Limerick Institute of Technology

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl LIT?

Prieiga prie dėstytojų

Kaip LIT studentas nepasiklysite minioje. Mūsų studentų ir dėstytojų santykis leidžia puikiai dalyvauti ir diskutuoti paskaitose.

Visi LIT miesteliai yra glaudi besimokančiųjų bendruomenė, kurioje studentai gali lengvai prieiti prie dėstytojų, nesvarbu, ar jūs juos pasitinkate koridoriuose, valgykloje, ar suplanuotiems susitikimams, kuriuos lengva organizuoti.

Aktyvus mokymasis

LIT metu studentai mokosi darydami. Mes deriname praktiką su teorija, suteikdami studentams patirtinį mokymosi modelį, suteikdami jiems būtiniausių įgūdžių, kuriuos jie gali įgyti pasirinktoje karjeroje.

Designer sketching WireframesŽalias chameleonas / Unsplash

Klubai ir draugijos

Laiminga kolegijos patirtis prisideda prie sėkmingo gyvenimo kolegijoje, o jūsų kelionę į kolegiją sustiprins nauji jūsų sutikti žmonės, nauji jūsų užmegzti draugai, nauja patirtis, su kuria susidursite, ir linksmybės, kurias turite!

Klubai ir draugijos gali įgyti labai teigiamą patirtį bendrame jūsų kolektyve. Mes žinome, kaip svarbu įsitraukti į veiklą, nepriklausančią jūsų akademiniam darbui, ir raginame visus studentus apžvelgti įvairius klubus ir draugijas, veikiančius LIT.

Įsidarbinimo galimybės

LIT absolventai yra pasirengę pramonei ir yra labai darbingi. Jūs ne tik baigsite LIT su jūsų studijų sričiai pripažintu laipsniu, bet ir dėka mūsų praktinio požiūrio į mokymąsi, taip pat turėsite įgūdžių ir praktinės patirties, kurios ieško darbdaviai.

Progresiniai maršrutai

Ar nerimaujate, kad galbūt negaunate pakankamai taškų ar turite kvalifikaciją stoti tiesiai į pagyrimo (8 lygio) kursą? Nesijaudink! LIT metu daugelis mūsų kursų turi lankstų progresijos kelią, leidžiantį studentams baigti studijas aukštesniame lygyje nei tas, kuriame jie pradėjo.

Studentai, pradedantys studijas 6 ar 7 lygiu, gali tęsti studijas toliau, įstodami į paskutinio kurso 8 lygio kursą. Tai reiškia, kad nors jūs galite pradėti studijas LIT žemesniame lygyje, jūs labai lengvai galėtumėte baigti aukštesnį laipsnį ...... ir visi per 4 metus!

Mažos klasės dydžiai

Tvirtas ir praktinis mokymosi patyrimas, kurį studentai gauna LIT, yra įmanomas tik dėl mūsų mažų klasių.

LIT nepatirsite šimtų studentų auditorijų, kurios daugeliui žmonių gali būti labai baisios. Vietoj to, jūs atsidursite ne daugiau kaip 30 žmonių klasės. Tai padeda studentams padidinti įsitraukimo į ne tik dėstytojus, bet ir kitus studentus lygį, todėl bendra mokymosi kokybė yra geresnė.

Vietos

Limerikas

Address
Limerick Institute of Technology
Moylish Park

V94 EC5T Limerikas, County Limerikas, Airijos sala

Clonmel

Address
LIT Clonmel,
Cashel Road,
Clonmel,
Co. Tipperary

E91 D896 Clonmel, County Tipperary, Airijos sala

Ennis

Address
LIT Ennis,
Bindon Street,
Ennis,
Co. Clare

Ennis, Klarės grafystė, Airijos sala

Limerikas

Address
Limerick School of Art & Design
Clare St

V94 KX22 Limerikas, County Limerikas, Airijos sala

Thurles

Address
LIT Thurles,
Nenagh Road,
Thurles,
Co. Tipperary

Thurles, County Tipperary, Airijos sala

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis