University West

Įvadas

Oficialus aprašymas

Universitetas Vakarų Trollhattan, Švedija yra modernus universitetas, kuris siūlo švietimą bendradarbiauja su darbo laikas patraukli ir moderni studijų aplinka. Mes sutelkiame dėmesį į studentų ir mokymąsi. Darbas integruotą mokymąsi kaip perspektyva ir metodas persmelkia darbas universitete ir yra mūsų profilis. Campus yra įsikūręs miesto centre Trollhättan arti vakarinėje Švedijos pakrantėje. Trollhättan yra mažas miestelis tik 30 minučių traukiniu nuo Geteborgo. Jis yra saugus ir švarus ir beveik visi kalba angliškai. Puikias sąlygas tarptautinių studijų aplinką. Ugdymas Siūlome išsilavinimą:

Kompiuterių Mokslas ir IT Verslo administravimas ir lyderystė Sveikatos ir sveikatos priežiūros Mokymas ir kalba Žiniasklaida Socialiniai ir elgsenos tyrimai ir inžinerija

Universitetas siūlo programas pirmą (bakalauro), antrosios (magistro) ir trečia (daktaro) ciklo mintis anglų kalba užsienio studentams. Atmosfera yra labai tarptautinis daug mokinių ir mokytojų iš viso pasaulio. Patraukli ir moderni studijų aplinka Yra daugiau nei 11.000 studentai universiteto Vakarų ir apie 600 darbuotojų. Mūsų universitete yra centralizuotai įsikūręs Trollhattan ir yra pastatytas su mokinių poreikius dėmesio. Atviras paviršiai kad ji paprasta studentams, mokytojams ir darbo bei gyvenimo metu kartu. Švietimas bendradarbiauja su darbo laikas Mes turime programas, kuriose mes bendradarbiaujame ir glaudžiai bendradarbiauja su darbo ir gyvenimo, verslo ir visuomenės. Per mūsų profilyje - darbas integruotas mokymasis, wil - studentai universitete įgyti darbo patirties jau studijuojant. Universitetas Vakarų užsakė vyriausybei plėtoti pedagogiką prijungti prie WIL. Vienas iš pavyzdžių WIL yra vadinamasis "Co-op, kurioje studijos įtvirtinta su laikotarpiais apmokamo darbo. Taikomieji moksliniai tyrimai Tyrimai atliekami per technologijų, socialinių mokslų, sveikatos priežiūros ir slaugos mokslų ir humanitarinių mokslų srityse. Darbas integruotas mokymasis yra svarbus disciplinomis, mokslinių tyrimų sritį. Yra stiprus ryšys tarp atlikto tyrimo metu universiteto Vakarų ir bakalauro išsilavinimą. Tyrimas dėl gamybos procesus gamybos pramonė yra ypač svarbus. Šis tyrimas yra atliekamas glaudžiai bendradarbiaujant su verslo įvairovė. Universitetas Vakarų leidžiama teikti laipsnius doktorantūros lygio į gamybos procesus ir darbus, integruotos mokymosi srityje. Studentams, kurie kreipiasi dėl mūsų magistro programą Universitetas siūlo stipendijų galimybės.

Vietos

Trollhättan

Address
University West
Gustava Melins gata 2

SE-461 86 Trollhättan, Västra Götaland apskritis, Švedija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis