CMI Communications & Management Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

CMI, ryšių ir vadybos institutas, yra pirmaujanti pasaulinė švietimo institutas, siūlanti specializuotų nekilnojamojo pramonės visu etatu diplomas kursus, kurie yra tarptautiniu mastu pripažįstamų principų.

Nuo 2003 m, kai CMI buvo įkurta tūkstančiai studentų sėkmingai gavo tarptautinius ir nacionalinius apdovanojimus, iš CMI, kuri labai sustiprintu savo karjerą.

90% studentų negali būti klaidinga. Investavimas į neakivaizdinių studijų moka pats už save. Daugiau nei 90% pastarųjų studentams šiuo metu yra darbo, ir daugelis laikyti pozicijas jaunimo, viduriniosios ir vyresniosios vadovybės ir kitų šiuo metu dirba specializuotose profesinėse srityse.

Jūsų laikas yra brangus Sukurta, siekiant padidinti savo laiką, CMI darbo laiku užsiėmimai vyksta kartą per savaitę arba vakare arba savaitgalį. Kartu su interneto mokymosi, dauguma kursų yra klasėje remiantis kai kurių kursų nuotolinio mokymo būdu.

Galimi kursai CMI kursai yra siūlomi klasėje, taip pat nuotolinio mokymosi internetu. Live Online klasės įrašyta vėliau atkūrimą ir peržiūrai.

Praktikai dieną, meistrai naktį CMI paskaitas darbuotojų, yra ne jūsų tipiškų mokytojams. Jie dirba specialistai per dieną ir meistrų jų mokomojo dalyko naktį. Jie turi patirties ir kvalifikaciją, neprilygstamą kitų švietimo institutai. CMI dėstytojai atneš savo kvalifikaciją ir išsilavinimą į kitą lygį.

Ryšys su darbo vietoje, yra labai svarbus CMI darbo laiku kursų ypatybė yra praktinės užduotys ir taikomos mokymąsi. Atsižvelgiant į dabartinę sudėtingą aplinką, prasminga investuoti į kursą atitinkamoje darbo vietoje.

Tarptautinis pripažinimas Keletas labai garbingi kokybės skyrimo įstaigos daviau savo antspaudą tvirtinti CMI. Tai CMI anketa kokybės įsipareigojimo ir garantija jums ženklą. Renkantis CMI, galite būti užtikrinti, kad jūs pasirenkant tinkamą institutą.

Pereiti į kitą lygį CMI darbo laiku kursai yra įvairių lygių įvairių sistemų, priklausomai nuo sutarties sudarymo kūno ir jo buvimo vietą. Kursas yra patvirtintas; Nacionalinė kvalifikacijų sąrangą nfq (Airijos Respublika) 5 lygio, 8; Biuro kvalifikacijų ir egzaminų reglamentas Ofqual (Anglija) lygis 3- 6; ir SQA Škotijos kvalifikacijų tarnyba SQA lygį 6-10. Jos pripažįstamos tarptautiniu mastu.

Tuo širdyje, Jūs Kadangi CMI yra mažas asmens institutą, gerus ryšius ir glaudų ryšį tarp jūsų ir dėstytojų / darbuotojų bus dalis jūsų asmeninės patirties.

Pasiekti šviesesnę ateitį, kurią naktį Mokymosi naktį, yra geriausias būdas padidinti savo laiko panaudojimą. CMI darbuotojai suteiks jums nešališką patarimą kaip į kursą tinkamiausią Jums. Pakalbėkite su mumis Norėdami dieną ir imtis šio žingsnio į šviesesnę ateitį.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Sertifikatai » Matyti Išplėstiniai diplomai » Matyti Magistro diplomai » Matyti Diplomas » Matyti Kursai »

Vaizdo įrašai

About CMI