Keystone logo

28 Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Transportas ir Logistika Tiekimo grandinės vadyba Tarptautinės tiekimo grandinės vadybos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • Transportas ir Logistika
  • Tiekimo grandinės vadyba
  • Tarptautinės tiekimo grandinės vadybos studijos
Studijų sritys
  • Transportas ir Logistika (28)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Transportas ir Logistika Tiekimo grandinės vadyba Tarptautinės tiekimo grandinės vadybos studijos

Pasaulinio tiekimo grandinės valdymo magistrantūros yra pažangi laipsnis, kad dėmesys sutelkiamas į paklausos ir pasiūlos paslaugų ir prekių tyrimo. Ginkluotosios su šios pažangios laipsnį, absolventai yra kvalifikuoti įvairių karjeros galimybių.

Daugelis būsimų studijų studentai paklausti: "Kas yra pasaulinės tiekimo grandinės valdymo magistrantūros?" Ši magistro laipsnį suteikia mokslininkams platų pagrindą žinių apie principus ir valdymo metodus ir veiksmingai dalyvautų pristatymo sistemų. Kursinių yra mokslinių tyrimų derinys, internete arba-asmuo klasėje pamokos ir stažuotės, siekiant įgyti praktinės patirties. Kai kurie tipiniai klasių šios programos apima logistikos, duomenų analizė, strateginis planavimas, kokybės kontrolė, sandėlio paskirstymo, pasaulinės tiekimo sistemas ir spręsti konfliktus.Priklausomai nuo studento dėmesio, jis ar ji taip pat gali studijuoti rinkodarą, produkto vietą, geriausią praktiką klientų aptarnavimo, ir veiklos teoriją.

Galimybė užsidirbti magistro pasaulinės tiekimo grandinės valdymo nauda yra daugkartiniai. Tie, kurie užpildyti šią Išplėstinė laipsnis bus ginkluoti kvalifikacijos ir įgūdžių sėkmingai šioje pramonėje. Tai diplomas taip pat suteikia darbo ieškančių konkurencinį pranašumą, kai kreipiates pareigybių.

Išlaidos gali skirtis gauti magistrantūros laipsnių šiame dur. Kai kurie universitetai siūlo internetu instrukcija, o kiti laikyti asmeniu klases jų miesteliai. Pasaulio vietą mokykloje, taip pat vaidina svarbų vaidmenį studijų kursų dalį, todėl studentai turėtų kreiptis į specialias institucijas sužinoti apie savo dabartines mokesčių tvarkaraščius.

Baigusių šią programą yra kvalifikuoti imtis kelias skirtingas karjeros galimybes.Pavyzdžiui, jie gali dirbti žmogiškųjų išteklių, darbo santykių, ar platinimo organizacijos. Taip pat yra vietų, skirti operacijų vadovų, gamybos analitikų, pasaulinių tiekimo grandinės vadovai ir projekto planuotojams.

Ar jūs suintrigavo pasiūlos ir paklausos įstatymų pasaulinėje rinkoje ir nori imtis savo karjerą į kitą lygį? Jei taip, tai tinkamas laikas žengti kitą žingsnį. Paieška jūsų programos žemiau ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuro ir jūsų pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.