Stipendijos

Stipendijos yra finansinės paskatos, kurias teikia universitetai ar kitos švietimo įstaigos, kad finansiškai paremtų besimokančius studentus. Stipendijos skiriamos dėl finansinių poreikių, akademinių gebėjimų, visuomenės labo, sportinių ar meninių sugebėjimų arba dėl kelių iš paminėtų priežasčių.

„Keystone“ stipendijos bakalauro studijoms

„Keystone Academic Solutions“ teikia keturias bakalauro studijų stipendijas po 2 000 USD. Stipendijos siūlomos studentams, pasižymėjusiems gerais akademiniais rezultatais ir turintiems motyvacijos keisti pasaulį savo išsilavinimu. Susikurkite paskyrą mūsų svetainėse, kad galėtumėte ieškoti studijų programų visame pasaulyje ir pateikti studijų paraišką. Kreipkitės dėl „Keystone“ stipendijos iki 2021 m. gegužės 31 d., pateikite vieno iš mūsų tinklalapiuose nurodytų universitetų priėmimo laišką ir gaukite vieną iš keturių stipendijų, kuri padės finansuoti jūsų studijas!

„Keystone“ stipendijos magistro studijoms

„Keystone Academic Solutions“ siūlo dvi 4000 USD ir 10 000 USD vertės magistro studijų stipendijas. Stipendijos siūlomos studentams, pasižymėjusiems gerais akademiniais rezultatais ir turintiems motyvacijos keisti pasaulį savo išsilavinimu. Susikurkite paskyrą mūsų svetainėse, kad galėtumėte ieškoti studijų programų visame pasaulyje ir pateikti studijų paraišką. Kreipkitės dėl „Keystone“ stipendijos iki 2021 m. gegužės 31 d., pateikite vieno iš mūsų tinklalapiuose nurodytų universitetų priėmimo laišką ir gaukite vieną iš keturių stipendijų, kuri padės finansuoti jūsų studijas!