Hibernia College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Hibernia College yra nacionaliniu lygiu pripažinta mokytojų rengimo lyderė.

Mokytojų rengti mokytojai siūlo platų švietimo kursų spektrą, įskaitant pradinio ugdymo ir pradinio mokymo magistrantus, tęstinį mokytojų profesinį tobulėjimą (CPD) ir internetinį švietimo daktaro laipsnį.

Hibernia College turi reputaciją dėl novatoriškų naujų mokymo metodikų ir pokyčių nuolat besikeičiančiame švietimo pasaulyje. Mūsų programos yra akredituotos Airijos Kokybės ir kvalifikacijų bei Mokymo tarybos ir yra pripažintos Švietimo ir įgūdžių departamento.

Mokymo kursai, prieinami bet kur Airijoje

Mūsų pradinio ir po pradinio mokymo kursų lankstumas leidžia pasirinkti, kur mokysitės. Pradžios datos yra pavasarį ir rudenį.
Norint pretenduoti į mokymo kursus, nebūtina turėti išankstinės mokymo patirties.
Mūsų internetinis modelis yra sėkmingas, nes jis yra pasiryžęs padėti studentams pasiekti jūsų akademinius ir karjeros tikslus, nesukeldamas jūsų gyvenimo būdo. Sužinokite internete - tiesiogiai neprisijungę.

Pradinių ir vidurinių mokyklų mokymas - karjeros galimybės

Mūsų pradinių ir vidurinių mokyklų absolventams yra labai palankios užimtumo perspektyvos .

Anot Airijos nepriklausomos valstybės išlaidų ministro Howlino, šaliai iki 2021 m. Reikės papildomų 3500 pradinių ir vidurinių mokyklų mokytojų. (2015 04 29)

Pradinis pradinis išsilavinimas - profesinis švietimo magistras

Pradinio ugdymo magistras - Profesinis švietimo magistras puikiai tinka jums, jei norite būti 12-18 metų paauglių augimo ir tobulėjimo dalimi.

Būdamas vidurinės mokyklos mokytoju ar pradiniu mokytoju, jūs specializuositės dviejuose dalykuose ir mokysite juos mokiniams nuo pirmo kurso iki šeštojo kurso. Tai jūsų entuziazmas ir dėmesys dalykams paskatins ir paskatins mokinius pamilti mokomąją medžiagą ir taip užtikrins, kad ateityje jie stengsis kuo daugiau mokytis. Kaip kartą sakė nežinomas autorius, „mokymas yra ta profesija, kuri sukuria visas kitas profesijas“.

Pradinio ugdymo magistrai

Pradinio ugdymo magistrai - Profesionalaus pradinio ugdymo magistras puikiai tinka jums, jei norite dirbti su 4–12 metų vaikais .

Darbas su jaunesniais vaikais skirtas tiems aistringiems žmonėms, kurie supranta, kad mokymas gali būti sudėtingas, tačiau kartu ir nepaprastai naudingas. Pradinio ugdymo mokytojai yra ne tik intelektualios mažų vaikų raidos dalis, bet ir vaidina pagrindinį vaidmenį moraliniame ir socialiniame vystymesi.

Kaip kartą pasakė George'as Lucasas, „švietimas yra svarbiausias žmonijos darbas“

Mūsų mokymo kursas „Pradinio ugdymo magistrai“ buvo įkurtas siekiant paskatinti platesnį žmonių ratą tapti mokytojais. Mes siūlome lankstesnį kelią į visiškos kvalifikacijos mokytoją, kuris apima prieinamas vietines praktines dirbtuves.

Dėl programos struktūros galime priimti tik abiturientus, kurie kursų metu gyvena Airijoje.

Vietos

Dublinas

Hibernia College

Address
Hibernia College Dublin
Block B, The Merrion Centre,
Merrion Road,
Dublin 4.

Dublinas, Dublino grafystė, Airijos sala
Telefonas
+353 1 661 0168