Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 15 Tiksliųjų mokslų magistrai  (Tiksliųjų mokslų magistras) į Energetikos studijos 2023

15 Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Energetikos studijos 2023

overview

Mokslo magistras yra baigus vidurinę mokyklą, kurią galima įgyti, kai baigsite bakalauro studijų programą. Tai trunka maždaug dvejų metų dieninės studijos ir padidina jūsų pardavimą kaip potencialų darbuotoją.

Kas yra energetikos magistrantūra? Energijos gamyba ir naudojimas yra vis didėjanti sritis, todėl tam reikia įgudusių asmenų, kurie gali augti kartu su ja. Energetikos magistrantūra paprastai orientuota į energijos vadybą ir energijos tvarumą. Tai paprastai apima tokias temas kaip finansai, technologijos ir kiekybiniai matavimo metodai energetikos srityje, taip pat techniniai duomenys, kaip antai energijos gamyba ir šių sistemų priežiūra.

Darbas "Energetikos magistrantūroje" suteikia jums galimybę sužinoti daugiau nei tik tie profesiniai įgūdžiai, kaip rizikos vertinimas. Paprastai jis taip pat siūlo įgūdžius, kurie gali padėti jums savo asmeniniame gyvenime, įskaitant laiko valdymą ir organizavimą.

Studijų programos kaina priklauso nuo pasirinktos mokyklos. Kreipkitės į savo mokyklą, kad gautumėte apytiksliai įvertintą išlaidų sumą ir kokias išlaidas padengsite.

Energijos karjera auga ir keičiasi, kai keičiasi rinkos ir technologijos, tačiau "Energetikos magistrantūra" leidžia jums eiti bet kokiu kryptimis. Jūs turėtumėte būti kvalifikuotas daugybei pozicijų privačiame sektoriuje energetikos kompanijoje, pavyzdžiui, pardavimų ir rinkodaros direktoriaus, dizaino specialisto, apskaitos ir finansų vadovų ir dar daugiau. Arba galite pasirinkti eiti į vyriausybės darbą kaip energijos išteklių planavimo ir zonavimo administratorius. Jūs taip pat galite ieškoti laisvai samdomų vertėjų, kaip rašytojas ar pedagogas, arba dirbti savarankiškai kaip konsultantas.

Energetikos magistras yra visur, kur esate. Jei jūsų vietinė kolegija ar universitetas nesiūlo norimos programos, internetinė programa yra puiki alternatyva. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

read_more

filters

  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • Energetikos studijos
  • Energetikos studijos
  • Energetikos studijos
fields_of_study
  • Energetikos studijos (15)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format