Keystone logo

19 Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Pedagogika Švietimo technologijos Mokymosi sistemos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • Pedagogika
  • Švietimo technologijos
  • Mokymosi sistemos
Studijų sritys
  • Pedagogika (19)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Pedagogika Švietimo technologijos Mokymosi sistemos

Studentas gali siekti mokslo magistro laipsnio užsiimdamas matematikos ar mokslo bakalauro laipsniu. Šie pažangūs laipsniai dažnai suteikia studentams daugiau kritinių žinių apie žinias ir gali padėti užtikrinti daugiau pelningų karjeros.

Kas yra mokymosi sistemų magistrantūra? Šio tipo studijų programa skirta padėti studentams įgyti svarbių ir pažangių žinių apie technologijų naudojimą, siekiant pagerinti mokymąsi ir mokymą. Kursai gali išnagrinėti mokymo technologijas ir jų integraciją į klases ar įmones. Mokiniai gali išmokti analizuoti, kurti ir įgyvendinti besimokančiųjų mokymosi sistemas įvairiose mokymo aplinkose, tokiose kaip mokykla ar darbas. Pagal šią studijų programą studentai turėtų ištirti edukacinių technologijų teorijas ir tendencijas ir išmokti naudoti atitinkamas technologines priemones, kad sukurtų efektyvesnes klases.

Užsiimant magistro laipsniu mokymosi sistemose, studentai dažnai gauna naudingų įgūdžių, kuriuos nori daug darbdavių. Šios srities studentai paprastai turi pažangių analitinių įgūdžių ir atkreipia dėmesį į detales. Šie studentai taip pat gali tapti labai veiksmingais komunikatoriais.

Aukštesnio laipsnio kaina gali priklausyti nuo daugelio unikalių aplinkybių, pavyzdžiui, programos trukmės, laipsnio tipo ar mokyklos vietos. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie mokyklos mokslą, mokiniai turėtų susisiekti su mokykla atskirai.

Šios magistro laipsnio karjeros galimybės yra unikali ir įvairi, o galimybės yra daug daugiau nei studentams, turintiems vien tik bakalauro laipsnį. Studentai gali dirbti vadovaujančiose pareigose, pavyzdžiui, mokymosi technologijų vadove, mokymo sistemų projektuotojui ar kibernetinių infrastruktūrų valdymo sistemai. Kai kurie studentai gali dirbti tokiose srityse kaip paramos specialistas, mokymo sistemų vykdytojas, instruktavimas ir kt.

Studentai gali siekti magistro laipsnio iš universitetų visame pasaulyje. Daugelis šių institucijų taip pat siūlo mokymosi internetu galimybes. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.