Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 60 Magistro laipsniai  (Magistro studijos) į Verslas ir vadyba 2024

60 Magistro studijos Programos į Verslas ir vadyba 2024

Apžvalga

Kiekviena įmonė yra unikali, tačiau visi jie priklauso nuo tų pačių pagrindinių principų, kad veiktų. Pasiūlos ir paklausos teorija aprašo rinkos jėgas, kad kiekvienas verslas turi veidą. Įmonės reikia talentingų žmonių, kurių Verslas ir ekonomika Master teikti kritinę analizę ir įžvalga.

Kas yra Verslo ir ekonomikos magistras? Tai pažangi laipsnį, kad reikia dviejų metų podiplominių studijų užbaigti. Studentai plėtoti strateginį mąstymą gebėjimus, reikalingus planuoti ir vykdyti pelningą veiklą. Šie studentai yra pasirengę su naujausiais teorijų apie tai, kaip ekonomika veikia ir yra raginama pateikti paaiškinimus ir galimybes į aukščiausio lygio vadovų. Jie sukurti strategijas valdyti įmonės ribotus išteklius pačiu produktyviausiu būdu.

Ekonomika yra platus studijų srities, bet dėmesys yra apie tai, kaip verslo įmonės veikia.Studentai dar labiau sustiprinti savo kritinio mąstymo gebėjimus, kaip jie mokosi, kaip rinkos aplinka daro įtaką privačių įmonių veiksmus. Mokiniai mokosi dirbti su bendrais programinės įrangos įrankius, ir jie sukurti metodus renkami ir analizuojami duomenys. Iki jų programos užbaigimo, absolventai galės pateikti savo išvadas ir pateikti rekomendacijas dėl veiksmų kryptis, kurie turės įtakos pelningumo jų organizacijomis.

Šių programų savikaina gali skirtis priklausomai nuo institucijomis. Studentai turėtų kreiptis į Priėmimo skyrių savo mokyklos pasirinkimo Daugiau informacijos apie konkrečius mokesčių ir studijų kursus. Taip pat svarbu atsižvelgti į būsto, maitinimo ir kitas išlaidas, išlaidas per studijų laiką.

Su pažangios laipsnį, studentai yra pasirengę lyderio vaidmenis daugelyje didžiųjų bendrovių. Šie specialistai dažnai raginami teikti perspektyvą ir kryptis.Jų įgūdžiai yra taikoma daugelyje sričių ir verslo funkcijas. Jie rasti darbą operacijose, logistikos ir rinkodaros. Jie yra ypač gerai tinka karjeros planavimo ir gali rasti darbą organizuoti gamybos procesus gamybos įmonėms.

Svarbu pradėti tirti galimybes iš karto. Daugeliui studentų, tradicinis kolegija klasėje aplinka yra nepraktiška. Tiems, kurie geografinių ar planavimo sunkumų, Prisijungę universitetai siūlo daug puikių mokymosi galimybes. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Ekonomikos studijos
  • Ekonomika
  • Verslas ir vadyba
Studijų sritys
  • Ekonomikos studijos (60)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas