Oficialus aprašymas

„Adolfo Ibáñez“ universiteto verslo mokykla buvo įkurta 1953 m. Valparaíso mieste ir, turėdama daugiau nei 65 metų patirtį, tapo viena iš prestižiškiausių verslo mokyklų Čilėje ir Lotynų Amerikoje. regioniniu ir pasauliniu lygiu.

Tai vienintelė Čilės verslo mokykla, turinti trigubą tarptautinės akreditacijos karūną (AACSB, EQUIS ir AMBA), kuri ją perkelia į pasirinktą grupę, kurioje yra 1% geriausių verslo mokyklų pasaulyje.

Jos tarptautinį pripažinimą taip pat palaiko jos programų išdėstymas žinomose pasaulio reitingų vietose, pvz., „América Economía“, „Innovation Management“, „Financial Times“ ir „QS“ reitingai.

Šiuo metu verslo mokykloje yra biurai Valparaíso (Čilė), Santjago (Čilė) miestuose ir operacijose Lima (Peru) ir Majamyje (JAV).

UAI verslo mokyklai būdingas švietimo modelis, pagrįstas „Liberal Arts“, kurio tikslas - mokyti kritinio mąstymo studentus, galinčius generuoti teigiamą poveikį ir būti savo organizacijos pokyčių veiksniais, integruojant teorines žinias su praktine jų mokymo patirtimi stiprus etinis įsipareigojimas.

Tarp strateginių ramsčių išsiskiria žinių, tvarumo, inovacijų, verslumo, akademinio vadovavimo ir globalizacijos kūrimas. Šiuo metu verslo mokykla turi daugiau nei 5000 studentų tiek savo ikimokyklinio, ir antrosios pakopos programose, ir daugiau nei 13 000 absolventų, dirbančių 40 šalių, tinklą.

Jame yra akademinis organas, sudarytas iš 92 dieninių profesorių, iš kurių 30% yra užsieniečiai, iš tokių šalių kaip Argentina, Brazilija, Kinija, Kosta Rika, Salvadoras, Ispanija, Prancūzija, Meksika, Peru, Urugvajus, JAV, Venesuela , Jo mokytojai turi pagrindinių pasaulio universitetų doktorantus, tarp jų ir Harvardo, MIT, Prinstono, Kembridžo, Oksfordo, Kalifornijos Berkeley, UCLA, NYU, Čikagoje, Kolumbijoje, Merilandoje, Mičigane, Bostone, Džordžijoje, Teksase, Austine , Carnegie Mellon, be kita ko. 48 proc. Fakulteto yra iš 100 geriausių universitetų, pagal QS reitingą.

„Mūsų verslo mokykla yra pasiryžusi būti pasaulinės klasės institucija, sukurta pagal mūsų mokymo kompetencijas, patirtį verslo pasaulyje ir žinias, gautas iš mūsų mokslinių tyrimų, siekiant sukurti novatoriškus lyderius, kurie įkvepia ir transformuojasi jos organizacijos ir visa visuomenė, kaip verslo mokykla, yra etinio elgesio, kritinio mąstymo ir veiksmingo bendravimo modelis. “

vaizdas

Adolfo Ibáñez universiteto verslo mokykla orientuota į:

 • Tapkite pasauline verslo mokykla kuriant savo švietimo projektą, kuriant ir prižiūrint strateginius aljansus mokslinių tyrimų ir mokymo srityje tarptautiniu lygmeniu.
 • Stiprinti pažangiausius mokslinius tyrimus verslo srityse, pritraukti pasaulinio lygio fakultetą ir sukurti mokslinių tyrimų aplinką, kuri palengvintų ir skatintų daugiadalykius mokslinius tyrimus.
 • Prisidėti prie studijų planų, padedančių mokiniams pasiekti maksimalų potencialą, kūrimo ir įgyvendinimo, taip pat prisidėti prie rinkos.
 • Išplatinkite mokyklos intelektinį indėlį plėtojant vykdomąjį išsilavinimą ir plėtojant veiklą, siekiant paveikti ir daryti įtaką pramonei.
 • Sukurti ir pasinaudoti ryšių tinklu, kurį mokykla turi pagerinti savo dalyvavimą ir ryšį su verslo lyderiais ir politikos formuotojais.114551_25.jpg

