Oficialus aprašymas

Mälardalen University ( MDH ) yra tankiai apgyvendintame ir ekspansiniame rajone aplink Mälareno ežerą, maždaug per valandą traukiniu iš Stokholmo ir Arlandos oro uosto. Dauguma universiteto studentų kursuoja vienoje iš dviejų centrų esančių Eskilstuna ir Västerås miestelių.


MDH atlieka puikų "Future Energy" ir įterptųjų sistemų specializacijos tyrimą bei žymius sveikatos ir gerovės tyrimus, taip pat technologines ir inžinerines specializacijas "Inovacijos ir produktų realizavimas".

Švietimo ir matematikos, pramonės ekonomikos ir vadybos mokslinių tyrimų sričių pagrindinė užduotis, taip pat darbo gyvenimo tyrimai, yra kiekvieno studijų dalyko pirmojo ciklo ir antrojo ciklo dalykų tyrimo pagrindas.


MDH yra glaudžiai bendradarbiaujama su verslo įmonėmis ir regiono viešuoju sektoriumi, todėl mūsų universitetas yra patrauklus studentams ir mūsų studentams patrauklus darbo rinkoje. Apie 80% mūsų studentų dirba per vienus metus nuo studijų pabaigos.


MDH yra sertifikuota aplinkosaugos srityje ir teikia pirmenybę tvariai bendruomenės plėtrai visoje savo veikloje.


Kodėl čia studijuoti?

  • Bendradarbiavimas, į kurį gausite naudos iš mūsų išsilavinimo, yra aukštos kokybės ir glaudus ryšys su moksliniais tyrimais tarp studentų, taip pat tarp studentų ir mokytojų. Mälardalen University yra gerai žinomas dėl mūsų bendradarbiavimo su aplinkine visuomene, ir mes žinome, kad mūsų studentai yra patrauklūs darbo rinkoje. Per pirmuosius metus po jų baigimo daugiau nei 81 proc. Mūsų studentų dirba savo studijų srityje. Per aukštos kokybės švietimą ir bendradarbiavimą su viešuoju sektoriumi, įmonėmis ir pramone mes pasirengę dirbti. Mūsų studijų programos yra sukurtos bendradarbiaujant su darbdaviais ir nuolat jas vertinamos - tai padeda suderinti mūsų programas ir kursus su profesionaliu pasauliu. Daugelis tarptautinių kompanijų, tokių kaip "ABBand Volvo", yra netoli Eskilstuna ir Västerås, ir mūsų studentai gauna naudos iš to.

· Tarptautinė atmosfera Jūs jaučiatės Mälardalen University kaip namuose, o čia yra daugiau kaip tarptautinės bendruomenės dalis nei konkrečioje šalyje. Mälardalen University yra tarptautinė atmosfera su studentais ir darbuotojais iš viso pasaulio. Mes taip pat turime partnerių universitetus keliose keturiose šalyse visame pasaulyje, o studentai ir darbuotojai turi puikių galimybių praleisti šiek tiek laiko vienoje iš šių kitų mokymosi vietų.

· Vertinga parama ir veikla . Universitetas teikia daug studijų pagalbos savo studentams, be kita ko, teikiant studijų technikos ir komunikacijos kursus. Pasibaigus studijų programai mes taip pat siūlome karjeros konsultacijas. Studentų sąjunga organizuoja daugybę socialinių renginių ir teikia vertingos paramos, ypač mūsų tarptautiniams studentams.

· Gera būstas Mes padedame savo studentams rasti gyvenamąją vietą Eskilstūne ar Västeroje. Per semestrus, pirmadienį-penktadienį, siūlome nemokamą autobusų kelionę tarp miestų tiek studentams, tiek darbuotojams.

· Jūsų patogumui puikiai įrengtos patalpos yra modernios, juose yra ryškių pastatų, kurie buvo pastatyti specialiai universitetui. Yra daug auditorijų auditorijų ir susitikimų vietų studentams, bet ir gražūs kiemai bei rami studijų kambariai. Yra daug kompiuterinių darbo vietų, kurias gali naudotis mūsų studentai, taip pat prieigą prie belaidžio tinklo nešiojamiesiems kompiuteriams.

