Oficialus aprašymas

Hibernia College yra pirmaujanti naujųjų švietimo technologijų lyderė ir atsižvelgia į nuolat besikeičiančio švietimo pasaulio pokyčius.

Naujojo tūkstantmečio pabaigoje įkūrusi Seano Rowlando doktorantūrą, " Hibernia College siekia ambicingos ir perspektyvios strategijos, siekiančios atlikti pagrindinį vaidmenį švietime ateičiai. Dr Rowland susirinko savo kolegų iš verslo, švietimo ir technologijų bendruomenių, kad būtų sukurta " Hibernia College , akredituota internetinė švietimo įstaiga.

Mes manome, kad mūsų programos turėtų būti vertinamos ne tik dėl jų akademinės griežtumo, bet ir dėl jų veiksmingumo, nes mūsų studentai padeda spręsti problemas, su kuriomis jie susiduria kiekvieną dieną savo profesiniame gyvenime.

Po 18 metų mes galime didžiuotis savo išskirtiniu dėstytoju, turinčia daugiau nei 350 pilną / neakivaizdinių fakultetų komandą. Neįvykdyti savo srityse ir visoje pramonės šakoje yra Harvardo Karališkojo Chirurgų koledžo Airijoje, Trinitų koledžo Dubline vykdomo narkotikų saugos tyrimų skyriaus, IE verslo mokyklos, Madrido ir kitų išskirtinių institucijų.

Hibernia College " sukūrė internetinio švietimo modelį, kuris yra sėkmingas, nes jis skirtas padėti specialistams patenkinti dabartines darbo problemas ir nuolat ugdyti studentų ir dėstytojų sąveiką.

Mes mokome profesionalų visame pasaulyje, kurie nori gauti geriausią internetinį išsilavinimą.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Hibernia College

Pradinio ugdymo magistras - Profesinis magistro laipsnis pradinio ugdymo srityje buvo sukurtas siekiant paskatinti platesnį žmonių asortimentą laikyti pradinės mokyklos m ... [+]

Pradinio ugdymo magistras - profesinio magistro laipsnis pradinio ugdymo srityje buvo sukurtas siekiant paskatinti platesnį žmonių ratą, kad pradinio ugdymo mokymas būtų profesija, suteikiant lankstesnį kelią tapti visiškai kvalifikuotu mokytoju ir nėra reikalavimas turėti ankstesnę mokymo patirtį, kad galėtumėte kreiptis dėl šio kurso.Dėl programos struktūros ir finansavimo tinkamumo kriterijų galime priimti tik Airijos prašymus.

Mišrus pradinio ugdymo magistro laipsnis

Pagrindinio ugdymo magistro dizainas, derinantis internetu ir akis į akį, idealiai tinka visiems, kurie neturi lengvai prieigos prie vieno iš tradicinių švietimo paslaugų teikėjų arba kurie neturi laiko praleisti važinėjimą į ir iš paskaitų kasdien.... [-]

Airijos sala Dublin
Balandis 2020
Ištęstinės
18 - 24 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Hibernia College

Hibernia College pradinis ugdymas - profesinis magistro laipsnis buvo sukurtas siekiant paskatinti platesnį žmonių asortimentą apsvarstyti mokymą kaip profesiją, suteikia ... [+]

Hibernia College pradinis ugdymas - profesinis magistro laipsnis buvo sukurtas siekiant paskatinti platesnį žmonių asortimentą apsvarstyti mokymą kaip profesiją, suteikiant lankstesnį kelią tapti visiškai kvalifikuotu pradinės mokyklos mokytoju.

Dėl programos struktūros ir finansavimo tinkamumo kriterijų galime priimti tik Airijos prašymus.

Mišrus internetinis profesionalus švietimo magistras

Programa, jungianti internetinį turinį, virtualią mokymosi aplinką ir akis į akį, yra sukurta tam, kad sukurtų profesionalus ir ekspertus, kurie galėtų būti lyderiais po pirminio švietimo. Programa idealiai tinka visiems, kuriems nėra lengva prieiga prie vieno iš tradicinių švietimo paslaugų teikėjų arba kurie neturi laiko praleisti važinėjimą į ir iš paskaitų kasdien.... [-]

Airijos sala Dublin
Balandis 2020
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Hibernia College explainer video

Hibernia College Gaeltacht Experience

Hibernia College
Address
Hibernia College Dublin Block B, The Merrion Centre, Merrion Road, Dublin 4.
Dublin, County Dublin, Airijos sala
Interneto svetainė
Telefonas
+353 1 661 0168