Keystone logo

42 Magistro studijos Programos į Technologijų studijos Informacinės sistemos Verslo informacinių sistemų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Technologijų studijos
  • Informacinės sistemos
  • Verslo informacinių sistemų studijos
Studijų sritys
  • Technologijų studijos (42)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Technologijų studijos Informacinės sistemos Verslo informacinių sistemų studijos

Magistro laipsnį programa yra skirta tiems, kurie jau sėkmingai baigė bakalauro studijas tam tikroje srityje. Šie laipsniai gerinti įgūdžius ne vien įvadinėje lygio ir sukelti didesnį meistriškumą profesija. Dauguma programų truks nuo vienerių iki dvejų metų ir reikės galutinis projektas arba darbas turi būti užbaigtas.

Kas yra verslo informacinių sistemų magistras? Šios programos parengti absolventus valdyti ir kontroliuoti svarbią informaciją naudojant kompiuterines technologijas. Studentai gali išmokti maišyti įvairias technologijas nepastebimai kartu ir palengvinti didelių organizacijų poreikius. Jie taip pat gali išmokti pasidalinti svarbius duomenis, o taip pat išlaikyti jį saugiai. Šios programos gali padėti studentams tapti specialistai, kurie gali suteikti judrus ir grįžtamoji informacija tinklus, kurie taip pat saugus.

Žinios įrangos, programinės įrangos ir duomenų bazių valdymo metodus suteikia Šie absolventai galimybę pagerinti esamų informacinių sistemų veikimą. Jie gali įvertinti esamas kompiuterinius tinklus ir padidinti savo veiklos efektyvumą. Jie taip pat gali būti suteikta galimybė kurti ir įgyvendinti naujas sistemas ir sukelti komandas kitų IT specialistų.

Išlaidos Išplėstinė laipsnis gali skirtis. Studentai turėtų kreiptis į Priėmimo skyrių iš mokyklų, kad jie svarsto konkrečias detales. Be to, už mokslą ir medžiagų sąnaudas, tai pat būtina biudžeto kelionės išlaidų ir gyvenimo patalpoms.

Baigęs magistrą Verslo informacinių sistemų, absolventai yra pasirengę karjeros kaip IT skyrių vadovų ir projektų vadovų. Jie turės įvairių variantų pramonės ir gali dirbti privataus verslo, nepelno organizacijų ar vyriausybinių agentūrų.Technologijų ir telekomunikacijų įmonių samdyti šiuos ekspertus prižiūrėti kelis informacinius tinklus. Kai daugiau iniciatyvus absolventai gali pasirinkti pradėti savo įmones ar dirbti konsultantais.

Dabar naršo kursai yra prieinami, kad lengvai išplėsti mokymosi galimybes užsienio studentams. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.