Keystone logo

12 Magistro studijos Programos į Socialinių mokslų studijos Socialinis darbas Viešųjų darbų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Socialinių mokslų studijos
  • Socialinis darbas
  • Viešųjų darbų studijos
Studijų sritys
  • Socialinių mokslų studijos (12)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Socialinių mokslų studijos Socialinis darbas Viešųjų darbų studijos

Studentai gali išplėsti savo karjeros galimybes magistro laipsniu. Intensyvus konkrečios srities tyrimas gali suteikti absolventams papildomą darbo vietoje privalumą. Magistro laipsnis taip pat paprastai yra būtinas etapas tiems, kurie siekia doktorantūros arba tam tikrų studijų srityse.

Kas yra Bendrijos tarnybos meistras? Programa paprastai moko žmogaus elgesį, socialinį teisingumą ir socialinės politikos analizę. Studentai gali studijuoti pasaulines sveikatos problemas, aplinkos teisingumą, bendruomenės vystymąsi, vietos teises ir socialinį darbą. Studentams gali būti suteiktos savanorių galimybės išplėsti savo žinias ir įgūdžius. Kursinis darbas gali priklausyti nuo humanitarinio ar socialinio darbo, priklausomai nuo studento ir programos interesų. Dauguma studentų baigia studijas po vienerių iki dvejų metų studijas.

Bendruomenės paslaugų studijų programa gali įgyti naudingų įgūdžių. Tyrimo įgūdžiai ir veiksmingi lyderystės metodai gali būti naudingi bendruomenei ir studentui jo darbe. Gebėjimas susidoroti su individualiais skirtumais gali būti naudingas darbovietės funkcijoms ir tarpasmeniniams santykiams.

Magistro laipsnio kaina skiriasi nuo institucijų. Prieš prisiimdami programą, išmoksite studijas, studijų planą ir mokesčius. Mokesčiai gali turėti įtakos kursų apkrova, vieta ir kiti veiksniai.

Bendruomenės magistras gali paruošti studentus už bendruomenės kūrėjų, ne pelno siekiančių direktorių ir vyriausybės analitikų pareigas. Socialinio darbo pozicijos gali būti tiek vietos, tiek tarptautiniu mastu, nes tai yra auganti sritis, kurioje reikia kvalifikuotų asmenų. Absolventai dirbo užsienio tarnybose, diplomatinėse tarnybose ir verslo sektoriuje. Medicinos srityje siūlomos galimos darbo galimybės, pvz., Sveikatingumo programos vadovas ir informatikos direktorius. Studentai taip pat gali naudoti laipsnį, kad galėtų pereiti į vadovavimo ir lyderio vaidmenis.

Bendruomenės paslaugų laipsnio programos dažnai reikalauja praktiško panardinimo. Studentai gali pasirinkti iš galimybių visame pasaulyje arba lanksčius internetinius kursus. Toliau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.