Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 3 Tiksliųjų mokslų magistrai (Tiksliųjų mokslų magistras) į Gamtos mokslai 2023

3 Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Gamtos mokslai 2023

Apžvalga

Mokslo magistras yra magistro laipsnis, kuris paprastai skiriamas studijoms daugiau matematiškai nusiteikusių ir (arba) mokslinių dalykų. Šis magistro laipsnis paprastai yra paskutinis akademinis apdovanojimas, vykusio po to, kai bakalauro laipsnis yra tas pats dalykas ar vienas panašus dalykas.

Kas yra gamtos mokslų magistras? Gamtos mokslų magistro laipsnis paprastai leidžia studentui sutelkti dėmesį į vieną konkrečią studijų sritį platesnėje gamtos mokslų srityje. Tai gali būti siekiama įvairiais aspektais, įskaitant gamtos mokslų mokymą, laboratorijų tyrimą arba įmonių tyrimus. Dauguma kolegijų ir universitetų reikalauja, kad jų magistrantūros studijų magistrantūros studentai galėtų rašyti disertaciją, ir jie dažnai turi pristatyti ir apginti šį disertaciją absolventams.

Gamtos mokslų magistrantūra gali suteikti studentams esminę perspektyvą dėl tvarumo, kuris šiandien yra pagrindinis dalykas, kuris gali suteikti daugiau karjeros galimybių. Analizė ir kritinio mąstymo įgūdžiai dažnai suteikia studentams pranašumą už konkurenciją šioje srityje, todėl jie yra pageidautini kandidatai į akcijas ir pakelti.

Gamtos mokslų magistras baigia kurti nuo vienerių iki septynerių metų, priklausomai nuo studijų srities ir studentų karjeros trajektorijos. Svarbu anksti ieškoti informacijos daugelyje skirtingų mokyklų, kad galėtumėte rasti karjeros tikslus ir finansinius poreikius, nes mokyklos skiriasi pagal vietą ir programą.

Mokslų magistras, gamtos mokslų absolventų, dažnai turi daug skirtingų karjeros galimybių savo ranka visame pasaulyje. Akivaizdu, kad dirbti kaip mokslinis tyrėjas ar analitikas tiek vyriausybės agentūrų, tiek universitetų srityje ir laboratorijose. Daugeliui įmonių reikia mokslo patarėjų, tokių kaip aplinkosaugos konsultantas ar politikos analitikas, kad išlaikytų savo produktus ar paslaugas iki šiol reikalingų standartų.

Natūralūs mokslai paprastai siūlomi magistro laipsniu kandidatams kolegijose ir universitetuose visame pasaulyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • Profesinės studijos
 • Gamtos mokslai
Studijų sritys
 • Profesinės studijos (3)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas