ir plėtoti papildomus kvalifikaciją, kad būtų labiau konkurencinga darbo jėga. Yra daug takai, kad studentai gali siekti ir programos yra prieinamas visame pasaulyje.

Kas yra vartotojų reikalų magistro? Programos sujungti pagrindinius pagrindus vartotojų reikalų, technologijų, inovacijų ir tvaraus vartojimo. Galite imtis klases vartotojų elgseną, plėtros ekonomika, ar elgsenos kainodara. Jei turite pagrindinę vartotojui Ekonomika Ugdymas, galite sutelkti dėmesį į daugiau funkcinių sričių, pavyzdžiui, mokslinių tyrimų metodus verslumo, strategijos ir organizavimo, ir derybos dėl sutarties.

Studentai gali įgyti įgūdžių, kad naudos tiek savo profesinius ir asmeninius gyvenimus gaudama meistras 's laipsnį gausybę.Akademinės dėmesys centrų į technologinių pokyčių, produktų bei paslaugų rinkose ir viduje įmonių kontekste klientui. Be to, diskusijų taškai vairavimo inovacijas ir vartotojų vaidmuo yra aukštieji komponentai šią programą.

Pelningiausi meistras gali trukti nuo vienerių iki trejų metų, priklausomai nuo mokyklos. Yra daug tarptautinių galimybės ir sąnaudos gali skirtis tarp mokyklų. Asmenys turi kreiptis į konkrečias programas, sudominti juos nustatyti sąnaudų lūkesčius.

Studentai su magistro 's laipsnį rasite karjeros galimybes disciplinų ir sričių. Tai apima Vartotojų Insight vadovai ir viešųjų ryšių specialistai, kurie visų pirma dirba rinkos tyrimų atrasti tikslines sritis, kad vairuoti kūrybines strategijas. Jie taip pat gali sukelti rinkodaros specialistų komandą nustatyti, ko nori vartotojai.

Studentai gali registruotis visą arba ne visą darbo dieną pagrindu.Tie žmonės, kurie užimtas gyvenimą, ir reikalauja daugiau lankstumo ugdymo procese turėtų apsvarstyti lankyti kursus internetu. Dauguma universitetų siūlo dauguma, jei ne visi, savo klases į nuotolinio mokymosi modulį. Norėdami rasti tinkamą mokyklą jums, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.