Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Įvadas

Oficialus aprašymas

„Adolfo Ibáñez“ universiteto verslo mokykla buvo įkurta 1953 m. Valparaíso mieste ir, turėdama daugiau nei 65 metų patirtį, tapo viena iš prestižiškiausių verslo mokyklų Čilėje ir Lotynų Amerikoje. regioniniu ir pasauliniu lygiu.

Tai vienintelė Čilės verslo mokykla, turinti trigubą tarptautinės akreditacijos karūną (AACSB, EQUIS ir AMBA), kuri ją perkelia į pasirinktą grupę, kurioje yra 1% geriausių verslo mokyklų pasaulyje.

Jos tarptautinį pripažinimą taip pat palaiko jos programų išdėstymas žinomose pasaulio reitingų vietose, pvz., „América Economía“, „Innovation Management“, „Financial Times“ ir „QS“ reitingai.

Šiuo metu verslo mokykloje yra biurai Valparaíso (Čilė), Santjago (Čilė) miestuose ir operacijose Lima (Peru) ir Majamyje (JAV).

UAI verslo mokyklai būdingas švietimo modelis, pagrįstas „Liberal Arts“, kurio tikslas - mokyti kritinio mąstymo studentus, galinčius generuoti teigiamą poveikį ir būti savo organizacijos pokyčių veiksniais, integruojant teorines žinias su praktine jų mokymo patirtimi stiprus etinis įsipareigojimas.

Tarp strateginių ramsčių išsiskiria žinių, tvarumo, inovacijų, verslumo, akademinio vadovavimo ir globalizacijos kūrimas. Šiuo metu verslo mokykla turi daugiau nei 5000 studentų tiek savo ikimokyklinio, ir antrosios pakopos programose, ir daugiau nei 13 000 absolventų, dirbančių 40 šalių, tinklą.

Jame yra akademinis organas, sudarytas iš 92 dieninių profesorių, iš kurių 30% yra užsieniečiai, iš tokių šalių kaip Argentina, Brazilija, Kinija, Kosta Rika, Salvadoras, Ispanija, Prancūzija, Meksika, Peru, Urugvajus, JAV, Venesuela , Jo mokytojai turi pagrindinių pasaulio universitetų doktorantus, tarp jų ir Harvardo, MIT, Prinstono, Kembridžo, Oksfordo, Kalifornijos Berkeley, UCLA, NYU, Čikagoje, Kolumbijoje, Merilandoje, Mičigane, Bostone, Džordžijoje, Teksase, Austine , Carnegie Mellon, be kita ko. 48 proc. Fakulteto yra iš 100 geriausių universitetų, pagal QS reitingą.

„Mūsų verslo mokykla yra pasiryžusi būti pasaulinės klasės institucija, sukurta pagal mūsų mokymo kompetencijas, patirtį verslo pasaulyje ir žinias, gautas iš mūsų mokslinių tyrimų, siekiant sukurti novatoriškus lyderius, kurie įkvepia ir transformuojasi jos organizacijos ir visa visuomenė, kaip verslo mokykla, yra etinio elgesio, kritinio mąstymo ir veiksmingo bendravimo modelis. “

vaizdas

Adolfo Ibáñez universiteto verslo mokykla orientuota į:

  • Tapkite pasauline verslo mokykla kuriant savo švietimo projektą, kuriant ir prižiūrint strateginius aljansus mokslinių tyrimų ir mokymo srityje tarptautiniu lygmeniu.
  • Stiprinti pažangiausius mokslinius tyrimus verslo srityse, pritraukti pasaulinio lygio fakultetą ir sukurti mokslinių tyrimų aplinką, kuri palengvintų ir skatintų daugiadalykius mokslinius tyrimus.
  • Prisidėti prie studijų planų, padedančių mokiniams pasiekti maksimalų potencialą, kūrimo ir įgyvendinimo, taip pat prisidėti prie rinkos.
  • Išplatinkite mokyklos intelektinį indėlį plėtojant vykdomąjį išsilavinimą ir plėtojant veiklą, siekiant paveikti ir daryti įtaką pramonei.
  • Sukurti ir pasinaudoti ryšių tinklu, kurį mokykla turi pagerinti savo dalyvavimą ir ryšį su verslo lyderiais ir politikos formuotojais.114551_25.jpg

Švietimo modelis

Vadovaujantis „Adolfo Ibáñez“ universiteto švietimo modeliu, UAI verslo mokykla apima „Liberal Arts“ programą, kurią įkvėpė geriausi pasaulio universitetai. Šiuo modeliu siekiama paskatinti mokinius apsvarstyti dažniausiai pasitaikančius žmonijos ir gyvenimo klausimus, kurie leidžia ne tik mokytis profesijoje, bet ir sukurti sudėtingesnį, kritiškesnį ir daugiadisciplininį mąstymą.

Pirmiau minėtas dalykas yra išverstas į pagrindinę mokymo programą - 8 kursų rinkinį, įkvėptą 100 metų Kolumbijos universiteto patirtimi, kur studentai skaito, analizuoja ir aptaria klasikinius filosofijos, politikos, literatūros ir mokslo tekstus.

Konkrečiai kalbant, verslo mokyklos atveju visos įmonės programos siekia per įvairias mokymo programas prisidėti prie šių įgūdžių formavimo:

  • Lyderystė.
  • Kritiškas mąstymas
  • Efektyvus bendravimas
  • Etinis elgesys

Konkrečiu komercinės inžinerijos karjeros pagrindu mokymasis grindžiamas dviem ramsčiais, kurie verčia į akademinę kompetenciją ir metodiką, skatinančią „mokymąsi“, kad studentai kuo greičiau priartėtų prie verslo pasaulio grynas žinių įgijimas, leidžiantis jiems patekti į verslo pasaulį.

Taigi mokymo metodika orientuota į studentą, keičiant mokytojo, perduodančio žinias, paradigmą, kur mokiniai yra savo mokymosi vadovai.

Dėl šios priežasties švietimo modelis apima seminarų metodiką, kurioje vykdomi projektai, leidžiantys sąveikauti su tikruoju verslo pasauliu. Be to, bendrasis mokymas derinamas su dviem laipsniais: verslo administravimu ir ekonomika, ir magistro programa karjeros pabaigoje.

Šių elementų integracija leidžia mokyti profesionalus, kurie gali prisitaikyti ir būti sėkmingi vis dinamiškesnėje aplinkoje. Tokiu būdu „Adolfo Ibáñez“ universiteto komerciniai inžinieriai yra „apmokyti spręsti neegzistuojančias problemas“.114552_CAMPUSDESDEARRIBA.jpg

Vietos

Peñalolén

Address
Av. Diagonal Las Torres 2640
Peñalolén, Santjago metropolijos regionas, Čilė

Viña del Mar

Address
Av. Padre Hurtado 750
Viña del Mar, Valparaiso regionas, Čilė

Las Condes

Address
Av. Presidente Errázuriz 3485
Las Condes, Santjago metropolijos regionas, Čilė

Niujorkas

Address
Niujorkas, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Londonas

Address
Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Kitas

Address
Kitas, Pichincha, Ekvadoras

Bogota

Address
Bogota, Bogota, Kolumbija

Panamos miestas

Address
Panamos miestas, Panama, Panama

Akreditacijos