Keystone logo

330 Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Technologijų studijos Duomenų mokslai 2024

Filtrai

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • Technologijų studijos
  • Duomenų mokslai
Studijų sritys
  • Technologijų studijos (330)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Technologijų studijos Duomenų mokslai

Magistro laipsnį yra kelias aukštojo mokslo dažnai vijosi bakalauro laipsnį. Mokslų magistras paprastai daugiausia dėmesio skiriama srityse, susijusiose su matematikos ir gamtos mokslų, tačiau kai kurie universitetai galėtų apdovanojimas šį laipsnį kažko susijusio su menu ar humanitarinius mokslus. Absolventas programa dažnai užtrunka nuo vienos iki trijų metų užbaigti.

Kas yra "Data Science magistrantūros? Duomenų mokslas yra mokslinių metodų ir sistemų, naudojamų išgauti informaciją iš abiejų struktūrizuotų ir nesusistemintoje grupių duomenų tyrimas. Per magistro laipsnį programos, studentai dažnai išmokti taikyti informacines technologijas, verslo administravimo. Tikslios kursai reikalingi šio laipsnio gali skirtis priklausomai nuo institucijos. Jūsų ypatingas dėmesys taip pat gali paveikti kursus jums reikia imtis. Bendrosios kursai šis laipsnis apima didelių duomenų algoritmus, metodus ir platformos, strateginius verslo analizės, didelių duomenų analizės parengimas, tęstinis ir diskrečiųjų optimizavimą ir mašina mokymąsi.

Magistro laipsnį yra naudingas, nes jis gali sukelti didesnį atlyginimą, daugiau švietimo ar geresnių darbo perspektyvų. Dažnai organizaciniai įgūdžiai, įgyta kad studentai geriau kandidatus akcijos.

Sunku tiksliai nustatyti magistro laipsnį išlaidas Data Science, nes iš mokyklos buvimo vietos, trukmė programos ir tipo Klasės darbų visi gali vaidinti svarbų vaidmenį išlaidų. Jei norite gauti tikslią sąmatą, tai geriausia kreiptis į universitetą tikitės atvykti.

Su žinios, įgytos uždirbti magistro Data Science, jums gali būti paruošti karjerą aukšto rango duomenų mokslininkas. Tačiau tai ne vienintelis jūsų karjeros galimybė. Kai kurie mokslininkai su šiuo ugdymo nuėjo tapti profesoriai, smulkaus verslo savininkai ir vyriausybės pareigūnai. Informacinės technologijos yra auganti lauke, kad reikia žmonių, kurie žino, kaip iššifruoti dideles krūvos duomenis.

Ar kai kurie tyrimai išsiaiškinti, kuri programa yra jums tinka. Kai žinote, kad laikas kreiptis.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.