University of Hradec Králové, Faculty of Informatics and Management

Įvadas

Oficialus aprašymas

Atraskite Hradec Kralove universiteto UNIVERSITETAS Hradec Kralove Susipažinkite dinamišką ir jaunatvišką aplinką iš Hradec Kralove universiteto - institucija, įkurta 1959, kuri padengia savo dabartinį pavadinimą nuo 2000 m. Šiuo metu "Alma Mater" daugiau nei 7300 studentų, iš Hradec Kralove universiteto teikia aukštos kokybės aukštąjį išsilavinimą per didelės apimties studijų srityse, kurios sudaro socialiniai mokslai, humanitariniai mokslai, Edukologijos, Gamtos mokslai, ekonomika ir informacinių technologijų studijas. Daug paraiškų per metus pristatyti universiteto rodo aukštą paklausą Universitete studijų ir jis patvirtina savo puikų vardą. Iš Hradec Kralove universiteto yra energingas institucija, o jo nuolatinė plėtra atsispindi tiek akademinės ir statybos darbų: nauji fakultetai ir institutai yra įsteigta, naujos studijų programos yra akredituotos, o universiteto miestelio statybos yra atkaklus pažangą. Universitetas miesteliu yra įsikūręs patogiai miesto centro kelios minutės pėsčiomis iš kitų universitetų bei pastatų, švietimo ir mokslo bibliotekos bei senamiesčio.

Absolventai. Hradec Kralove universiteto rengia kvalifikuotus specialistus, kad jiems patinka vietos darbo rinkoje, taip pat užsienyje. 2010 University gavo diplomo priedėlio etiketę, išduotą pažymėjimą, Europos Komisijos išduotą patvirtinantį, kad universitetas atitinka visus Europos aukštojo mokslo įstaigų reikalavimus. Dokumentas pateikiamas automatiškai visoms absolventų, o tai garantuoja pasaulinės pripažinimą nuo Hradec Kralove universiteto diplomą.

Universitetas susideda iš penkių dalių: Edukologijos fakulteto, Informatikos fakulteto ir vadybos filosofijos fakultete, fakulteto mokslo instituto Socialinio darbo.

Informatikos fakultetas IR VALDYMO

Universiteto Hradec Kralove fakulteto Informatikos ir vadybos Informatikos fakultetas ir vadybos buvo įkurta 1993 metais ir nuo tada jis tapo geidžiamu institucija dėl savo ekspertų akademinio personalo, dinamiško vystymosi ir patrauklus pasiūlymas studijų programas informatikos ir vadybos srityje. Fakultetas turi labai modernią infrastruktūrą - naujas pastatas, greitas internetas, kompiuterių laboratorijose su naujausiomis programinės įrangos įrankius prieinamas ne tik laboratorijoje, bet iš visur per virtualiose klasėse. Visi tyrimo medžiagos galima rasti internete studentams profesionaliai mokymosi valdymo sistemos. Kaip e-mokymosi ir susijusių mokslinių tyrimų, Informatikos fakultetas ir vadyba yra viena iš geriausių fakultetų Čekijoje. Fakultete pabrėžia tarptautinių mainų studentų ir akademinio personalo svarbą ir aktyviai bendradarbiauja su daugeliu užsienio akademinių institucijų. Dauguma studentų taip praleisti bent vieną semestrą studijų užsienyje bent vienas iš partnerių universitetų. Studijų programos buvo iš esmės Renovuotas akademiniais metais 2012/13 glaudžiai bendradarbiaujant su IT bendrovių ir susijusių su tarptautiniais standartais IT programas.

NAUDINGA INFORMACIJA Akademiniai metai organizuojama 2 semestrus. Žiemos semestrą paprastai prasideda trečią rugsėjo savaitę ir baigiasi gruodžio mėnesį; vasaros semestras prasideda vasario ir baigiasi liepą. Semestras visada po 6 savaičių laikotarpiu, egzaminus.

Mūsų universitetas yra labai gerai žinomi Buddy sistema. Iš ESN Buddy System HK misija yra padėti su Erasmus ir kitų užsienio studentų integracijos į vietos aplinką.

Studentai iš universiteto Hradec Kralove aprūpinami apgyvendinimo universitete bendrabutyje Palachova.

VISA (ne ES piliečiams): Užsienio piliečiai, kuriems taikomas vizos reikalavimas, privalo kreiptis dėl vizos iki jų įsigaliojimo Čekijos Respublikoje įgalioto Čekijos ambasados. Vizos nereikia ES piliečiams. Tai gali užtrukti 2 mėnesius gauti vizą, todėl nepamirškite taikyti laiku!

Leidimas gyventi už studijas tikslui yra privalomas visiems užsienio studentams, apsistojusiems čia daugiau kaip 90 dienų. ES nepriklausančių šalių: Tai privalomas studentams iš ne ES šalių turi leidimą gyventi / vizos prieš atvykdami į Čekiją - ji neturi reikšmės, kiek laiko jie bus mokytis čia. Studentai turi kreiptis dėl leidimo prie Čekijos ambasados ​​konsulinio arba diplomatinėje atstovybėje namie ar artimiausiame šalyje laikinai gyventi. Tarptautiniai biuruose atitinkamų fakultetų teikti pagalbą atvykstantiems užsienio studentams.

Kodėl reiktų studijuoti Čekijoje?

  1. Nes ji siūlo nemokamą mokslą valstybinių universitetų! Švietimas Čekijoje turi didelį pranašumą - ji gali būti nemokamai, tiems, kurie nori gauti diplomą iš čekų universiteto, ty tiems, kurie studijuoja čekų kalba.

  2. Dėl to, kad aukštos kokybės švietimo. Šiandien diplomai iš Čekijos universitetų aukštai įvertino visame pasaulyje, kartu su anglų ir amerikiečių, ir yra pripažįstamas visose Europos Sąjungos šalyse.

  3. Kadangi galimybes keliauti visoje Europos Sąjungoje. Čekijos Respublika yra ES nare, o 2007 prisijungė prie Šengeno erdvės, kuri leidžia studentams judėti be vizų į visų Šengeno sutarties šalių.

  4. Dėl sėkmingos karjeros perspektyva! Užsienio studentai po studijų baigimo galite gauti darbą čekų ar Europos visuomenei, taip pat privačiose įstaigose bei įmonėse lygiai taip pat Čekijos piliečiams.

  5. Dėl aukštos kokybės Europos gyvenimo ir žemomis kainomis. Dėl savo politinio ir ekonominio atvirumo, Čekijoje šiandien yra viena iš labiausiai išsivysčiusių šalių Centrinėje Europoje. Gyvenimo lygis yra panašus į Vakarų Europą, bet kainos maisto, apgyvendinimo ir prekių yra daug mažesnis.

  6. Greitas prisitaikymas mūsų studentų Čekijos aplinkoje. Šiandien Čekijos Respublika yra daugiakultūrė ir atvira šalis, kurioje dauguma piliečių gali kalbėti bent angliškai.

Vietos

Hradec Kralove

Address
University of Hradec Králové - Faculty of Informatics and Management
Hradecká 1249/6
(building J)

50003 Hradec Kralove, Hradec Králové regionas, Čekija