University Of West Bohemia - Faculty of Electrical Engineering

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie fakultetą

Buvęs Pilzeno mechanikos ir elektrotechnikos universitetas (VŠSE) buvo įkurtas 1949 m. Rudenį kaip Čekijos technikos universiteto dalis Prahoje. Nuo 1950 m. Jis buvo atskiras fakultetas, o 1953 m. Jis gavo savarankišką universiteto pareigas, kuriam vadovavo rektorius, ir pradėjo sparčiai vystytis. Tuo metu fakultete buvo tik vienas elektrotechnikos skyrius, pavadinimu „Elektrotechnikos katedra“. Elektros inžinerijos fakultetas (trumpasis FEE) buvo įkurtas tuo pačiu metu kaip ir Mechanikos inžinerijos fakultetas 1960 m., Pilseno mechanikos ir elektrotechnikos universiteto padalinys. Pridėtos naujos šakos, susijusios su elektros energetika, elektronika ir kompiuteriais.

Šiuo metu tai yra Vakarų Bohemijos universiteto Pilsene, įsteigto 1991 m. Rugsėjo 28 d., Dalis.

Pagal pagrindinę mokslinių tyrimų ir plėtros veiklą Elektrotechnikos fakultetas yra padalintas į penkias katedras ir vieną R

  • Taikomosios elektronikos ir telekomunikacijų departamentas (KAE),
  • Elektros energetikos ir aplinkos inžinerijos katedra (KEE),
  • Technologijų ir matavimų departamentas (KET),
  • Elektromechanikos ir galios elektronikos katedra (KEV),
  • Elektrotechnikos teorijos katedra (KTE),
  • Regioninis elektrotechnikos inovacijų centras.

Švietimo veiklos srityje fakultetas teikia universitetinį išsilavinimą bakalauro, magistro ir doktorantūros studijų programose. Ji taip pat teikia savo paslaugas visą gyvenimą trunkančio švietimo srityje.

Mokslinių tyrimų, plėtros ir inovacijų srityje fakultetas daugiausiai dėmesio skiria pagrindinių ir taikomųjų tyrimų projektų sprendimui. Fakultetas turi ilgametę patirtį sprendžiant daugelį nacionalinių ir tarptautinių dotacijų projektų ir mokslinių tyrimų sutarčių srityje. Fakultetas per ilgą laiką pademonstravo sugebėjimą sėkmingai pritaikyti savo mokslinių tyrimų ir plėtros veiklos rezultatus praktikoje - tai gali būti patvirtinta daugybe pramoninių programų, sukurtų remiantis ilgalaikiu bendradarbiavimu su reikšmingomis įmonėmis už Pilzeno regiono ribų.

Vietos

3 Pilzenas

Address
8 Univerzitní
301 00 3 Pilzenas, Plzeno sritis, Čekija