· Aukštos kokybės mokslas, grindžiamas moksliniais tyrimais. Tai, kad yra glaudus ryšys tarp mūsų išsilavinimo ir mūsų tyrimų, yra žinoma mums. Mūsų studentai įgyja gerą įžvalgą į tyrimo pasaulį ir naujausius rezultatus.

· Švietimas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama įsidarbinimo galimybėms. Mälardalen University studentas bus patrauklus darbo rinkoje. Per aukštos kokybės švietimą ir bendradarbiavimą su supančia bendruomene mes pasiruošę dirbti. Mūsų studijų programos yra parengtos bendradarbiaujant su darbdaviais ir nuolat jas vertinamos - tai padeda suderinti mūsų programas ir kursus su darbo rinkos poreikiais. Mūsų studentai nuolat palaiko glaudžius ryšius su savo bendraamžiais, mokytojais, mokslo darbuotojais ir būsimais darbdaviais, o daugelis iš mūsų išsilavinimo turi praktinių elementų. Tai gali būti, pavyzdžiui, studentai, rašydami savo studijų projektus kartu su bendrove, arba universiteto, kuriame kviestų verslo atstovus kaip svečių dėstytojai.

· Tarptautinio universiteto studentų artimas universitetas dažnai vertina tai, kad lengva bendrauti su profesoriumi ir kad MDH yra neoficiali atmosfera. Bakalauro studentai, doktorantai ir profesoriai dažnai susitinka skirtingų projektų kontekste. Mes vertiname tai, kai mokiniai aktyviai dalyvauja savo ugdymo procese ir todėl skatina jus kuo geriau išnaudoti savo studijų laiką.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Mälardalen University

Finansų inžinerija yra kruopščiai suplanuota magistro programa, priklausanti populiariosioms finansų inžinerijos sritims. Daugiausia dėmesio skiriant tiek teoriniams, tie ... [+]

Finansų inžinerijos magistro programa suteikia jums aukštąją matematikos ir finansų kvalifikaciją, apimančią įvairias temas nuo finansinių portfelių valdymo iki rizikos analizės finansų rinkose. Baigus studijas, jums reikės aukščiausios pozicijos tarptautiniame finansų pasaulyje.

Programa

Finansų inžinerija yra kruopščiai suplanuota magistro programa, priklausanti populiariosioms finansų inžinerijos sritims. Daugiausia dėmesio skiriant tiek teoriniams, tiek kiekybiniams kompiuterizuotiems finansinės analizės metodams, programa suteikia pažangią matematikos pagrindą, orientuotą į finansines realaus gyvenimo problemas.

Moksliniai tyrimai orientuoti į finansinę matematiką, finansų inžineriją, finansų ir rizikos valdymo programinę įrangą, aktuarinę matematiką, taikomą statistiką, stochastinius procesus ir modeliavimą. Kad pasirengtumėte pirmaujančiai pozicijai finansuoti, mokymo procese sistemingai naudojama pažangi finansinė programinė įranga ir programavimo kalbos. Jūs taip pat turite galimybę dalyvauti mokslinių tyrimų veikloje.... [-]

Švedija Eskilstuna
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mälardalen University

Jūs suprantate pagrindinius klausimus, susijusius su šiuolaikinėmis gamybos ir logistikos sistemomis. Jums bus suteiktos analitinės ir skaičiavimo priemonės, jų naudojima ... [+]

Jūs suprantate pagrindinius klausimus, susijusius su šiuolaikinėmis gamybos ir logistikos sistemomis. Jums bus suteiktos analitinės ir skaičiavimo priemonės, jų naudojimas ir taikymo sritis, kad galėtumėte sėkmingai ir konkurencingai valdyti sistemų plėtrą.

