Keystone logo

14 Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Gamtos mokslai Atmosferos mokslai 2024

Filtrai

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • Gamtos mokslai
  • Atmosferos mokslai
Studijų sritys
  • Gamtos mokslai (14)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Gamtos mokslai Atmosferos mokslai

Magistrantūros studijų magistro laipsnis yra "magistro laipsnis", kuris yra magistro laipsnis, skiriamas asmenims, siekiantiems aukštojo mokslo mokslo ir socialinių mokslų srityse. Magistrantūros programa gali būti pagrįsta moksliniais tyrimais, pagrįsta kursais arba abiem.

Kas yra Atmosferos mokslų magistratūra? Paprastai šios programos tikslas yra sustiprinti studentų žinias žemės sistemų ir atmosferos mokslų srityse. Kursai, siūlomi šioje mokymo programoje, gali būti skirti mokiniams geriau suprasti klimato kaitą ir kodėl taip svarbu parengti sprendimą, kaip pagerinti oro kokybę ir išvengti ekstremalių orų modelių, kuriuos manoma esą sukelia žmonės. Studentai gali tikėtis, kad dauguma jų mokymosi apimtų mokslinius tyrimus ir įvairių tautų įstatymų ir direktyvų tyrimą. Programos kursai gali apimti aerozolių fiziką, meteorologiją, biogeocheminius ciklus, geofiziką, nuotolinį jutimą ir atmosferos chemiją bei analizę.

Šios programos mokslininkai linkę geriau analizuoti informaciją nei kitose srityse. Be to, jie linkę turėti stiprių mokslinių tyrimų įgūdžių ir puikių bendravimo įgūdžių. Kiekvienas iš šių įgūdžių yra vertingas daugumoje pramonės šakų ir darbo vietų.

Kiek žmogus gali tikėtis išleisti jai arba jo magistrantūros studijų programai skiriasi. Galutinę kainą gali turėti keletas veiksnių, įskaitant tai, kurią instituciją asmuo pasirenka studijuoti; programos trukmė; ir ar kursai yra siūlomi internetu, klasėje ar abu.

Vis daugiau reikia asmenims, kurie ne tik susiduria su klimato kaita, bet ir pasirengę tai padaryti. Dėl šios priežasties karjeros perspektyvos dažnai skiriasi šios srities absolventams. Studentai gali rasti darbą daugelyje pramonės šakų, įskaitant transportą, vyriausybę ir verslą. Darbo pavadinimai gali būti meteorologas, atmosferos mokslininkas, kosminis mokslininkas, vyriausybės konsultantas ir tyrėjas.

Kadangi šiuo laipsniu didėja specialistų poreikis, programos pradeda teikti daugiau institucijų. Dabar naršyklės parinktys visada yra patogios, ypač tiems, kurie turi įdarbintus tvarkaraščius. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.