Švietimo modelis

Vadovaujantis „Adolfo Ibáñez“ universiteto švietimo modeliu, UAI verslo mokykla apima „Liberal Arts“ programą, kurią įkvėpė geriausi pasaulio universitetai. Šiuo modeliu siekiama paskatinti mokinius apsvarstyti dažniausiai pasitaikančius žmonijos ir gyvenimo klausimus, kurie leidžia ne tik mokytis profesijoje, bet ir sukurti sudėtingesnį, kritiškesnį ir daugiadisciplininį mąstymą.

Pirmiau minėtas dalykas yra išverstas į pagrindinę mokymo programą - 8 kursų rinkinį, įkvėptą 100 metų Kolumbijos universiteto patirtimi, kur studentai skaito, analizuoja ir aptaria klasikinius filosofijos, politikos, literatūros ir mokslo tekstus.

Konkrečiai kalbant, verslo mokyklos atveju visos įmonės programos siekia per įvairias mokymo programas prisidėti prie šių įgūdžių formavimo:

 • Lyderystė.
 • Kritiškas mąstymas
 • Efektyvus bendravimas
 • Etinis elgesys

Konkrečiu komercinės inžinerijos karjeros pagrindu mokymasis grindžiamas dviem ramsčiais, kurie verčia į akademinę kompetenciją ir metodiką, skatinančią „mokymąsi“, kad studentai kuo greičiau priartėtų prie verslo pasaulio grynas žinių įgijimas, leidžiantis jiems patekti į verslo pasaulį.

Taigi mokymo metodika orientuota į studentą, keičiant mokytojo, perduodančio žinias, paradigmą, kur mokiniai yra savo mokymosi vadovai.

Dėl šios priežasties švietimo modelis apima seminarų metodiką, kurioje vykdomi projektai, leidžiantys sąveikauti su tikruoju verslo pasauliu. Be to, bendrasis mokymas derinamas su dviem laipsniais: verslo administravimu ir ekonomika, ir magistro programa karjeros pabaigoje.

Šių elementų integracija leidžia mokyti profesionalus, kurie gali prisitaikyti ir būti sėkmingi vis dinamiškesnėje aplinkoje. Tokiu būdu „Adolfo Ibáñez“ universiteto komerciniai inžinieriai yra „apmokyti spręsti neegzistuojančias problemas“.114552_CAMPUSDESDEARRIBA.jpg

Programos mokomos:
 • Anglų
 • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

CEMS magistras tarptautinėje vadyboje (CEMS MIM) yra prestižinis viršnacionalinis verslo laipsnis, kurį galima pripažinti geriausiu tarptautinio karjeros pasu. Tai tarpta ... [+]

CEMS magistras tarptautinėje vadyboje (CEMS MIM) yra prestižinis viršnacionalinis verslo laipsnis, kurį galima pripažinti geriausiu tarptautinio karjeros pasu.

Tai tarptautiniu mastu akredituota programa ir yra naudinga iš 31 geriausių verslo mokyklų visame pasaulyje, 73 verslo partnerių ir 6 socialinių partnerių, kurie prisideda prie mokinių mokymosi. Ši labai pasirinkta programa yra prieinama tik keliems atrinktiems universitetams visame pasaulyje ir tik po vieną kiekvienai šaliai. Šiuo metu tik dvi Lotynų Amerikos universitetai siūlo šią programą:

# 9 „Financial Times“ magistro vadyboje 2017 m # 9 „The Economist Master in Management 2017“

Ši tarptautinė programa yra mokoma anglų kalba ir rengia studentus, naudodama akademinių ir vykdomųjų arenų elementus. Jis skirtas studentams, kurie, siekdami plėtoti verslumo įgūdžius pasauliniu lygmeniu ir tarptautiniu karjeros keliu, nori patirti semestrą kituose CEMS MIM tinklo universitetuose. Absolventai gauna CEMS sertifikatą ir namų universiteto magistro laipsnį.... [-]

