Keystone logo

31 Magistro studijos Programos į Ekonomikos studijos Finansai Verslo finansų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Ekonomikos studijos
  • Finansai
  • Verslo finansų studijos
Studijų sritys
  • Ekonomikos studijos (31)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Ekonomikos studijos Finansai Verslo finansų studijos

Pelningiausi magistro laipsnį yra gana pasiekimas, kuris išskiria jus iš kitų specialistų. Šis laipsnis lygis suteikia aukštesnįjį mokymą, suteikiant Jums žinias ir įsipareigojimų lygį, kuris tikrai padės jums gauti darbą savo srityje.

Kas yra verslo finansų magistro? Ši magistro laipsnį programa rengia studentus už įmonės finansų valdymą sudėtingumo. Kursinių paprastai apima apskaitos, ekonomikos, finansų modeliavimas, turto valdymo ir investicinės bankininkystės. Studentai taip pat gali būti reikalaujama imtis statistika, Tiesinė algebra ir kitus tikslinius matematikos kursus, priklausomai nuo jų specializacijos sritį. Kai kurios programos siūlo specializuotą mokymą įmonių finansai, finansų teorija ir net elgesio finansai. Studentai turi bakalauro laipsnį kreiptis į programą, bet laipsnis nebūtinai turi būti tokioje verslo srityje.

Magistro Verslo Finansų teikia realaus pasaulio ekspoziciją su asmens ir įmonių finansų gudrybės. Studentams suteikiama galimybė plėsti savo žinias ir įgūdžius rengiant imtis situacijose, pavyzdžiui, sujungimų ir įsigijimų, perskirstymo turto ir prognozavimo analizė.

Kaina gauti magistro verslo finansavimo priklauso nuo institucijos. Tai geriausia susisiekti kiekvieną priėmimo skyrius gauti dabartinio grafiko analizę už mokslą, mokesčius ir apskaičiuotų išlaidų, reikalingų mokymosi išteklių, pavyzdžiui, knygų ir programinės įrangos.

Daugelis absolventai siekti karjeros draudimas, asmens finansinį planavimą, įmonių finansų valdymą, privataus kapitalo ar komercinę bankininkystę. Studentai taip pat gali pasirinkti pradėti savo finansinių paslaugų įmonė dirba kaip asmenims ar verslo konsultantas. Kiti gali žengti į viešojo sektoriaus ir imtis vaidmenų, buhalterių, auditorių ir pajamų mokesčių rengėjų.

Jei yra dieninio studentas yra neįmanoma arba praktiška, žinoma, galima rasti patikimų interneto programas, kad tilptų į jūsų dabartinę gyvenimo būdą. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.