Keystone logo

2 Magistro studijos Programos į Vadybos studijos Programos vadovams Vykdomoji vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Vadybos studijos
  • Programos vadovams
  • Vykdomoji vadyba
Studijų sritys
  • Vadybos studijos (2)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Vadybos studijos Programos vadovams Vykdomoji vadyba

Lyderystė yra retos kokybės. Tai užtrunka žinių, aiškų mąstymą ir drąsos padaryti svarbius sprendimus, kurie duotų rezultatų. Vyriausybinės agentūros, ne pelno organizacijų ir verslo visas reikia tų, su Vykdomosios vadybos magistro sugebėjimus.

&nbsp

Kas yra vykdomosios Vadybos magistras? Tai pažangi laipsnis, kuri rengia studentus valdymo vaidmenų per bet kuriai organizacijai. Tai geras pasirinkimas tiems, kurie jau turi verslo, ekonomikos ar finansų fone. Šios programos stiprinti mokinių vadovavimo gebėjimus ir paruošti juos aukštesnio lygio atsakomybę. Studentai pradeda peržiūrint pagrindinį verslo mokymo programą, kuri paprastai apima organizacinę teoriją, verslo teisė, finansų, apskaitos ir ekonomikos. Išplėstinė temos dėmesio motyvuojantys darbuotojus, konfliktų sprendimo ir išteklių paskirstymą.

&nbsp

Absolventai yra įrengta įgūdžių, reikalingų vadovauti sudėtingų ir sunkių vadybinių vaidmenų. Jie mokomi analizuoti rezultatus ir atsakyti į iššūkius, be abejo. Be to, kuriant tvarką esamų darbo procesus, jie galėtų kurti ir įgyvendinti naujas verslo funkcijas ir padidinti produktyvumą. Studentai taip pat susipažins su dabartinėmis verslo priemonių, naudojamų siekiant pagerinti efektyvumą ir pelną.

&nbsp

Iš Vykdomosios vadybos magistras kaina priklausys nuo institucijos, kad studentai pasirinkti lankyti. Dėl išsamesnės informacijos apie mokesčius ir mokslą, studentai turėtų kreiptis į Priėmimo skyrių iš universitetų jie domina.

&nbsp

Baigęs vieną iš šių programų absolventai dažnai pasirengę žingsnis į valdymo vaidmenį bet kokio dydžio įmonė. Jie taip pat gali iš anksto išilgai jų esamą karjerą.Taip pat galima rasti darbą valdant valdžios projektus ar rengiant su ne pelno organizacijomis funkcijas. Nors įgūdžiai, įgyti taikomi visoje pramonėje, studentas gali norėti likti sutelktas į konkrečioje rinkoje. Kai absolventai nori dirbti savarankiškai ir susirasti darbą, kaip konsultantų ar analitikų.

&nbsp

Svarbu pradėti tirti visas galimas parinktis karto. Kai kurie studentai gali pasirinkti tradicinius klasėje aplinką, bet daug interneto programas vis dar siūlo kokybišką išsilavinimą. Tiems, kurie planavimo ar geografinių iššūkius, nuotolinis mokymasis yra puikus būdas paspartinti karjerą. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.