Kristianstad University Sweden

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kristianstadas universitetas buvo įkurta 1977 m. Šiandien yra apie 14.000 studentų miesteliu, įsikūręs vos 10 minučių nuo miesto centro. Ant universiteto turite prieigą prie įkvepiantis susitikimų vietas ir platų paslaugų spektrą per trumpą pėsčiomis.

Mūsų vizija yra būti geriausiu universitetu Švedijoje mokymo ir švietimo studentus savo ateities karjerą. Studentai Kristianstadas universiteto įsigyti ne tik žinių ir įgūdžių, kurie yra labiausiai paklausios darbo rinkoje, bet ir tie, kurie atitinka poreikius ir reikalavimus šiuolaikinio mokslo bendruomenę.

Mūsų studentai turi būti pasirengę profesinei karjerai, kurioje jie taikomi, ir atnaujinti savo žinias ir įgūdžius; jie privalo būti pasirengę pokyčiams ir turi gerus verslumo įgūdžius.

Kristianstadas universitetas didžiuojasi glaudžius ryšius su ne tik savo artimiausioje aplinkoje, bet ir tarp studentų ir darbuotojų. Dėmesys mokymui ir švietimui, jis sukūrė puikią reputaciją dėl programų ir kursų, kurios atitinka vietos poreikius, taip pat nacionalinės darbo rinkos diapazone. Keletas iš mūsų programų yra unikalus Švedijoje. Mūsų pagrindiniai programos apima švietimą, Sveikata Mokslas ir organizacinę mokslą.

Tai Kristianstadas universiteto tikslas atlikti mokslinius tyrimus, kurie yra glaudžiai susijęs su ir stiprina mūsų programas ir pagrindinius kursus; ji laimėjo pripažinimą tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu dėl savo aukštos kokybės.

Tuo Kristianstadas universiteto, visi darbo santykiai pasižymi atvirumu ir pagarba grindžiama socialinio, ekonominio ir ekologinio tvarumo.

HKR: s apgyvendinimu

Tuo universiteto Campus galite rasti viską, ko jums reikia per trumpą pėsčiomis. Yra biblioteka, restoranas, kavinė, Studentų sąjunga, sveikatos centras ir studentų Ühiselamud viskas vienoje vietoje.

Atsižvelgiant į kampusie viduryje rasite erdvią biblioteką kabinetuose, kompiuterių kambarių ir atvirų erdvių, kur Jūs galite skaityti ar atsipalaiduoti.

HKR trumpai

Kristianstadas universitetas, pietų Švedijoje, įkurta 1977 metais, tačiau šiame regione galime atsekti savo šaknis kelio atgal mokytojo mokymo (1835), slaugytojų (1893) ir inžinieriai (1912).

Kristianstadas universitetas buvo įkurtas 1977 m Maždaug 14.000 studentai Maždaug 500 darbuotojų 7 programos ir 100 kursai tarptautiniams studentams Iš 45 programų ir 450 kursų iš viso

apie Švediją

Švedija yra viena iš didžiausių Europos šalių, su įvairios dekoracijos ir įvairios klimato. Iš šiaurės į pietus rasite platų miškai, daug ežerų ir ilgą kranto liniją. Kraštovaizdis, taip pat klimato kaitos daug, nuo šalčio ir laukinių regionuose šiaurės į švelnesnę ir plokštesnis kraštovaizdžio pietuose.

apie Kristianstadas

Įsikūręs į šiaurės rytų dalyje Skåne, Kristianstadas yra pagrindinis regiono centras. Miestas jungia modernus ir senas ir yra įsikūręs nepaprasto gamtos grožio srityje. Kristianstadas taip pat žinomas dėl savo jaukios kavinės, restoranai ir parduotuvių.

Vietos

Kristianstadas

Högskolan Kristianstad

Address
Elmetorpsvägen 15 SE-291 88 Kristianstad
SE-291 88 Kristianstadas, Skonės apskritis, Švedija
Telefonas
+46 44 20 30 00