Stipendijos

Stipendijos yra finansinės paskatos, kurias teikia universitetai ar kitos švietimo įstaigos, kad finansiškai paremtų besimokančius studentus. Stipendijos skiriamos dėl finansinių poreikių, akademinių gebėjimų, visuomenės labo, sportinių ar meninių sugebėjimų arba dėl kelių iš paminėtų priežasčių.

„Keystone“ stipendijos bakalauro studijoms

„Keystone Academic Solutions“ teikia bakalauro studijų stipendijas studentams visame pasaulyje. Šios stipendijos siūlomos studentams, pasižymėjusiems gerais akademiniais rezultatais ir turintiems daug motyvacijos keisti pasaulį savo išsilavinimu. Užsiregistruokite čia ir gaukite naujausią informaciją apie tai, kada bus paskelbtos naujos stipendijos!

„Keystone“ stipendijos magistro studijoms

„Keystone Academic Solutions“ teikia doktorantūros studijų stipendijas studentams visame pasaulyje. Šios stipendijos siūlomos studentams, pasižymėjusiems gerais akademiniais rezultatais ir turintiems daug motyvacijos keisti pasaulį savo išsilavinimu. Užsiregistruokite čia ir gaukite naujausią informaciją apie tai, kada bus paskelbtos naujos stipendijos!