Oficialus aprašymas

AIT Mokymasis ir mokymas vienetai buvo įkurta gruodžio 5, 2006. Vienetas ateina prie registratoriaus, dr kompetencijai Juozapas Ryan. Įrenginys skirtas paramos ir pažangos mokymosi ir mokymo Athlone Institute of Technology. Įrenginys dirbs bendradarbiaudami toliau plėtoti kultūrą, kuri:

Gerbia ir palaiko individualius skirtumus tarp besimokančiųjų. Skatina studentų orientuotą mokymosi aplinkų, kurioje įvairių studentai gali mokytis ir tobulėti plėtrą. Vertybės ir apdovanojimai mokymas. Palaiko darbuotojų švietimo tyrimus. Padėti su geriausios praktikos sklaidos aukštąjį išsilavinimą. Skatina pedagoginių iniciatyvų / naujovių įgyvendinimą. Skatina ir remia tikslus ir priemones išdėstytus instituto strateginiame plane, kurie susiję su kompetencijos ir naujovių mokymosi ir mokymo.

Verslo mokykla ATI susideda iš trijų padalinių: Verslo studijos, apskaitos ir verslo informatika, ir svetingumas, Turizmas ir poilsis studijas. Teikiamų mokyklos kursai apima platų sričių iš apskaitos tvarkymu, verslo psichologijos socialinės žiniasklaidos rinkodaros, turizmo sporto valdymą ir daug daugiau. Jūs turėsite galimybę įgyti žinių, lavinti įgūdžius ir ugdyti požiūrį, kurie padės jums vykdyti savo potencialą ir padidinti savo karjeros perspektyvas.

Verslo įdomi, sudėtinga ir dinamiška teritorija, kurioje į darbą. Jei manote, kiek verslo poveikį mūsų kasdieniniam gyvenimui, ji yra lengva pamatyti, aktualumą ir naudą kvalifikacijos šioje srityje. Sėkmė verslo studijų ar susijusios programos gali būti pasas į naudingas ir įdomus karjeros.

Mokymosi procesas, kaip verslo mokykla vyksta tokioje aplinkoje, kur jūs turite prieigą prie šiuolaikinių išteklių, ekspertų personalo žiniomis, susieja su darbdaviais ir naujausiomis technologijomis. Toliau kopėčios "kvalifikacijų sistema leidžia pereiti nuo aukštojo sertifikato iki pagyrimu bakalauro laipsnį, o į antrosios pakopos studijas.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Athlone Institute of Technology

Tai dieninių programa yra struktūrizuotas siekiant, kad dalyviai galėtų plėtoti pažangius pagrindines bendrąsias kompetencijas verslo ir remtis specializacijų jau pasiekt ... [+]

Tai dieninių programa yra struktūrizuotas siekiant, kad dalyviai galėtų plėtoti pažangius pagrindines bendrąsias kompetencijas verslo ir remtis specializacijų jau pasiektais pagyrimu bakalauro Verslas (ar susijusios disciplinos) lygiu. Mokymo programa siūlo turtingumą ir įvairovę mokymosi, kuri užtikrintų, kad studentas plėtoja ir demonstruoja aukšto lygio žinių ir įgūdžių spektrą tose srityse, pavyzdžiui, mokslinių tyrimų, strateginio mąstymo ir reflektyvaus mokymosi, taip nustatant sėkmingo verslo karjeros pamatai, kaip taip pat tęsti akademinį ir profesinį tobulėjimą.

Absolventai turėtų turėti:

kritinis supratimas pažangių teorijas, koncepcijas, principus, metodus ir būdus verslo ir susijusių mokslinių tyrimų gebėjimas taikyti strateginį mąstymą ir pasirinkti metodus analizuojant ir aiškinant informacijos gebėjimas įvertinti ir kontrastas sprendimų poveikį, ypač atsižvelgiant į verslo etikos ir socialinės atsakomybės gebėjimas atlikti tolesnius tyrimus ir savarankiškai nukreipti, visą gyvenimą trunkantį mokymąsi ... [-]
Airijos sala Athlone
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Welcome to Athlone Institute of Technology