Institute of Technology Sligo

Įvadas

Oficialus aprašymas

rth

Kadangi tai pirmasis atidarytas 1970 m, IT Slaigo buvo vienas iš AirijaPirmaujančių trečiojo lygio įstaigos. Studentai yra iš ko mes padaryti širdies. Jis gyvena 6000 studentų visoje Instituto dieninių, visą darbo dieną ir mokymosi programas. Iš jų 2000 mokosi internete.

5ey7jĮ IT Slaigo, Jūs gausite žinoti savo dėstytojus, taip pat savo klasiokų. Čia galite suformuoti draugystę, kuri truks visą gyvenimą tinklą.

IT Slaigo yra vieta, siekiant padėti jums gauti į priekį į darbo pasaulį su pramonės vietą. Dėka mūsų glaudžius ryšius ir mokslinių tyrimų srityje su pagrindiniais bendrovių ir pagrindinių darbdavių, mes galime Jums pasiūlyti platų galimybių.

IT Slaigo Taip pat yra nuožmiai ambicingas trečiasis lygis institucija. Siekti naujo priskyrimo technologinės universitetas, 60 mln € investicijos į kampusie įrenginių per pastarąjį dešimtmetį sukūrė apsvaiginimo 21-ojo amžiaus mokymosi aplinką.

Vis dar nėra nuolatinis. Per tris Instituto mokyklų mokymosi verslo ir socialinių mokslų; Inžinerija ir dizainas; ir mokslo, IT Slaigo nuolat plėtoti ir stiprinti savo kursus ir įrenginius pateikti bendrą paketą, kuris atitinka studento poreikius šiandien - rytoj.

e57j

Šeši Paaiškinimas Pasirinkite IT Sligo

  1. Aktualumas ir įvairovė mūsų kursus - Mes glaudžiai bendradarbiaujame su pramonės pritaikyti mūsų kursus, kad kai pereisite, jūs turite kvalifikaciją, kuri darbdaviai pripažįsta ir nori.
  2. Mūsų Pedagogų - Dabartinis studentai nuosekliai išryškinti mokymo kokybę ir paskaitų darbuotojus kaip vieną IT Sligo didžiausių privalumų.
  3. Tai asmeninis - mažos klasės dydžių reiškia studentai naudos iš individualios dėmesio ir paramos iš mūsų specialistų personalą.
  4. Cool apgyvendinimu - Mūsų bendra modernus 72-akras "Universitetų ir jaustis" Campus yra nuolat tobulinama, siekiant atspindėti 21-ojo amžiaus studentų poreikius. Viskas yra kelios minutės pėsčiomis - įskaitant Sligo miesto centro
  5. World Class ambicijos - Šalia yra Airijos pripažinta Nėra 1 vieta Digital (online) Švietimo, IT Slaigo sukūrė tarptautiniu mastu pripažintas novatoriškas tyrimai mokslo ir archeologijos per pastaruosius 12 mėnesių.
  6. A Pagrindinis puslapis iš namų - kaip vieta gyventi, Slaigo pasigirti viena iš labiausiai prieinamą, patrauklus ir ryškių gyvenimo galimybes. Čia yra pakankamai aukštos kokybės studentas apgyvendinimas.
gm
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Peržiūrėti Magistro studijų programas » Matyti Online BScs » Matyti Online Bakalauras » Matyti Doktorantūros diplomai » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Magistro biologinis mokslo

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Dieninės 1 metai September 2019 Airijos sala Sligo

Mokslo (MSC) ir po diplomą (PGD) bioprzetwarzaniu magistras buvo sukurta technologijų Sligo instituto (IT Sligo), siekiant patenkinti augančius poreikius Biofarmacinės pramonės. Biologiniai vaistai, taip pat žinomas kaip biologinio (al) medicinos produktai, arba biologijos, yra bet farmacinė pagamintas produktas, išgaunamas iš, arba sintetinamas iš biologinių šaltinių. [+]

Mokslo (MSC) ir antrosios pakopos diplomas (PGD) magistras bioprzetwarzaniu buvo sukurta technologijų Sligo instituto (IT Sligo), siekiant patenkinti augančius poreikius Biofarmacinės pramonės.

Biologiniai vaistai, taip pat žinomas kaip biologinio (al) medicinos produktai, arba biologijos, yra bet farmacinė pagamintas produktas, išgaunamas iš, arba sintetinamas iš biologinių šaltinių. Medicinos Biotechnologijos ir biofarmaceutyczny sektoriai yra tarp sparčiausiai augančių gyvybės mokslų srityje tiek nacionaliniu, tiek ir tarptautiniu mastu.

IT Slaigo kartu su nacionalinio instituto biologinis mokslinių tyrimų ir mokymo (NIBRT) * buvo pristatyti ne visą darbo laiką internete magistro laipsnį ir PGD biofarmacijos mokslo Nuo 2008 (www.nibrt.ie/masters). Šie kursai (suprojektuoti platus bendradarbiaujant su pramone) siekiama mokslo ir inžinerijos absolventų su pramonės patirtį, kurie nori iki-įgūdžių arba kryžminio įgūdžių karjeros biologiniai vaistai ir paprastai imtis 2,5 metų užbaigti. Kursai buvo įrodyta, kad būti labai sėkmingai kvalifikacijos kėlimą ir kryžminio kvalifikacijos kėlimą asmenims arba darbo arba tikisi pereiti į biofarmacijos sektoriuje. Dar tačiau išlieka įgūdžiai atotrūkis biologinis srityje, o tai reiškia, kad papildomos absolventai Pramonės dėmesio programos yra reikalingos. Neseniai 2016 "tendencijos Biopharma" apklausa, įdarbinimo ir plėtros talentą tapo pagrindine grėsme būsimo augimo (1) sektoriuje.... [-]


Magistras

Doktorantas diplomas / magistro vadovavimo ir atstovavimo pirmaisiais metais

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Dieninės 2 metų September 2019 Airijos sala Sligo

Airijos Early Years sektorius turi dinamišką, įdomų ir sudėtingas ateitį. Reikia veiksmingų ir užtikrintai lyderių visoje praktikos, politikos, propagavimą, reguliavimas, švietimo ir profesinio tobulėjimo srityse. [+]

Airijos Early Years sektorius turi dinamišką, įdomų ir sudėtingas ateitį. Reikia veiksmingų ir užtikrintai lyderių visoje praktikos, politikos, propagavimą, reguliavimas, švietimo ir profesinio tobulėjimo srityse.

Ar turite ką ji mano, kad vienas iš tų lyderių? Ar norite sukurti savo vadovavimo ir atstovavimo įgūdžių ir sugebėjimų taip, kad atspindėtų ir statyti pirmaisiais sektoriaus pajėgumą? Ar norite būti dalis praktikos, kad turės įtakos ir sukelti ankstyvą metų sektorių į ateitį bendruomenėje?

Jei atsakymas į šiuos klausimus yra "taip", ir jūs turite 2.2 BA pagyrimu ECCE arba Giminaitis disciplina ir turės bent dvejus metus darbo patirtį pirmaisiais sektoriuje ar susijusioje srityje baigtas po studijų programos pabaigoje, tada Institute of Technology Sligo turi 9 lygio programa, kuri padės jums vykdyti šias ambicijas.... [-]