Keystone logo

Filtrai

 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • Technologijų studijos
 • Kompiuterija
Studijų sritys
 • Technologijų studijos (65)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

65 Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Kompiuterija 2024

  Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Kompiuterija

  Daugelis žmonių pasirinkti siekti mokslų magistras po to, kai suteiktas bakalauro laipsnį arba po darbo tam tikroje srityje. Tie, kurie turi didelį susidomėjimą kompiuterijos gali pasinaudoti užbaigti magistrantūros programą.

  Kas yra magistro Kompiuterija? Tai mokslo programų Meistras yra skirta būtent asmenims, turintiems bakalauro laipsnį, išskyrus kompiuterijos srityse ir kurie nori sukurti naujas karjeros galimybes, plečia savo žinių bazes. Programos paprastai modulio pagrindu, su studijų srityse, įskaitant mokslinių tyrimų metodus, duomenų bazių, objektinio programavimo, interneto ir multimedijos technologija, ir programinės įrangos kūrimo metodikas su vieninga modeliavimo kalba. Disertacija projektai bendras reikalavimas, ir apskritai kursinių gali būti vienerių iki dvejų metų studentai užbaigti.

  Tie, kurie baigti šias pakopos skaičiavimo programas sukurti būtiną žinių ir gyvybinius įgūdžius kritinio mąstymo ir protavimo, bendravimo, problemų sprendimo ir projektų valdymo srityje. Iš magistro užbaigimas suteikia studentams unikalių privalumų nei jų bendraamžiai ir leidžia jiems giliai pasinerti į pranešimus, kad jie aistringai.

  Šios programos, kaip ir daugelis kitų, kintamas mokslą išlaidas, kurios gali gerokai keistis, priklausomai nuo institucijos ir jos vietos visame pasaulyje. Studentai yra skatinami patvirtinti mokymą ir administracines išlaidas prieš priimant ir įsipareigojant postą kaip lankančių studentas bet kurios programos.

  Karjeros galimybės absolventams magistro Kompiuterija programos yra įvairi.Kursinių rengia studentus sėkmingai įsidarbinti viešajame ir privačiame sektoriuje inžinerijos ir mokslinių tyrimų, programinės įrangos kūrimas, sistemų analizė, duomenų analizė, bei IT valdymą. Galimybės taip pat galima rasti su komercinių ir mokslininkams.

  &nbsp

  Magistras kompiuterinių programų galima rasti visame pasaulyje per daug labai gerbiamų institucijų. Be tradicinių klasių, daugelis universitetai taip pat siūlo internete kursinių. Tai ypač naudinga tiems, kurie galbūt gyvena atokiose vietovėse arba kurie varžyti jų metu ir nesugeba baigti tradicinį laipsnį. Paieška jūsų programos žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.