Read the Official Description

Hibernia College yra pirmaujanti naujųjų švietimo technologijų lyderė ir atsižvelgia į nuolat besikeičiančio švietimo pasaulio pokyčius.

Naujojo tūkstantmečio pabaigoje įkūrusi Seano Rowlando doktorantūrą, " Hibernia College siekia ambicingos ir perspektyvios strategijos, siekiančios atlikti pagrindinį vaidmenį švietime ateičiai. Dr Rowland susirinko savo kolegų iš verslo, švietimo ir technologijų bendruomenių, kad būtų sukurta " Hibernia College , akredituota internetinė švietimo įstaiga.

Mes manome, kad mūsų programos turėtų būti vertinamos ne tik dėl jų akademinės griežtumo, bet ir dėl jų veiksmingumo, nes mūsų studentai padeda spręsti problemas, su kuriomis jie susiduria kiekvieną dieną savo profesiniame gyvenime.

Po 18 metų mes galime didžiuotis savo išskirtiniu dėstytoju, turinčia daugiau nei 350 pilną / neakivaizdinių fakultetų komandą. Neįvykdyti savo srityse ir visoje pramonės šakoje yra Harvardo Karališkojo Chirurgų koledžo Airijoje, Trinitų koledžo Dubline vykdomo narkotikų saugos tyrimų skyriaus, IE verslo mokyklos, Madrido ir kitų išskirtinių institucijų.

Hibernia College " sukūrė internetinio švietimo modelį, kuris yra sėkmingas, nes jis skirtas padėti specialistams patenkinti dabartines darbo problemas ir nuolat ugdyti studentų ir dėstytojų sąveiką.

Mes mokome profesionalų visame pasaulyje, kurie nori gauti geriausią internetinį išsilavinimą.

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Hibernia College

Pradinio ugdymo magistras - Profesionalus magistras Švietimo Pranešimo Pradinio ugdymo buvo įkurta siekiant skatinti platesnį žmonių apsvarstyti pradinės mokyklos mokytoj ... [+]

Graduate Management Admission Test arba meistras Pradinio ugdymo - Profesionalus magistras švietimo Pranešimo Pradinio ugdymo buvo įsteigta siekiant skatinti platesnį žmonių mano pradinės mokyklos mokytojo profesiją, suteikiant lankstesnį maršrutą į tampa visiškai kvalifikuotas mokytojas ir tai nėra reikalavimas turėti mokymo patirties, kad teisę kreiptis dėl šio kurso.

Dėl programos struktūros ir finansavimo reikalavimų atitikimo kriterijus, mes galime priimti tik iš Airijos.

Mišrus naršo magistro Pradinio ugdymo

Iš pradinio ugdymo meistras dizainas, maišymo internetu ir akis į akį už mokslą, yra ideali tiems, kurie neturi lengvą prieigą prie vienos iš tradicinių švietimo teikėjų arba kuris neturi laiko praleisti važinėja į paskaitas ir iš per parą. ... [-]

Airijos sala Dublin
September 2019
Ištęstinės
18 - 24 
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Hibernia College

Hibernia kolegija Pranešimo Pradinio ugdymo - Profesionalus Magistro Švietimo buvo įkurta siekiant skatinti platesnį žmonių mano mokytojo profesijos teikiant lankstesnį m ... [+]

Hibernia kolegija Rašyti Pradinis ugdymas - Profesionalus magistras švietimo buvo įsteigta siekiant skatinti platesnį žmonių mano mokymo, kaip profesijos, numatant lankstesnį maršrutą į tampa visiškai kvalifikuotas po pradinių klasių mokytoja.

Dėl programos struktūros ir finansavimo reikalavimų atitikimo kriterijus, mes galime priimti tik iš Airijos.

Mišrus lankosi profesionalus meistras švietimo

Programa, kuri mišiniai su interneto turiniu, virtualias mokymosi aplinkas ir akis į akį pristatymas, skirtas tobulinti specialistus ir ekspertus, kurie pasiruošę būti lyderiais po pradinio ugdymo srityje. Programa yra ideali tiems, kurie neturi lengvą prieigą prie vienos iš tradicinių švietimo teikėjų ar kas neturi laiko praleisti važinėja į paskaitas ir iš kasdien. ... [-]

Airijos sala Dublin
April 2019
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Hibernia College explainer video

Hibernia College Gaeltacht Experience

Hibernia College
Address
Hibernia College Dublin Block B, The Merrion Centre, Merrion Road, Dublin 4.
Dublin, County Dublin, Airijos sala
Interneto svetainė
Telefonas
+353 1 661 0168