Keystone logo

Filtrai

 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • Socialinių mokslų studijos
 • Sociologija
 • Socialinių mokslų studijos
Studijų sritys
 • Socialinių mokslų studijos (10)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

10 Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Socialinių mokslų studijos 2024

  Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Socialinių mokslų studijos

  Mokslų magistras įsitraukia į mokslo sritis ir paprastai baigiasi baigiamuoju disertacija. Studijos dažnai vykdomos pagal mokslo bakalaurą, dažniausiai sudarytos per vienerius ar dvejus metus ir suteikia karjeros praturtinimo įgūdžių.

  Kas yra socialinių mokslų magistratūra? Šis laipsnis suponuoja ryšių su žmonėmis tyrimą. Filialuose gali būti archeologijos, psichologijos, lingvistikos, ekonomikos, sociologijos, antropologijos, istorijos ir politologijos srityse. Programos paprastai trunka nuo vienerių iki dvejų metų ir dažnai skirtos tokioms sritims, kaip socialinis verslas ir mikrofinansai, arba taikomi socialiniai tyrimai. Studentai išplėstų savo globalias perspektyvas ir mokosi atlikti ir vertinti pažangius tyrimus, mokydamiesi apie ekonominių ir socialinių finansinių priemonių poveikį verslumui.

  Absolventai paprastai turi išskirtinių valdymo ir strategijos įgūdžių, be novatoriško kritinio mąstymo gebėjimų. Šie gebėjimai gali pagerinti profesinę analizę ir peržengti asmeniniam išradingumui bei funkcionalumui.

  Potencialūs studentai turėtų atlikti išsamų būsimų universitetų ir interesų ugdymo turinio tyrimą. Be individualių tikslų, tokie veiksniai kaip lokalė ir ilgis gali sukelti svyravimų kainas.

  Socialinių mokslų magistras yra ideali tiems, kurie nori remti socialinį verslą jų bendruomenėse. Tai paprastai taikoma vyriausybės ar nevyriausybinių vadovų ir darbuotojų, tiems, kurie norėtų dirbti socialiniame versle ar tiems, kurie jau turi tokias pareigas. Tyrimai išryškina praktinius ir teorinius gebėjimus, reikalingus moksliniams tyrimams ir su darbu susijusiai karjerai, kuriems reikalingi išplėstiniai tarptautiniai požiūriai, lyderystės strategijos, etika, politika ir kūrybinių mąstymo procesai. Kai kurios iš labiausiai apmokamų darbo vietų yra sociologas, politologas, psichologas, ekonomistas, geografas, archeologas, tyrimo tyrinėtojas ir antropologas, ir numatoma, kad ateinančiais metais augs kvalifikuotų asmenų poreikis.

  Galimybės siūlomos visame pasaulyje. Vietos galimybės gali suteikti daugiau asmeninės patirties, o patogūs internetiniai kursai siūlo lanksčias alternatyvas. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.