Keystone logo

1 Magistro studijos Programos į Vadybos studijos Programos vadovams Vykdomosios žmogiškųjų išteklių studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Vadybos studijos
  • Programos vadovams
  • Vykdomosios žmogiškųjų išteklių studijos
Studijų sritys
  • Vadybos studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

Magistro studijos Programos į Vadybos studijos Programos vadovams Vykdomosios žmogiškųjų išteklių studijos

Darbo sąlyga darbuotojai yra labai svarbus siekiant verslo sėkmės. Vyriausybinės agentūros taip pat yra konkurencija siekiant pritraukti ir išlaikyti geriausius kvalifikuotą personalą, kuris yra, kodėl organizacijos turi pažangias įgūdžius tiems, su vykdomosios Žmogiškųjų išteklių vadybos magistro laipsnį.

&nbsp

Kas yra vykdomosios Žmogiškųjų išteklių vadybos magistras? Tai Doktorantas laipsnį, kad toliau plėtoja žmogiškųjų išteklių specialistų įgūdžius. Šios programos pažvelgti į organizacinius klausimus kompanijos veidas ir parengti studentus su strategijų, kaip įveikti iššūkius. Studentai padengti temas, susijusias su darbo teisės, sutarčių ir išmokų paketus, nes jie susipažins su programinės įrangos įrankius ir organizacinių struktūrų dažniausiai naudojamų didelės įmonės. Kitos temos tyrimo gali būti sąjungą, personalo mokymą ir tarptautinių darbo tendencijas. Specializacija dažnai galima, o kai kurios iš šių programų ypatingą dėmesį skirti darbo klausimais susiduria unikalius pramonės.

&nbsp

Kaip ir daugelis Doktorantas studijų, šios programos stiprinti bendravimo ir vadovavimo gebėjimus studentams. Absolventai įgijo įgūdžių, būtinų norint motyvuoti darbuotojus ir išspręsti konfliktus. Jie taip pat mokosi nustatyti kvalifikuotų darbo pareiškėjams užpildyti naujas pozicijas. Tuo aukštesniais lygiais, šie absolventai sugeba sukurti samdymui kampanijas ir patarti aukščiausio lygio vadovų galimų strategijų patenkinti savo organizacijos personalo poreikius.

&nbsp

Iš vykdomosios Žmogiškųjų išteklių vadybos magistro laipsnį kaina priklauso nuo institucijos. Mokiniai yra skatinami kreiptis į mokyklas jie yra suinteresuoti konkrečios informacijos apie mokesčius ir mokslą.

Baigęs vieną iš šių programų absolventai gali būti kvalifikuotas prisiimti valdymo lygio ritinius į žmogiškųjų išteklių departamentuose bet didelio masto organizacija.Šių specialistų įgūdžiai yra taikoma daugelyje įvairių pramonės šakų ir ekonomikos sektoriuose. Kai kurie gali specializuotis savo personalo poreikius konkrečiose pramonės šakose ar regionuose. Tarptautiniai įmonės taip pat samdyti aukščiausio lygio žmogiškųjų išteklių ekspertai valdyti problemas, su kuriomis susiduria darbuotojai migrantai.

&nbsp

Svarbu pradėti atsižvelgiant į visus galimus variantus kaip galima greičiau ir toliau išsilavinimą. Vykdomosios programos dažnai specialiai darbo profesionalai ir pasiūlyti daug naudingų internetinį kursą. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.