OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Įvadas

Oficialus aprašymas

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland yra sertifikuota EFMD Online kursų sertifikavimo sistema (EOCCS), kuri yra puikus kokybės įrodymas interneto ir nuotolinio mokymo srityje. EFMD yra didžiausia Europos tinklo valdymo asociacija valdymo srityje. ABMS yra pirmasis virtualus universitetas Europoje ir yra registruotas Šveicarijos prekių ženklas pagal Nr. 690804 Šveicarijos Federalinis intelektinės nuosavybės institutas. OUS yra įgaliotas eksploatuoti ir išduoti diplomus Šveicarijoje pagal raidės numerį (DBK DBKS 6/33/60236), kurį išleido Švietimo ir kultūros taryba Cugo valstybėje.

Mes siūlome įvairias internetines studijų programas, pradedant nuo asocijuotojo bakalauro laipsnio iki daktaro laipsnio , įskaitant magistro ir bakalauro studijų programas, visus mūsų studijas galima atlikti per vienerius akademinius metus ne visą darbo dieną (nuo penktadienio iki sekmadienio).

Akademija yra pasaulinė internetinio verslo švietimo lyderė, turinti neįkainojamą reputaciją -

"OUS" yra " Premier Accredited University ", kurią teikia Tarptautinių kolegijų akreditavimo tarnyba

"OUS" yra ISO 9001: 2008 sertifikatas. OUSis pripažintas ASIQUAL (akademinių ir įgūdžių tarptautinės kvalifikacijos).

Pagrindinė mūsų studijų programų kalba yra anglų kalba, skirta specialistams iš viso pasaulio.

OUS yra akredituota vadovaujančių verslo mokyklų Europos Vadovų Tarybos (ECLBS) ir Europos nuotolinių studijų tarybos (EUCDL).

Mes sukūrėme internetinę patirtį, kuri leidžia jums efektyviai bendrauti su fakultetu ir kitais studentais. Jums tereikia tik kompiuterio su interneto ryšiu, jo mokymu pagal jūsų sąlygas.

Mes skatiname žmones imtis to, ką jie mokosi ir taiko savo gyvenimui.

Mūsų tikslas

  • Sėkminga ateitis visiems mūsų studentams
  • Tarptautinė aplinka
  • Puikūs dėstytojai
  • Aukštas kokybės standartas
  • Mokyti studentus iš viso pasaulio

Klases

Mūsų internetinės klasės išlaikomos nedaug, todėl jūs intensyviau mokate aplinką, stengiamės išlaikyti mūsų studentų - dėstytojų racioną labai nedidelį, visas mūsų programas mokoma anglų kalba, pagrindinis dėmesys skiriamas tau, kad galėtum susipažinti su puikiais bendraisiais ryšiais, siūlydami jums Neakivaizdinė online studijų programa, kuri palaiko ryšius su savo kompanija ar darbu. Daugiau informacijos rasite ABMS - Šveicarijos atvirasis universitetas www.abmswiss.com

Vietos

Ciurichas

Address
Freilagerstrasse 39
8047 Ciurichas, Ciurichas, Šveicarija