Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 5 Tiksliųjų mokslų magistrai  (Tiksliųjų mokslų magistras) į Taileris, Jungtinės Amerikos Valstijos 2023

5 Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Taileris, Jungtinės Amerikos Valstijos 2023

overview

Twentynine Palms Kalifornijoje yra mažas miestelis pietryčių Kalifornijos dykumas. Be to, karštas oras, miesto, universitetus yra žinomi dėl jų prijungimo prie filmų ir pramogų pramonei.

JAV išlieka populiariausia tarptautinių studentų vieta pasaulyje. JAV universitetai dominuoja pasaulio reitinguose, o šalis taip pat siūlo daugybę įdomių studijų vietų. Valstybinių universitetų sistemas iš dalies subsidijuoja valstijų vyriausybės, jose gali būti daug miestelių, kuriuose yra šimtai tūkstančių studentų.

Tiksliųjų mokslų magistro laipsnis, angliškai trumpinamas MSc (Master of Science) - tai tarptautiniu mastu pripažintas akademinis laipsnis, kuris atspindi tam tikrą žinių lygį studento pasirinktoje srityje. Daugelis šio laipsnio studijų programų trunka dvejus metus, po kurių studentai pradeda dirbti arba renkasi tęsti savo akademinę karjerą ir stoja į tolimesnes doktorantūros studijas.

read_more

filters

  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • Jungtinės Amerikos Valstijos
fields_of_study
    Administravimo studijos Aplinkos studijos Architektūros studijos Asmeninio tobulėjimo studijos Aviacija Bendrosios studijos Dizaino studijos Ekonomikos studijos Energetikos studijos
  • Gamtos mokslai
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format