Keystone logo

6 Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Kalbos studijos Vokiečių kalbos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Humanitariniai mokslai
  • Kalbos studijos
  • Vokiečių kalbos studijos
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (6)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Kalbos studijos Vokiečių kalbos studijos

Magistro laipsnis suteikiamas tiems, kurie baigė pažangią edukacinę programą. Skirtas studentams, kurie jau baigė ketverių metų laipsnį, tai dar tyrimas sustiprina supratimą studento pasirinktoje srityje. Programos reikalauja papildomų vienerių iki dvejų metų darbo ir praktinį demonstravimą išmoko medžiagą.

Kas yra Vokietijos studijų magistras? Šie laipsniai yra tiems magistrantams, kurie ketina dirbti Vokietijos kultūrų profesionaliai. Išplėstinė laipsnis programa toliau plėtoja vokiečių kalbos įgūdžius ir supratimą apie Vokietijos kultūrą. Kai laipsniai yra siaurai orientuota tik analizuojant vokiečių kalbą ir konkrečius aspektus Vokietijos visuomenę. Kiti yra labiau bendro pobūdžio ir gali būti derinamas su verslo laipsnių kaip dvigubos dur. Dauguma reikės studentams parodyti susipažinimą su kalba prieš mokosi.

Daugelis absolventai gali kalbėti vokiškai laisvai iki to laiko jie baigti savo studijas. Per skaitymo ir rašymo pratimai, jie mokosi analizuoti modelius kalbos ir specifinių posakių. Studentai geriau susipažinti su Vokietijos įtakos pasaulinėje politikoje, mene, filosofijoje, ir technologija.

Išlaidos šių programų gali skirtis. Tiems, kurie domisi, turėtų kreiptis švietimo įstaigas tiesiogiai mokestis ir studijų kursus. Būsimieji studentai taip pat turėtų planuoti savo gyvenimo ir transporto poreikius studijų metu.

Baigęs vieną iš šių studijų programų absolventai turi labai išvystytą ir specializuotas įgūdžių rinkinį. Vokietijos organizacijos dažnai ieško darbuotojų, kurie gali tilto kultūrinius skirtumus ir plėsti galimybes kitose šalyse. Šie specialistai gali užtrukti vaidmenis, kaip vadovų ir verslo plėtros profesionalų, skirta Vokietijos įmonių. Studentai taip pat gali patekti į švietimo srityje, kaip vokiečių kalbos mokytojai.Kai įsidarbinti kaip vertėjų ar regioninius vadovus. Vokietijos kultūros žinias, taip pat rengia absolventus karjeros rinkodaros kai kurių Europos produktų.

Svarbu apsvarstyti, kaip daug galimybių, kaip įmanoma, prieš priimant sprendimą dėl studijų programą. Galite pastebėti, kad lankosi kolegijų darbą gerai, jei turite konkrečių planavimo poreikius. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.