Keystone logo

1 Magistro studijos Programos į Vadybos studijos Programos vadovams Vykdomoji rinkodara 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Vadybos studijos
  • Programos vadovams
  • Vykdomoji rinkodara
Studijų sritys
  • Vadybos studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

Popular locations

Magistro studijos Programos į Vadybos studijos Programos vadovams Vykdomoji rinkodara

Sunkus programos paprastai yra skirtos padėti tuos asmenis, kurie jau baigė studijas ir jų konkrečioje srityje. Daugeliu atvejų šios programos yra skirtos profesionalams, kurie nori tęsti savo karjerą, stiprinti gebėjimus ir skatinti gilesnį supratimą apie problemas su kuriomis jie susiduria darbo vietoje.

&nbsp

Kas yra vykdomasis rinkodaros magistras? Ši pažangi laipsnis yra labai koncentruotas dėmesys vadovavimo per atvirą bendravimo ir tarpasmeninių santykių. Specialistai, kurie dalyvauja šioje programoje išmokti įvertinti savo elgesį ir koreguoti savo vadovavimo stilių, kad jie galėtų kurti galingus santykius su savo verslo bendraamžiais ir darbuotojams. Programa taip pat apima efektyvius metodus, kaip spręsti konfliktus darbe.

&nbsp

Baigus šią programą, gali parengti absolventus būti efektyvesni lyderiai. Absolventai gali taikyti principus, jie sužinojo savo esamą darbo vietoje.Su stipriau supratimą apie statybvietės problemų priežasčių, asmenys baigę šį studijų programa yra pasirengę pagerinti žmonių, kuriuos jie prižiūri produkcija. Kiti privalumai Šios programos apima didesnį savimonę, gebėjimą kurti specialistų santykius ir visiškai išbaigtos valdymo įgūdžius.

&nbsp

Dalyvavimo išlaidos magistro programa, skirta vykdomosios rinkodaros gali skirtis gana didelis iš vienos mokyklos į kitą. Viena iš priežasčių yra tai, kad švietimo institucijos yra visame pasaulyje. Būsimieji studentai turėtų kreiptis į mokyklas atskirai studijų grafikus ir susijusių mokesčių.

&nbsp

Tai ypač programa paprastai orientuota į specialistų, kurie jau uždirbo pozicijas, aukštesniojo lygio vadovų ar įmonių vadovams. Užbaigus programą, absolventai gali toliau dirbti savo dabartinę padėtį su didesnės sėkmės.Jie taip pat gali rasti, kad tepdami savo naujai lavino jie tampa tinkami tolesnei pažangai per jų pasirinktos pramonės ešelonų.

&nbsp

Vadovai, kurie nori pagerinti savo vadovavimo įgūdžius rasite daugiau informacijos programos sąrašą, užpildant pridedamą formą. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.