Keystone logo

16 Magistro studijos Programos į Maisto ir gėrimų studijos Maisto ir gėrimų verslas Vyno verslo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Maisto ir gėrimų studijos
  • Maisto ir gėrimų verslas
  • Vyno verslo studijos
Studijų sritys
  • Maisto ir gėrimų studijos (16)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Maisto ir gėrimų studijos Maisto ir gėrimų verslas Vyno verslo studijos

Magistro laipsnis yra akademinis laipsnis suteikta kolegijose ir universitetuose Baigus studijas, kurios įrodys meistriškumą profesinės praktikos srityje ar konkrečiu studijų srities. Šis laipsnis reikalauja aukštesnio lygio įgūdžių analizės, kritiniu įvertinimu, profesionalams ir kritinio mąstymo. Laipsnis yra paprastai skiriamos humanitarinių, socialinių mokslų, dailės, slaugos, teologija, filosofija, arba muziejus studijas.

Kas yra Wine Verslo magistro? A Vyno Verslo magistro tyrinėja žinias, įgūdžius ir strategijas, kurių reikia norint pasiekti rezultatų pasaulinėje vyno pramonėje. Studentai studijuoja vyno rinkos plėtrą vidaus ir pasaulinėje prekyboje, ir tapo gerai išmanantis ir apmokyti vyno gamybos ir pardavimo. Šio laipsnio tikslas yra mokyti studentus įgusti vyno verslo specialistams.Kursinių gali apimti temas, susijusias su tarptautinės vyno ekonomika, vyno pramonei, logistikos ir pirkimas, derybos, enologija ir vyno degustacija.

Absolventai su vyno Verslo įgyjame įžvalgų į verslo srityse, pavyzdžiui, prekės ženklo strategiją, įmonių susijungimai ir įsigijimai, vartotojų elgsenos, žiniasklaidos, viešųjų ryšių, užsienio rinkos plėtros ir vadybos magistras. Kadangi vyno pramonė yra pasaulinės pasiekti, absolventai turi tvirtą supratimą apie tarptautinius santykius ir verslui. Jie taip pat sukurti stiprius bendravimo įgūdžius, kad jie galėtų dalintis ir mokyti savo vyną žinias kitiems.

Dėl magistro laipsnį kaina svyruoja, priklausomai nuo mokymo įstaigos, studijų šalyje, ir laiko, ir vienetus, reikalaujamus pagal programą. Norėdami sužinoti daugiau, kreipkitės į Priėmimo biuro ir paklausti apie studijų programos ir jos sąnaudų.

Karjeros perspektyvas vyno versle yra stiprus ir atlyginimai geri.Keletas galimų profesijų, susijusių su šio laipsnio yra regioninė eksporto vadybininkas, produkto vadybininkas, rinkodaros vadybininkas, ryšių vadybininkas, vyno direktoriui ir prekybos vadybininkas.

Pasinaudokite švietimo teikiamomis galimybėmis internete, nesvarbu, kur jūs gyvenate. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.