Hibernia College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Hibernia College yra pirmaujanti naujųjų švietimo technologijų lyderė ir atsižvelgia į nuolat besikeičiančio švietimo pasaulio pokyčius.

Naujojo tūkstantmečio pabaigoje įkūrusi Seano Rowlando doktorantūrą, " Hibernia College siekia ambicingos ir perspektyvios strategijos, siekiančios atlikti pagrindinį vaidmenį švietime ateičiai. Dr Rowland susirinko savo kolegų iš verslo, švietimo ir technologijų bendruomenių, kad būtų sukurta " Hibernia College , akredituota internetinė švietimo įstaiga.

Mes manome, kad mūsų programos turėtų būti vertinamos ne tik dėl jų akademinės griežtumo, bet ir dėl jų veiksmingumo, nes mūsų studentai padeda spręsti problemas, su kuriomis jie susiduria kiekvieną dieną savo profesiniame gyvenime.

Po 18 metų mes galime didžiuotis savo išskirtiniu dėstytoju, turinčia daugiau nei 350 pilną / neakivaizdinių fakultetų komandą. Neįvykdyti savo srityse ir visoje pramonės šakoje yra Harvardo Karališkojo Chirurgų koledžo Airijoje, Trinitų koledžo Dubline vykdomo narkotikų saugos tyrimų skyriaus, IE verslo mokyklos, Madrido ir kitų išskirtinių institucijų.

Hibernia College " sukūrė internetinio švietimo modelį, kuris yra sėkmingas, nes jis skirtas padėti specialistams patenkinti dabartines darbo problemas ir nuolat ugdyti studentų ir dėstytojų sąveiką.

Mes mokome profesionalų visame pasaulyje, kurie nori gauti geriausią internetinį išsilavinimą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti Magistro studijų programas »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Meistras pradinio ugdymo

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Ištęstinės 18 - 24  April 2019 Airijos sala Dublin

Pradinio ugdymo magistras - Profesionalus magistras Švietimo Pranešimo Pradinio ugdymo buvo įkurta siekiant skatinti platesnį žmonių apsvarstyti pradinės mokyklos mokytojo profesijos teikiant lankstesnį maršrutą tampa visiškai kvalifikuotas mokytojas ir tai nėra reikalavimas turi išankstinį dėstymo patirtį, kad būtų tinkami taikyti šį kursą. [+]

Graduate Management Admission Test arba meistras Pradinio ugdymo - Profesionalus magistras švietimo Pranešimo Pradinio ugdymo buvo įsteigta siekiant skatinti platesnį žmonių mano pradinės mokyklos mokytojo profesiją, suteikiant lankstesnį maršrutą į tampa visiškai kvalifikuotas mokytojas ir tai nėra reikalavimas turėti mokymo patirties, kad teisę kreiptis dėl šio kurso.

Dėl programos struktūros ir finansavimo reikalavimų atitikimo kriterijus, mes galime priimti tik iš Airijos.

Mišrus naršo magistro Pradinio ugdymo

Iš pradinio ugdymo meistras dizainas, maišymo internetu ir akis į akį už mokslą, yra ideali tiems, kurie neturi lengvą prieigą prie vienos iš tradicinių švietimo teikėjų arba kuris neturi laiko praleisti važinėja į paskaitas ir iš per parą. ... [-]


Pranešimas pradinis ugdymas - profesionalus meistras švietimo

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos April 2019 Airijos sala Dublin

Hibernia kolegija Pranešimo Pradinio ugdymo - Profesionalus Magistro Švietimo buvo įkurta siekiant skatinti platesnį žmonių mano mokytojo profesijos teikiant lankstesnį maršrutą tapti visiškai kvalifikuotas po pradinės mokyklos mokytoja. [+]

Hibernia kolegija Rašyti Pradinis ugdymas - Profesionalus magistras švietimo buvo įsteigta siekiant skatinti platesnį žmonių mano mokymo, kaip profesijos, numatant lankstesnį maršrutą į tampa visiškai kvalifikuotas po pradinių klasių mokytoja.

Dėl programos struktūros ir finansavimo reikalavimų atitikimo kriterijus, mes galime priimti tik iš Airijos.

Mišrus lankosi profesionalus meistras švietimo

Programa, kuri mišiniai su interneto turiniu, virtualias mokymosi aplinkas ir akis į akį pristatymas, skirtas tobulinti specialistus ir ekspertus, kurie pasiruošę būti lyderiais po pradinio ugdymo srityje. Programa yra ideali tiems, kurie neturi lengvą prieigą prie vienos iš tradicinių švietimo teikėjų ar kas neturi laiko praleisti važinėja į paskaitas ir iš kasdien. ... [-]


Vaizdo įrašai

Hibernia College explainer video

Hibernia College Gaeltacht Experience

Kontaktai

Hibernia College

Adresas Hibernia College Dublin Block B, The Merrion Centre, Merrion Road, Dublin 4.
Dublin, County Dublin, Airijos sala
Interneto svetainė http://hiberniacollege.com/lp/hibernia-college/
Telefonas +353 1 661 0168