Keystone logo

34 Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Aviacija 2024

Filtrai

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • Aviacija
Studijų sritys
  • Aviacija (34)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Aviacija

Kadangi abu technologija ir konkurencija dėl patyrusių darbuotojų per pastaruosius kelerius metus padidėjo, švietimo reikalavimai, kad daugelis įmonių siekia savo būsimų darbuotojų taip pat išaugo. Mokslo programos magistras leidžia studentams išmokti tai, ko reikia norint tobulėti savo pasirinktos profesijos ir gali padėti suteikti jiems postūmį profesionaliai. Tie, kurie domisi aviacija, pavyzdžiui, gali įveikti konkurencingą rinką baigus Mokslo laipsnis srityje Master.

Kas yra magistro aviacijos? Ši programa natūra yra sukurta siekiant padėti tiems, kurie turi atitinkamą išsilavinimą arba didelę darbo patirtį šioje srityje padidinti savo žinias ir gebėjimus su pramone susijusių sričių. Kai kurios programos siūlo specialybių aeronautikos inžinerijos ar aviacijos valdymą. Kursinių dažnai apima verslo valdymo, aviacijos tiekimo grandinę ir mokslinius tyrimus ir plėtrą.Programos gali būti baigtas vos per dvejus metus.

Absolventai įgyti mokslinių tyrimų metodus ir statistiką, problemų sprendimo supratimą, ir kaip taikyti kursinių projektams per pramonės baigus programą. Jis taip pat gali parengti studentus griežčiau daktaro studijų programą.

Jų siekti šio laipsnio kaina priklauso nuo daugelio dalykų, įskaitant politikos, mokesčių, ir vietą universitete, kuriame siūloma laipsnį. Potencialūs studentai skatinami daugiau sužinoti apie bet kokius kitus mokesčius ir kitas studijų išlaidas prieš priimant poziciją bet kuriuo universitete.

Tie, su mokslo magistras aviacija pasirinko karjerą koncepcijos ir dizaino, inovacijų valdymo, patentų ir intelektinės nuosavybės, mokslinių tyrimų ir plėtros, logistikos, kokybės valdymo, ir daug daugiau. Yra nuoseklių laisvų darbo vietų per tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose.

&nbsp

Laiko apribojimus ir gerbiamų mokyklų trūkumas studento ploto naudojamas siekiant užkirsti kelią daugeliui baigti savo norimą laipsnį. Tačiau su internetu kursinių naudojimo galimybių turtas yra dabar prieinama visiems su interneto ryšiu. Tie, kurie norėtų daugiau informacijos, galite naudoti mūsų programą sąrašą ir pagrindinę formą. Paieška jūsų programos žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.