Oficialus aprašymas

Kristianstadas universitetas buvo įkurta 1977 m. Šiandien yra apie 14.000 studentų miesteliu, įsikūręs vos 10 minučių nuo miesto centro. Ant universiteto turite prieigą prie įkvepiantis susitikimų vietas ir platų paslaugų spektrą per trumpą pėsčiomis.

Mūsų vizija yra būti geriausiu universitetu Švedijoje mokymo ir švietimo studentus savo ateities karjerą. Studentai Kristianstadas universiteto įsigyti ne tik žinių ir įgūdžių, kurie yra labiausiai paklausios darbo rinkoje, bet ir tie, kurie atitinka poreikius ir reikalavimus šiuolaikinio mokslo bendruomenę.

Mūsų studentai turi būti pasirengę profesinei karjerai, kurioje jie taikomi, ir atnaujinti savo žinias ir įgūdžius; jie privalo būti pasirengę pokyčiams ir turi gerus verslumo įgūdžius.

Kristianstadas universitetas didžiuojasi glaudžius ryšius su ne tik savo artimiausioje aplinkoje, bet ir tarp studentų ir darbuotojų. Dėmesys mokymui ir švietimui, jis sukūrė puikią reputaciją dėl programų ir kursų, kurios atitinka vietos poreikius, taip pat nacionalinės darbo rinkos diapazone. Keletas iš mūsų programų yra unikalus Švedijoje. Mūsų pagrindiniai programos apima švietimą, Sveikata Mokslas ir organizacinę mokslą.

Tai Kristianstadas universiteto tikslas atlikti mokslinius tyrimus, kurie yra glaudžiai susijęs su ir stiprina mūsų programas ir pagrindinius kursus; ji laimėjo pripažinimą tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu dėl savo aukštos kokybės.

Tuo Kristianstadas universiteto, visi darbo santykiai pasižymi atvirumu ir pagarba grindžiama socialinio, ekonominio ir ekologinio tvarumo.

HKR: s apgyvendinimu

Tuo universiteto Campus galite rasti viską, ko jums reikia per trumpą pėsčiomis. Yra biblioteka, restoranas, kavinė, Studentų sąjunga, sveikatos centras ir studentų Ühiselamud viskas vienoje vietoje.

Atsižvelgiant į kampusie viduryje rasite erdvią biblioteką kabinetuose, kompiuterių kambarių ir atvirų erdvių, kur Jūs galite skaityti ar atsipalaiduoti.

HKR trumpai

Kristianstadas universitetas, pietų Švedijoje, įkurta 1977 metais, tačiau šiame regione galime atsekti savo šaknis kelio atgal mokytojo mokymo (1835), slaugytojų (1893) ir inžinieriai (1912).

Kristianstadas universitetas buvo įkurtas 1977 m Maždaug 14.000 studentai Maždaug 500 darbuotojų 7 programos ir 100 kursai tarptautiniams studentams Iš 45 programų ir 450 kursų iš viso

apie Švediją

Švedija yra viena iš didžiausių Europos šalių, su įvairios dekoracijos ir įvairios klimato. Iš šiaurės į pietus rasite platų miškai, daug ežerų ir ilgą kranto liniją. Kraštovaizdis, taip pat klimato kaitos daug, nuo šalčio ir laukinių regionuose šiaurės į švelnesnę ir plokštesnis kraštovaizdžio pietuose.

apie Kristianstadas

Įsikūręs į šiaurės rytų dalyje Skåne, Kristianstadas yra pagrindinis regiono centras. Miestas jungia modernus ir senas ir yra įsikūręs nepaprasto gamtos grožio srityje. Kristianstadas taip pat žinomas dėl savo jaukios kavinės, restoranai ir parduotuvių.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Švedų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Kristianstad University Sweden

Šis vienerių metų programa siekiama suteikti jums kompetencijas ir įgūdžius, reikalingus darbui su tarptautinio verslo ir rinkodaros platų tarptautinių ir nacionalinių be ... [+]

Verslo tampa vis tarptautinio pobūdžio pastaraisiais dešimtmečiais, ir tarptautinė komercija dabar sudaro didelės ir augančios proporcingai bendram komercine veikla. Daugėja įmonių, mažų, vidutinių ir didelių, dabar veikia tarptautiniuose renginiuose ir konkurencija. Tai plėtra, kuri reikalauja žinių ir profesinės patirties tarptautinio verslo ir rinkodaros srityje.