Programa

Šioje programoje įgysite įgūdžių šiuolaikinėse gamybos ir logistikos sistemose ir galėsite analizuoti, vertinti ir optimizuoti sprendimus. Programa apima projektus kartu su pramone ir visuomene. Ši programa siūlo dvejų metų mokymo programą, apimančią 120 kreditų. Magistro laipsnį gamybos ir logistikos valdyme taip pat suteiks jums pažangios bazės planuojant ir optimizuojant gamybą bei logistiką, įskaitant modeliavimo programinės įrangos naudojimą.... [-]

Švedija Eskilstuna
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mälardalen University

Esame įsitikinę, kad norint išspręsti būsimas problemas reikia plačios inovacijų ir dizaino kompetencijos visapusiškos perspektyvos. Tarptautinėje magistrantūros programo ... [+]

Esame įsitikinę, kad norint išspręsti būsimas problemas reikia plačios inovacijų ir dizaino kompetencijos visapusiškos perspektyvos. Tarptautinėje magistrantūros programoje "Inovacijos ir dizainas" įgijote specialių teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, kaip bendrauti pasaulinėje rinkoje. Po studijų jūs būsite konkurencingas darbo rinkoje ir pasiruošęs doktorantūros studijoms.

Programa

Tarptautinė magistrantūros programa "Inovacijos ir dizainas" buvo sukurta bendradarbiaujant su ne akademinės bendruomenės dalyviais ir siekiama sukurti aiškią sąsają su darbo rinka. Jūs įgysite teorines ir praktines kompetencijas, sužinokite apie inovacijų valdymą, projektavimo procesus ir komunikaciją sudėtingose ​​organizacijose. Studijų programa apima kokybinius tyrimo metodus ir įgūdžius, kaip bendradarbiauti su ne universiteto partneriais tarpdisciplininiuose projektuose.... [-]

Švedija Eskilstuna
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mälardalen University

Apie 99 proc. Visų kompiuterių šiandien yra įdėti - jie yra mobiliuose telefonuose, žaidimų pulte, skaitmeniniuose fotoaparatuose, automobiliuose, lėktuvuose, medicininėj ... [+]

Apie 99 proc. Visų kompiuterių šiandien yra įdėti - jie yra mobiliuose telefonuose, žaidimų pulte, skaitmeniniuose fotoaparatuose, automobiliuose, lėktuvuose, medicininėje įrangoje, buitinės technikos, robotais ir kt. Šios sistemos tampa vis protingesnės, kad atitiktų konkrečius jų vartotojų poreikius. Mes siūlome aukščiausios kokybės švietimą pažangių įterptųjų sistemų srityje, turinčius visame pasaulyje žinomų ekspertų mokytojų, studentų pramonės projektus ir stažuotes, stipendijas užsienyje studijuoti ir dvigubo laipsnio galimybes su aukščiausio lygio mokslinių tyrimų universitetais.

Programa

Programa buvo pripažintas nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. 2009 m. "Knowledge Foundation" gavo nacionalinę stipendiją už kompetenciją. Mūsų studentai laimėjo geriausią įterptųjų sistemų magistro darbą Švedijoje, antrą vietą nacionaliniame robotų inžinerijos čempionate 2011 m., O vienas studentas buvo nominuotas 2011 m. Švedijos įterptinam apdovanojimui, kuris yra vienas iš tik 6 studentų Švedijoje.... [-]

Švedija Eskilstuna
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mälardalen University

Programa suteiks jums plačias ir gilų matematines žinias apie matematiką ir jos taikymą - žinias, kurios yra labai patrauklios darbo rinkoje pramonės ir viešajame sektori ... [+]

Programa suteiks jums plačias ir atitinkamas žinias apie matematiką ir jos taikomąsias programas. Šios žinios yra didelės paklausos, nes rytoj technologija priklauso nuo matematinių metodų ir skaičiavimų. Programa suteiks jums žinių ir įgūdžių, kurie jums naudingi kuriant naujas technologijas, kuriant tvarią visuomenę ar vykdant savo sėkmingą verslą.

Programa

Inžinerinės matematikos magistrantūros programa skirta studentams aprūpinti matematinėmis priemonėmis rytdienos technologijų plėtrai. Jūs turėsite plačias ir atitinkamas žinias apie matematines programas ir metodus, kurie yra naudingi tiek privačiame, tiek akademiniame pasaulyje, be kitų sričių. Jūs išmoksite matematinius metodus su programomis statistikoje, informacinėse technologijose, informacinių technologijų, energetikos ir aplinkos inžinerijos, robotų ir automatikos valdymo inžinerijos, taip pat optimizavimo.... [-]

Švedija Eskilstuna
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mälardalen University

Programinės įrangos platinimas ir didėjanti įtaka verslui ir mūsų kasdieniniam gyvenimui buvo fenomenalus. Programinės įrangos inžinerija nagrinėja aukštos kokybės progra ... [+]

Programinės įrangos platinimas ir didėjanti įtaka verslui ir mūsų kasdieniniam gyvenimui buvo fenomenalus. Programinės įrangos inžinerija nagrinėja aukštos kokybės programinės įrangos projektavimą ir plėtrą, taigi ir vis svarbesnė kompiuterių mokslo srities dalis. Šioje programoje įgysite pažangių žinių ir praktinių įgūdžių programinės įrangos inžinerijos srityje.

