Keystone logo

16 Magistro studijos Programos į Zoologijos mokslų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Gyvosios gamtos mokslai
 • Zoologijos mokslų studijos
Studijų sritys
 • Gyvosios gamtos mokslai (16)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Magistro studijos Programos į Zoologijos mokslų studijos

  Magistro laipsnis yra pažangi laipsnį, kad yra siekiama baigęs bakalauro programą. Tai būdas atskirti studentų iš savo bendraamžių, kurie gali turėti panašius kvalifikaciją, bet tik bakalauro išsilavinimą. Zoologija / Gyvūnų mokslų magistro dėmesys skiriamas viską susijusią su gyvūnų ir rengia studentus karjeros galimybių įvairovė.

  Kas yra Zoologija / Gyvūnų mokslų magistras? Šis laipsnis yra geras pasirinkimas tiems, kuriems rūpi sveikata ir funkcijos visoms gyvūnų rūšims. Tipinės programos apima kursus profilio srityse, kaip antai gyvūnų kompanionas ir sporto, ūkio gyvūnams, gyvūnų elgesį, būsto ir gerovės, gyvūnų valdymo ir mitybos, gyvūnų sveikatos ir medicinos, ir gyvūnų genetikos ir selekcijos. Dauguma programų dirbs su šunų, kačių, arklių, jautienos ir pieninių galvijų, avių, kiaulių, elnių, paukštienos, ir ožkų, nors tam tikri kursai gali sutelkti dėmesį į kitų rūšių.

  Pelningiausi Zoologija / Gyvūnų mokslų magistras yra naudingas daugeliu būdų. Ji suteikia absolventams konkurencinį pranašumą ir pagerina jų uždarbio potencialą. Ji taip pat suteikia jiems tiek profesinių ir asmeninių įgūdžių, kurie gali būti naudojami per visą savo gyvenimą, pavyzdžiui, analizuojant ir sprendžiant problemas, ir atsižvelgiant į abiejų gyvūnų ir visuomenės poreikius.

  Yra daug tarptautinių universitetų, kurie siūlo galimybę uždirbti Zoologija / Gyvūnų mokslų magistras. Kadangi kiekviena programa skiriasi trukme ir specialius kursus, sąnaudos skiriasi taip pat. Kai jums susiaurinti paiešką, skambinkite mokyklą tiesiogiai sužinoti išlaidos yra dalyvauti.

  Yra daug karjeros, tiems, kurie su Zoologija / Gyvūnų mokslų magistras. Absolventai yra pasirengę už mokslinių tyrimų karjeros daugelyje sričių. Jie taip pat gali dirbti įvertinimo, konsultavimo, produktų kūrimo, mokymo ir žurnalistikos.

  Jei užsidirbti laipsnį internete yra geriau, pasitarkite su savo mokykloje matyti, kas yra siūloma. Daugelis programų siūlome nuotolinio mokymąsi kai kuriuos arba visus kursus. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.