Hibernia College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Hibernia College yra pirmaujanti naujųjų švietimo technologijų lyderė ir atsižvelgia į nuolat besikeičiančio švietimo pasaulio pokyčius.

Naujojo tūkstantmečio pabaigoje įkūrusi Seano Rowlando doktorantūrą, " Hibernia College siekia ambicingos ir perspektyvios strategijos, siekiančios atlikti pagrindinį vaidmenį švietime ateičiai. Dr Rowland susirinko savo kolegų iš verslo, švietimo ir technologijų bendruomenių, kad būtų sukurta " Hibernia College , akredituota internetinė švietimo įstaiga.

Mes manome, kad mūsų programos turėtų būti vertinamos ne tik dėl jų akademinės griežtumo, bet ir dėl jų veiksmingumo, nes mūsų studentai padeda spręsti problemas, su kuriomis jie susiduria kiekvieną dieną savo profesiniame gyvenime.

Po 18 metų mes galime didžiuotis savo išskirtiniu dėstytoju, turinčia daugiau nei 350 pilną / neakivaizdinių fakultetų komandą. Neįvykdyti savo srityse ir visoje pramonės šakoje yra Harvardo Karališkojo Chirurgų koledžo Airijoje, Trinitų koledžo Dubline vykdomo narkotikų saugos tyrimų skyriaus, IE verslo mokyklos, Madrido ir kitų išskirtinių institucijų.

Hibernia College " sukūrė internetinio švietimo modelį, kuris yra sėkmingas, nes jis skirtas padėti specialistams patenkinti dabartines darbo problemas ir nuolat ugdyti studentų ir dėstytojų sąveiką.

Mes mokome profesionalų visame pasaulyje, kurie nori gauti geriausią internetinį išsilavinimą.

Vietos

Dublinas

Hibernia College

Address
Hibernia College Dublin Block B, The Merrion Centre, Merrion Road, Dublin 4.
Dublinas, Dublino grafystė, Airijos sala
Telefonas
+353 1 661 0168