Programa

Per šią programą gausite teorinių žinių ir puikių įgūdžių programinės įrangos inžinerijos sistemose, kurios apima gebėjimą susidoroti su supratimo sudėtingumu ir jų tobulinimu. Jūs įgis žinių apie didelių ir sudėtingų programinės įrangos sistemų analizės, projektavimo ir įgyvendinimo principus. Studentai, sėkmingai baigę šią programą, galės parodyti programinės įrangos valdymo metodikos ir technikos supratimą ir pritaikyti juos įvairiems plėtros scenarijus. Galėsite pasinaudoti pasauline įvairove ir dirbti tarptautinėse komandose. Glaudus bendradarbiavimas pramonės srityje, įskaitant, pavyzdžiui, pramonės svečių paskaitas ir disertacijos projektus, susijusius su partnerių pramonės šakomis, tokiomis kaip "ABB", "Ericsson" arba "Volvo", jungia teoriją ir praktiką.... [-]

Švedija Eskilstuna
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mälardalen University

Darbo gyvenimo studijų programa suteikia plačią ir išsamią darbo perspektyvą ir pateikia dabartines organizacijų ir valdymo plėtros perspektyvas. Jūs gausite žinias apie ... [+]

Darbo gyvenimo studijų programa suteikia plačią ir išsamią darbo perspektyvą ir pateikia dabartines organizacijų ir valdymo plėtros perspektyvas. Jūs gausite žinias apie darbo aplinką ir sveikatą, taip pat apie sveikatą skatinančią lyderystę ir su sveikata susijusias pastangas darbo vietoje.

Programa

Programa suteiks jums supratimą apie darbo gyvenimo studijų plėtrą ir problemas, su kuriomis susiduria per skaitmeninimo ir globalizacijos. Darbo gyvenimo tyrimai apima socialinius ir psichologinius procesus darbe bei sąlygas ir galimybes darbo metu laikui bėgant - nuo individo, darbo vietos, organizacinės ir visuomeninės perspektyvos. Svarbus programos veiksnys yra darbų, susijusių su žmonių vystymusi, gerove ir sveikata, svarba.... [-]

Švedija Eskilstuna
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mälardalen University

Programinės įrangos platinimas ir didėjanti įtaka verslui ir mūsų kasdieniniam gyvenimui buvo fenomenalus. Programinės įrangos inžinerija nagrinėja aukštos kokybės progra ... [+]

Programinės įrangos platinimas ir didėjanti įtaka verslui ir mūsų kasdieniniam gyvenimui buvo fenomenalus. Programinės įrangos inžinerija nagrinėja aukštos kokybės programinės įrangos projektavimą ir plėtrą, taigi ir vis svarbesnė kompiuterių mokslo srities dalis. Šioje programoje įgysite pažangių žinių ir praktinių įgūdžių programinės įrangos inžinerijos srityje.

Programa

Per šią programą gausite teorinių žinių ir puikių įgūdžių programinės įrangos inžinerijos sistemose, kurios apima gebėjimą susidoroti su supratimo sudėtingumu ir jų tobulinimu. Jūs įgis žinių apie didelių ir sudėtingų programinės įrangos sistemų analizės, projektavimo ir įgyvendinimo principus. Studentai, sėkmingai baigę šią programą, galės parodyti programinės įrangos valdymo metodikos ir technikos supratimą ir pritaikyti juos įvairiems plėtros scenarijus. Galėsite pasinaudoti pasauline įvairove ir dirbti tarptautinėse komandose. Glaudus bendradarbiavimas pramonės srityje, įskaitant, pavyzdžiui, pramonės svečių paskaitas ir disertacijos projektus, susijusius su partnerių pramonės šakomis, tokiomis kaip "ABB", "Ericsson" arba "Volvo", jungia teoriją ir praktiką.... [-]

