International House Dublin

Įvadas

Oficialus aprašymas

International House Dublinas yra Tarptautinės House Pasaulio organizacijos narys įkurta 1953 metais. Mes akredituoti Airijos departamento Švietimo ir mokslo kaip anglų kalbos mokymo kaip užsienio kalbos mokykloje, ir yra tikrinami abiem ACELS (patariamosios tarybos mokyklų anglų kalbos) ir International House pasaulyje.

Mes teikiame kursų įvairovė įvairaus amžiaus ir lygio ir patenkinti abiejų grupių ir individualių studentų iš viso pasaulio, įskaitant:

Anglų kalbos kursai suaugusiems Egzaminų rengimo programų Anglų ir darbo programos Jaunesnysis vasaros programos - šeimoje ir gyvenamosios Vidurinis programa Mini viešnagė programa grupėms Vidurinė mokykla Integracija programa grupėms Pedagogų rengimo programos, įskaitant CELTA ir DELTA

IH Dubline mes žinome, kad kiekvienas programos aspektas yra svarbus, todėl mes imtis papildomų atsargumo mūsų kursus dizaino, mūsų šeimose atrankos, ir mūsų socialinės ir kultūrinės programos organizavimą. Mes siekiame teikti greitą, efektyvų ir malonų gyvenimą palankią aplinką.

Mūsų fantastinis mokykla įsikūrusi pačiame miesto centre siūlo studentams unikalią mokymosi patirtį studijuoja pačiu miesteliu kaip Airijos kolegijos studentams.

Aukščiausios kokybės Jaunesnysis Vasaros programos teikia visą paketą programas su prabangos būstą, ar šeimoje turimą Dubline ir Korke.

Studentai taip pat gali pasirinkti dalyvauti puikus aukštosios mokyklos programos per visą mokslo metų arba vieno semestro, ir mes turime partnerystę su geriausių mokyklų visame Airijoje.

Vietos

Dublinas

Address
60-63 Dawson Street
2 Dublinas, Dublino grafystė, Airijos sala

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: