Keystone logo

35 Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Kriminalistikos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • Teisės studijos
 • Baudžiamosios teisės procesų studijos
 • Kriminalistikos studijos
Studijų sritys
 • Teisės studijos (35)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Kriminalistikos studijos

  Po uždirbti bakalauro 's laipsnį, galite tęsti aukštesnio lygio studijuoti pasirinktą temą dar daugiau. Master 'laipsnį rodo darbdavius, kad esate orientuota, atsidavę ir darbštūs.

  Kas yra per teismo ekspertizės magistras? Teismai yra bet kuris metodas naudojamas siekiant nustatyti, kas atsitiko prieš, per ir po nusikaltimo. Galite sutelkti dėmesį į vieną sritį ekspertizės, pavyzdžiui, biologijos ar kibernetinį saugumą, ir tai dėmesys bus diktuoti nusikalstamą veiklą galite aptikti rūšiuoti. Teismai taip pat gali apimti tyrimą psichologijos suprasti nusikalstamą protą.

  Rizikos analizė yra pagrindinis įgūdis galite sužinoti iš ekspertizės programa, kuri galite kreiptis į savo gyvenimą arba naudoti per savo darbą. Kiti įgūdžiai apima dėmesį į detales ir kritinio mąstymo, kurie yra naudingi visose gyvenimo aspektas. Šie įgūdžiai padės jums išspręsti problemas ir galvoti apie daugelį pasekmių vieną teisės aktą.

  Iš meistras 's laipsnį kaina priklauso nuo to, kaip ilgai jūs imtis baigti savo laipsnį ir kuris universitetas pasirinkti. Išlaidos apima knygas, mokesčius ir registracijos, taip pat apgyvendinimą ir juda, jei pasirinksite mokyklą toli.

  Nors dauguma darbo vietų, o teismo komponento yra sutelktas į susekti nusikaltėlį, yra ir kitų variantų. Teismai gali būti naudojamas siekiant aptikti rizikingų situacijų, kai gali kilti nusikaltimas, kuris yra naudinga kuriant elektroninio saugumo, kuris apsaugo skaitmenines atakas prieš joms įvykstant. Teismo analizė ranka gali būti naudojamas santuokinės konsultacijos ir padėti kažkas pasirinkti karjeros kelią. Štai keletas populiarių televizijos šou taip pat samdyti Teismai ekspertus amatų tikėtina scenų ir situacijų.

  Yra daug mokyklų, siūlančių Kriminalistika laipsnių. Jūs galite sutelkti savo paiešką nuspręsti, jei norite eiti į viešąją ar privačią mokyklą ir ar esate pasiruošęs judėti.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.