Čilė Peñalolén Viña del Mar Las Condes
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Finansų magistras pasiekia, kad šios srities specialistai savo ankstyvaisiais metais pasieks tam tikrą specializaciją ir pozicionavimą, kuris leis jiems paspartinti savo ... [+]

Finansų magistras pasiekia, kad šios srities specialistai savo ankstyvaisiais metais pasieks tam tikrą specializaciją ir pozicionavimą, kuris leis jiems paspartinti savo karjerą, šokti pradines neseniai baigusių absolventų pozicijas ir pasiekti strategines pozicijas įmonėje per trumpą laiką.

Nuo 2009 m. Finansų magistras taip pat yra pagrindinė UAI ir CFA instituto partnerystės programa, atsakinga už JAV finansų analitikų sertifikavimo suteikimą, kuris tapo tarptautiniu standartu. klausimu.

tikslaiPateikite tvirtą mokymą mūsų komerciniams inžinieriams specializuojant finansinę sritį: finansines teorijas, susijusias su fiksuotų pajamų finansinių priemonių, nuosavybės finansinių priemonių ir išvestinių priemonių vertinimu ir valdymu.Mokyti aukšto lygio specialistus, galinčius valdyti ir prižiūrėti finansines funkcijas didelėse įmonėse ir vykdyti visose su finansų sektoriumi susijusiose srityse.Kodėl verta studijuoti šią programą?... [-]
Čilė Peñalolén Viña del Mar Las Condes
Kovas 2020
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Mokslo magistras inovacijų ir verslumo srityje (MIE) yra mokymo ir specializacijos erdvė, kurioje studentai gilina savo žinias ir įgūdžius, kad sukurtų vertę kurdami nauj ... [+]

Mokslo magistras inovacijų ir verslumo srityje (MIE) yra mokymo ir specializacijos erdvė, kurioje studentai gilina savo žinias ir įgūdžius, kad sukurtų vertę kurdami naujus pradedančius asmenis, arba prisideda prie naujovių į nustatytas įmones.

Ši programa grindžiama komandiniu darbu, siekiant įgyvendinti verslininko / novatoriško projekto įgyvendinimą. Tai pasiekiama naudojant tvirtas metodikas, kurias dėsto aukšto lygio mokytojai ir mentoriai. MIE trunka 12 mėnesių ir yra suskirstyta į tris etapus: 1) idėjų tyrinėjimo ir generavimo etapas, 2) naujo verslo konceptualizavimo etapas ir galiausiai 3) projektų įgyvendinimo etapas.

Atsižvelgiant į šio proceso intensyvumą, tai yra dieninės programos, skirtos studentams, pradedantiems karjerą. Vienintelis reikalavimas yra tas, kad kandidatai turi laipsnį ir galbūt svarbiausią dalyką, norint pakeisti pasaulį inovacijomis ir verslumu.... [-]

Čilė Peñalolén Viña del Mar Las Condes
Kovas 2020
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Ši programa yra sukurta siekiant pateikti atnaujintų žinių lygį rinkodaros srityje aukšto akademinio poreikio aplinkoje. Tai pasiekiama mokant rinkodaros sprendimų priėmi ... [+]

Ši programa yra sukurta siekiant pateikti atnaujintų žinių lygį rinkodaros srityje aukšto akademinio poreikio aplinkoje. Tai pasiekiama mokant rinkodaros sprendimų priėmimo koncepcijas, modelius, metodus ir būdus.

Šioje programoje yra stipri praktinė orientacija, naudojant atvejo metodą, modeliavimo žaidimus ir taikomųjų darbų realizavimą.

