IUBH Killarney Campus

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pasakiški peizažai atitinka pasaulinio lygio svetingumą

Įspūdingas gamtos kraštovaizdis, istoriniai pastatai ir garsus Airijos gyvenimo būdas - Kilarnis turi daug skirtingų aspektų. Vienas iš gražiausių miestų pietvakarių Airijoje ir geriausias turistų lankomas vietas tiek Airijoje, tiek užsieniečiams, miestas turi labai įspūdingą viešbučių, SPA kurorto, taip pat įvairių barų ir restoranų asortimentą. Kilarniai šalia įvykių ir festivalių ištisus metus Kilarnis tarnauja kaip "basecamp" visai rūšiai lauko renginių Kilarnio nacionaliniame parke ir yra vartai į garsiausius Airijos garsiausius Kerry žiedus. Gyvenk ir studijuojate unikalią atmosferą, esančią Macgillycuddy "Reeks", aukščiausio kalnų Airijoje!

Kilarnis kaip Airijos turizmo taškas

Turizmas yra didžiausia Kilarnio pramonė. Išskyrus Dubliną, Kilarnyje yra daugiau viešbučio lovų nei bet kuriame kitame Airijos mieste. Kilarnio nacionalinis parkas, kuriame yra didžiausias Airijos kalnas, patrauklūs ežerai, miškai ir Torc krioklys yra tik keletas iš daugybės atrakcionų. Kilarnis taip pat rodo gerai žinomą Kerry Way'ą, 214 km ilgio pėsčiųjų kelionę, per kurią pasieksite puikiausius Airijos kraštovaizdžius. Lengvesni pasivaikščiojimai yra miško takai aplink Rosso pilį arba keturių valandų kilpą aplink Muckross ežerą. Taigi mūsų viešbučių ir restoranų vadybos programa puikiai atitinka regiono stiprią turizmą ir svetingumą.

Infrastruktūra ir IT Kilarnyje
Žinoma, naujausia IT infrastruktūra visame miesteliuose mums - iš "Wi-Fi" į Campus administravimo išteklių aplinką.
Campus WiFi
Kilarnio universiteto studentai gali naudotis intraneto ir interneto per WiFi. Bibliotekų katalogas yra prieinamas universitete ir už jos ribų, taip pat prieinama prie išsamių tyrimų duomenų bazių.
Campus administravimo išteklių aplinka (CARE)
Kiekvienas studentas turi savo sąskaitą mūsų Campus administravimo išteklių aplinkoje (CARE). Ši universitetų valdymo sistema efektyviai ir patogiai palaiko visus mūsų universitetų vietose vykstančius procesus, pavyzdžiui, registraciją, tvarkaraščius, paskyrimus, egzaminų registraciją, leksikos medžiagos parsisiuntimą ir daug daugiau.
IUBH el. Pašto adresas
Visi studentai turi IUBH el. Pašto adresą, kad palaikytų ryšius tarp fakulteto ir studentų.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Pirmosios pakopos Pathway programos » Matyti Bakalauro studijos »

Vaizdo įrašai

Killarney: Fabulous scenery meets world class hospitality | Gintare | IUBH Campus Studies

Killarney: Fabulous scenery meets world class hospitality | Serge | IUBH Campus Studies

Killarney: Fabulous scenery meets world class hospitality | Szabina | IUBH Campus Studies

Killarney: Fabulous scenery meets world class hospitality | Ganesh | IUBH Campus Studies