Švedija Eskilstuna
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mälardalen University

Tvarios energetikos sistemos yra būtinos, siekiant įveikti problemas, susijusias su energijos tiekimu ir klimato kaita pasaulyje. Magistrantūros programa "Tvarios energet ... [+]

Tvarios energetikos sistemos yra būtinos, siekiant įveikti problemas, susijusias su energijos tiekimu ir klimato kaita pasaulyje. Magistrantūros programa "Tvarios energetikos sistemos" suteiks jums naujausias žinias apie saulės, vėjo ir biomasės kaip energijos šaltinių panaudojimo technologijas. Ateityje darbdaviai pirmiausia yra energetikos kompanijos, konsultacinės firmos ir visuomeninės organizacijos Švedijoje ar užsienyje.

Programa

Šios programos taikymo sritis taip pat patenka į energijos ir šilumos gamybą, naudojant energijos transformaciją, pagrįstą garo ir dujų turbinų procesais. Be to, jūs sužinosite apie įvairių energetikos sistemų ir procesų integravimo veiklos analizę. Programoje taip pat įtraukiami energetikos sistemų optimizavimo, modeliavimo ir modeliavimo metodai.... [-]

Švedija Eskilstuna
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mälardalen University

Tarptautinė rinkodaros programa suteikia ne tik teorines žinias apie tarptautinę rinkodarą ir verslą, bet ir padeda plėtoti įgūdžius, reikalingus sėkmingam bendradarbiavi ... [+]

Mes gyvename globalizuotame pasaulyje ir, kaip tarptautinio rinkodaros specialisto, susidursime su problemomis, kylančiomis iš organizacijų, šalių ir klientų įvairovės. Ši programa suteiks Jums galimybę pradėti savo įgūdžius ir žinias apie rinkodarą, strategiją ir kultūrą bei tyrimo metodą.

Programa

Tarptautinė rinkodaros programa suteikia ne tik teorines žinias apie tarptautinę rinkodarą ir verslą, bet ir padeda plėtoti įgūdžius, reikalingus sėkmingam bendradarbiavimui tarptautinėse grupėse ir tarp jų. Tai taip pat suteikia jums supratimą apie vadybos ir strategijos tarptautinio verslo, taip pat įvairių rūšių rinkodaros.

Programa yra skirta jūsų žinioms ir įgūdžiams plėsti skaitydami, aptarti, ieškoti informacijos ir atlikti analizę, taip pat pasiruošti dirbti tarptautinėje aplinkoje. Be to, kad atliksite paskutinį egzaminą raštu, jūsų įgūdžiai bus vertinami ir per seminarus, ir per kelis projektus.... [-]

Švedija Eskilstuna
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mälardalen University

Ši programa suteikia jums galimybę atlikti darbo keitimus ir patobulinti savo žinias nacionaliniame ir tarptautiniame socialiniame darbe. Magistro lygio studijos suteikia ... [+]

Ši programa suteikia jums galimybę atlikti darbo keitimus ir patobulinti savo žinias nacionaliniame ir tarptautiniame socialiniame darbe. Magistro lygio studijos suteikia galimybę gilinti žinias ir išplėsti savo karjeros galimybes.

Programa

Socialinis darbas susijęs su socialiai pažeidžiamų žmonių gyvenimo sąlygomis, poreikiais ir patirtimi. Išeities taškas yra pabandyti suprasti ir paaiškinti socialinius reiškinius ir problemas individo, grupės ir visuomenės lygiu, taip pat kurti pokyčių galimybes. Socialinių klausimų supratimas grindžiamas sistemų, galios ir teisių perspektyvomis, o jų analizė dažnai yra tarpusavyje susijusi. Jūs sukursite praktinį problemų sprendimo ir pokyčių proceso supratimą, kai kalbėsite apie žmones socialiai pažeidžiamose situacijose.... [-]

Švedija Eskilstuna
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Skaityti daugiau lietuvių kalba

The story about MDH

Study at Mälardalen University

Mälardalens högskola
Address
Mälardalen University Västerås, Högskoleplan 1 Eskilstuna, Drottninggatan 12
Eskilstuna, Södermanland County, Švedija
Interneto svetainė
Telefonas
+46 21 10 13 00