Faculty of Social Sciences, Charles University (FSV UK)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Charleso universitetas (CU) buvo įkurtas Prahoje 1348 m. Šventojo Romos imperatoriaus Charleso IV ir priklauso seniausių, didžiausių ir prestižiškiausių pasaulio universitetuose. Šiuo metu Charleso universitetas yra įtrauktas į 2% pasaulio universitetų, įsikūrusių Šanchajaus universiteto akademiniuose pasaulio universitetuose. Tai yra vienintelis universitetas Rytų Europoje pagal Pasaulio universitetų Webometry Ranking.

Socialinių mokslų fakultetas ( FSV UK ) yra antrasis naujausias Charleso universiteto fakultetas. Netrukus po jos sukūrimo 1990 m. Fakultetas tapo regioniniu ekonomikos, sociologijos, politologijos, tarptautinių santykių, sričių studijų, žiniasklaidos studijų ir žurnalistikos mokymo ir tyrimų centru.

Profilis: Socialinių mokslų fakultetas siūlo aukščiausios kokybės aukštojo mokslo, magistro ir doktorantūros programas Vidurio ir Rytų Europoje visose socialinių mokslų srityse. Daugelis mūsų absolventų tęsia studijas aukščiuose universitetuose Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Jungtinėje Karalystėje (Harvardo, Kolumbijos, LSE, Kembridžo ir kt.), Arba jie sėkmingai konkuruoja dėl aukštos kvalifikacijos darbo vietų.

Fakulteto misija yra mokymosi ir žinių apsaugos, laisvos minties augimo, nepriklausomų akademinių tyrimų ir žmogaus visuomenės kūrybinės dvasios propagavimas. Pagrindinis fakulteto tikslas yra tobulinti mokymą ir mokslinius tyrimus tais socialinių mokslų aspektais, kurie tiesiogiai ar netiesiogiai yra susiję su viešuoju administravimu arba visuomenės ekonominiu ir kultūriniu gyvenimu.

Faktai ir skaičiai: Šiuo metu fakultete dirba apie 4000 studentų. Maždaug 150 iš jų yra įtrauktos į vieną iš mūsų anglų kalbos studijų programų. FSV UK turi vieną iš didžiausių tarptautinių mobilumo dalyvių visų Charleso universiteto fakultetų. Kiekvienais metais ji sveikina apie 500 mainų studentų iš viso pasaulio.

Tarptautinis bendradarbiavimas: " FSV UK pabrėžia užsienio bendradarbiavimo plėtrą. Pirma, plėtojant ir stiprinant mokslo ryšius, studentų ir akademinį mobilumą ir, antra, siūlant anglų kalbos studijų programas. Per mokslo metus fakultetas reguliariai rengia svečias paskaitas, seminarus, seminarus ir konferencijas anglų kalba. Jie vyksta bendradarbiaujant su fakulteto partnerių universitetais Europoje, Šiaurės Amerikoje, Azijoje ir Artimuosiuose Rytuose.

Vietos

Praha

Charles University Faculty of Social Sciences

Address
Charles University
Faculty of Social Sciences
International Office
Smetanovo nabrezi 6110 01 Praha, Praha, Čekija
Interneto svetainė
Telefonas
+420 222 112 111