Šis vienerių metų programa siekiama suteikti jums kompetencijas ir įgūdžius, reikalingus darbui su tarptautinio verslo ir rinkodaros platų tarptautinių ir nacionalinių bendrovių, tiek Švedijoje, tiek užsienyje.

Programa pabrėžia prekybos ir internacionalizavimo svarbą skirtingų tipų organizacijose ir apima pažangias kursus sandorio ir santykių marketingo, taip pat kursus kolektyvu bendrovės valdymo ir strategijos, kurios remiasi dabartinių mokslinių tyrimų ir praktinių atvejų analizė. Šis dėmesys tiek mokslinių tyrimų ir praktikos sukuria galimybes jums dirbti tiek pramonės ir akademinės bendruomenės.... [-]

Švedija Kristianstad
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

Kristianstad University Sweden

Degradacija vandens ir vandens išteklių yra pasaulinė problema. Atsižvelgiant į vandenį, kad socialinės-ekonominės, žmonių ir ekosistemų sveikatos svarbą, integruotas pož ... [+]

KODĖL?

Degradacija vandens ir vandens išteklių yra pasaulinė problema. Atsižvelgiant į vandenį, kad socialinės-ekonominės, žmonių ir ekosistemų sveikatos svarbą, integruotas požiūris yra būtinas, jei darnus vystymasis turi būti pasiektas.

Kas tai yra?

Galite būti bakalauro absolventas arba specialistas arba su aplinkos arba techninių fonas. Jūs turite būti suinteresuoti plečiant savo vandens valdymo įgūdžius, taip pat plėtoti savo gebėjimą dirbti įvairialypėje ir tarptautinėje aplinkoje.

Svarbu pažymėti, kad ši programa neketina padaryti "ekologė" vykdyti iš "inžinierius", arba "inžinierius" iš kurio "ekologas". Tai vis dėlto aiškiai užtikrina, kad jūs gilinti savo vandens įgūdžius integruojant pagrindinį žinias, papildantis savo studijų srities, ir gilinti savo profesines kompetencijas.... [-]

Švedija Kristianstad
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kristianstad University Sweden

Vienerių metų magistro programa yra suteikti studentams žinių ir įgūdžių, reikalingų plėtoti įterptųjų sistemų individualiai ir grupėse. Tikslas yra suteikti galimybę stu ... [+]

Įterptųjų sistema kompiuterinė sistema, skirta konkrečių valdymo funkcijų per didelės sistemos, dažnai su realaus laiko skaičiavimo apribojimai. Įterptųjų sistemų galima rasti daug produktų ir jie žaidžia vis didesnį vaidmenį mūsų visuomenėje.

Programa numato teorinį ir praktinį aspektus įterptųjų sistemų plėtrą. Ypatingas dėmesys skiriamas programinės įrangos ir aparatūros komponentų integravimo. Remiantis Signal Processing, bevielis ryšių ir universalios Kompiuterija sąvokas jums bus sukurti paskirstytą įterptųjų sistema gerai veikia ir saugumą.

Įterptosios sistemos yra plačiai paplitusi pasaulyje, vartotojų, pramonės, komercinių ir karinių programų. Mikroprocesoriai greitai tampa visur, ir daugelis kasdienių dalykėlių jūsų namuose ir automobilyje jais remtis. Po šio švietimo galite dirbti pramonėje kaip įterptųjų sistemų kūrėjas, taip pat mokslinių tyrimų.... [-]

Švedija Kristianstad
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

HKR