Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 8 Tiksliųjų mokslų magistrai  (Tiksliųjų mokslų magistras) į Globalaus verslo studijos 2023

8 Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Globalaus verslo studijos 2023

overview

Siekti "Science (magistrantūros) magistro Pasaulinis verslo, taip pat žinomas kaip mokslo magistras Tarptautinio verslo, yra puiki galimybė studentams šiandien 's pasaulio rinkoje. Ši pažangi laipsnis bus aprūpinti studentus su pasaulinės ekonomikos, tarptautinės prekybos operacijas pamatai, ir kurio vaidmens tarptautinių finansinių institucijų supratimo.

Kas yra Global Business magistro? Ši magistrantūros studijų programa suteikia studentams valdymo įgūdžių, reikalingų efektyviai veikti šiandien 's pasaulio aplinką. Programos pasiūlyti koncentracija tokiose srityse kaip verslo plėtros, informacinės technologijos, Emerging Markets, Tarptautinės finansų ir tarptautinės žmogiškųjų išteklių valdymo. Kandidatai bus lavinti įgūdžius, kurie padės jiems suprasti Teisėtumas, taip pat minkštųjų įgūdžių, veikianti daugiakultūrėje aplinkoje.Absolventų studentai taip pat gali apimti išsamų tyrimą viena ar daugiau užsienio kalbų. Šių tyrimų tikslas yra įgalinti absolventus padėti formuoti politiką, kad bus veiksminga daugiakultūrėje aplinkoje.

Išplėstinė laipsnį tarptautinio verslo bus naudinga visiems, norintiems įsidarbinti į tarptautinės verslo. Laipsnis yra vienodai naudinga verslininkams, kurie siekia daryti verslą tarpusavyje šiandien 's rinkoje. Ginkluotosios su žinių, kaip pasaulinė rinka veikia, o su įžeminimo įmonės tarptautinių finansų, pasaulio verslo absolventai rasite daug darbo vietų.

Išlaidos gauti laipsnį šioje studijų srityje skirtis nuo kiekvienoje institucijoje, kaip ir studijų trukmę. Būsimieji studentai turėtų daryti tyrimus, programas, kurios juos domina, lyginant išlaidas studijų trukmė ir sritis koncentracijos.

Į karjeros galimybes absolventams programų pasaulio verslo yra labai daug. Nuo vyresniųjų vaidmenis daugianacionalinių kompanijų tarptautinės verslo konsultacijų ir verslo galimybes, galimybės bus daug. Mokantis su pasaulinės rinkos painiava ir kaip sėkmingai veikti šioje aplinkoje, absolventai galės likti tinka ir pasiekti sėkmės savo karjeros.

&nbsp

Programos yra iš universitetų visame pasaulyje. Be to, studentai turi galimybę stoti į interneto klases. Tai gali būti perspektyvi alternatyva dėl darbo studentui ar tiems, kurie nėra įsikūrę netoli universiteto, kuri siūlo šį laipsnį. Paieška jūsų programos žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

read_more

filters

  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • Verslas
  • Tarptautinis verslas
  • Globalaus verslo studijos
fields_of_study
  • Verslas (8)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format