Magistro tikslas yra profesionaliai mokyti mūsų mokinius atlikti vadovus ar verslininkus komercinėje srityje.

priėmimasTaikymo reikalavimai pareiškėjams, nepriklausantiems UAIBakalauro laipsnis, išduotas pagal jūsų šalies įstatymus pripažintą universitetą.Baigęs bakalaurą, galima dirbti ne ilgiau kaip vienerius metus.Užpildykite paraiškos formą2 rekomendaciniai laiškai.Rašto priėmimo egzaminas.Asmeninis pokalbisParaiškos mokestis: 100 JAV dolerių.Taikymo reikalavimai UAI studentamsJūs neturite turėti daugiau nei 3 laukiantys dalykai (9 kreditai) bakalauro studijose. Šie dalykai negali būti: Finansai I, Rinkodara I, Rinkodara II ir Statistika II.Jie negali turėti daugiau nei 4 laukiami kursai, susieti tarp sporto ir anglų kalbos. Pavyzdžiui, studentas, turintis 3 sporto šakas ir 2 anglų kalbos, negali patekti į magistro laipsnį.Ar registruota administracinė praktika.Kvotų nėra.Bendra informacijakainaTaikymas: 100 USDKaina: 18 000 USD Ji apima: bendrą studijų sumą ir visą programos akademinę medžiagą.... [-]
Čilė Peñalolén Viña del Mar Las Condes
Kovas 2020
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Vadybos mokslų magistras, kurį siūlo verslo mokykla kartu su Adolfo Ibáñez universiteto Inžinerijos ir mokslų fakultetu, yra programa, sukurta reaguoti į šį poreikį, sute ... [+]

Šiandien vadovams kyla vis sudėtingesnis verslo pasaulis. Valdymo srities problemos apima skirtingų disciplinų elementus ir reikalauja gebėjimo diagnozuoti ir imtis veiksmų, pagrįstų tvirtomis žiniomis ir įrodymų paieška.

Šis augantis sudėtingumas reiškia, kad norint sėkmingai dirbti darbo rinkoje, vis labiau būtina turėti visapusiškesnę ir griežtesnę verslo viziją, pagrįstą šiuolaikiniu valdymu, apimančiu strategijos elementus, organizacijų teoriją, elgesį. žmonėms, rinkodarai ir operacijoms, be to, kad yra galimybė išsiskirti įvairiomis temomis.

Vadybos mokslų magistras, kurį siūlo verslo mokykla kartu su Adolfo Ibáñez universiteto Inžinerijos ir mokslų fakultetu, yra programa, sukurta reaguoti į šį poreikį, sutelkiant dėmesį į tai, kad studentams suteikiamos žinios ir įgūdžiai šiose temose svarbiausia šiuolaikiniam valdymui. Programa siekiama sukurti gebėjimus giliai apsvarstyti problemas, sprendžiant įvairius susijusius kriterijus, pvz., Ekonominius, etinius, žmogiškuosius ir strateginius.... [-]

Čilė Peñalolén Viña del Mar Las Condes
Kovas 2020
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

„Advanced Master in Finance“ (AMF) „LATAM“ yra skirta Lotynų Amerikos įmonių vadovams, direktoriams ir savininkams, turintiems atitinkamos patirties finansų pasaulyje, ir ... [+]

„Advanced Master in Finance“ (AMF) „LATAM“ yra skirta Lotynų Amerikos įmonių vadovams, direktoriams ir savininkams, turintiems atitinkamos patirties finansų pasaulyje, ir norintiems dalyvauti unikalia mokymosi patirtimi, leidžiančia jiems suprasti finansinę realybę. vadovaujančios organizacijos, ypač Lotynų Amerikos kontekste. Griežtas dalyvių atrankos rezultatas yra riboto dydžio elito klasė, kurioje sukuriama įdomi ir praturtinanti dinamika, kurią programos dalyviai nuosekliai pripažįsta kaip didelį indėlį į jų ugdymo patirtį. Kiekvienas dalyvis atneša savo patirtį ir ypatingą dėmesį sprendžiamoms problemoms, o dėstytojai nukreipia ir užsako dalyvių pastabas, kad pasiektų tinkamas išvadas ir taikomą ekonomiką, ypač Lotynų Amerikoje.... [-]

Čilė Peñalolén Viña del Mar Las Condes
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
8 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bienvenidos a la UAI: Escuela de Negocios

Universidad Adolfo Ibáñez - Pensar con Libertad