Athlone Institute of Technology

Įvadas

Oficialus aprašymas

AIT Mokymasis ir mokymas vienetai buvo įkurta gruodžio 5, 2006. Vienetas ateina prie registratoriaus, dr kompetencijai Juozapas Ryan. Įrenginys skirtas paramos ir pažangos mokymosi ir mokymo Athlone Institute of Technology. Įrenginys dirbs bendradarbiaudami toliau plėtoti kultūrą, kuri:

Gerbia ir palaiko individualius skirtumus tarp besimokančiųjų. Skatina studentų orientuotą mokymosi aplinkų, kurioje įvairių studentai gali mokytis ir tobulėti plėtrą. Vertybės ir apdovanojimai mokymas. Palaiko darbuotojų švietimo tyrimus. Padėti su geriausios praktikos sklaidos aukštąjį išsilavinimą. Skatina pedagoginių iniciatyvų / naujovių įgyvendinimą. Skatina ir remia tikslus ir priemones išdėstytus instituto strateginiame plane, kurie susiję su kompetencijos ir naujovių mokymosi ir mokymo.

Verslo mokykla ATI susideda iš trijų padalinių: Verslo studijos, apskaitos ir verslo informatika, ir svetingumas, Turizmas ir poilsis studijas. Teikiamų mokyklos kursai apima platų sričių iš apskaitos tvarkymu, verslo psichologijos socialinės žiniasklaidos rinkodaros, turizmo sporto valdymą ir daug daugiau. Jūs turėsite galimybę įgyti žinių, lavinti įgūdžius ir ugdyti požiūrį, kurie padės jums vykdyti savo potencialą ir padidinti savo karjeros perspektyvas.

Verslo įdomi, sudėtinga ir dinamiška teritorija, kurioje į darbą. Jei manote, kiek verslo poveikį mūsų kasdieniniam gyvenimui, ji yra lengva pamatyti, aktualumą ir naudą kvalifikacijos šioje srityje. Sėkmė verslo studijų ar susijusios programos gali būti pasas į naudingas ir įdomus karjeros.

Mokymosi procesas, kaip verslo mokykla vyksta tokioje aplinkoje, kur jūs turite prieigą prie šiuolaikinių išteklių, ekspertų personalo žiniomis, susieja su darbdaviais ir naujausiomis technologijomis. Toliau kopėčios "kvalifikacijų sistema leidžia pereiti nuo aukštojo sertifikato iki pagyrimu bakalauro laipsnį, o į antrosios pakopos studijas.

Vietos

Athlone

Athlone Institute of Technology

Address
Athlone Institute of Technology,
Dublin Road
Athlone

Athlone, Westmeath grafystė, Airijos sala
Interneto svetainė
Telefonas
+353 90 646 8000

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: