Mater Dei Institute of Education

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mater Dei institutas Švietimo yra pamatai Arkivyskupijos Dubline, koledžo Dublino miesto universitetas ir paskirta aukštojo mokslo institucija pagal Aukštojo mokslo institucija, Institutas buvo įkurtas 1966 metais kaip trečio lygio Katalikų kolegija Švietimo specializuojasi akademinio ir profesinio formavimo Religinių auklėtojų ir mokytojų dėl vidurinių mokyklų Airijoje. Romos katalikų arkivyskupas Dubline yra Instituto globėja. 1999 institutas tapo Kolegija Dublin City University. Atsižvelgdama į savo ryšį su universitetu, institutas strateginio plano kontekste - Religija, Švietimo ir menų: mokymas ir mokymasis besikeičiančioje Airijoje 2003-2008 pradėjo An Taoiseach, J. Bertie Ahern TD.

Institutas yra savitas jos priėmimo lygiagretųjį modelį, mokytojų švietimą. Per daugelį metų institutas sukūrė keletą pakopos universitetinių studijų programas ir toliau stiprinti savo indėlį į vidurinėje, sielovadą ir kapelionai. Per nuo pat jos įkūrimo metais institutas turėjo svarbų ir teigiamą įtaką Airijos švietimo plėtra - visų pirma, nors ne išimtinai, religinio švietimo srityje - kalbant apie jo vykdomą veiklą mokytojų rengimo, labai reikšmingas indėlis jos absolventų ir mokslinių tyrimų ir publikacijų jos darbuotojai. Mater Dei institutas reagavo į kintančius poreikius švietimo sektoriuje pirmauja profesinį mokymą mokyklų kapelionų. Jo dalyvavimas šioje srityje lėmė jos plėtros profesinio mokymo kitokia pastoracijoje. Be to, jos supratimas apie didžiulių pokyčių, kurie įvyko Airijos visuomenę per pastaruosius 30 metų paskatino institutas skatinti kritinio mąstymo ir mokslinių tyrimų dėl "religijos ir švietimo" ir "Religija ir kultūra" temomis. Institutas, per savo ryšį su Dublino miesto universiteto, taip pat gali sudaryti MA ir daktaro moksliniams tyrimams.

Institutas didžiuojasi savo indėliu į Airijos mokytojo profesija per pastaruosius trisdešimt penkerius metus ir yra pasirengę partneris siekiant išlaikyti ir stiprinti mokytojų rengimo kokybę. Tuo sunkumų dėl profesijos, tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu metu institutas įsipareigoja vėl pridėtinės vertės mokytojų rengimo požiūriu įdarbinimo, profesinio formavimas, indukcijos ir-karjeros paslaugų mokytojų. Ji ketina sudaryti mokytojams, kurie savarankiškos, kritiškai suvokia ir įsipareigojo nuolat gerinti kokybę tiek mokymo ir mokymosi antrosios pakopos studijas Airijoje.

Pastaraisiais metais institutas sukūrė Airijos studijų srityje savo BA programą. Iš religinio ir kultūrinio identiteto santykio tyrimas yra ypač tinkama Airijos kontekste. Susitaikymo viltis išreikšti Didžiojo penktadienio sutarties reikia intelektinius ir analitinius pagrindus. Ši studijų programa bus parengti absolventus, kurie gali prisidėti prie nacionalinės tikslas atnaujinimo Irish tapatybę per dialogą, kuris yra praturtintas Airijos literatūros, istorijos ir religijos. Atsargūs intelektinės analizė šiose srityse turėtų duoti supratimą grindžiamas pagarba ir tolerancija skirtumas. Religijos studijų ir Airijos studijų derinys yra ypač tinkama. Per keletą šalyse religijos įtaka nebuvo taip paplitęs, kaip Airijoje. Tiek gerai, ir blogai, religinė sąmonė persmelkta Airijos protus tiek namie, tiek ir išeivijoje. Šis laipsnis bus suteikti absolventams įžvalgas religijos ir visuomenės sąsaja.

Mūsų strateginis planas mes apmąstyti tai, ką reiškia būti katalikų kolegiją besikeičiančiame pasaulyje. "Mater Dei" institutas teigia savo unikalų padėtį tarp Airijos katalikybės ir Airijos kultūros tarpininko, o ne tiesiog apimantis naujausias tendencijas visuomenėje, ar jie skatina į rinką arba ideologiškai. Institutas yra svarbus svetainė, kurioje krikščionybė gali derėtis atvirai su kitų kultūrų, pažiūrų ir sistemų tikėjimo ir be tikėjimo įvairovei ir pasisako už šių derybų būtinybę kviečiant žmones įsitikinimų jame dalyvauti. "Tikiuosi, kad šis Svetainės duos jums apie įvairius aspektus Instituto gyvenimo skonį.

Andrius G. McGrady direktorius

Vietos

Dublinas

Mater Dei Institute of Education

Address
Mater Dei Institute of Education,
Clonliffe Road,
Dublin 3, Ireland

Dublinas, Dublino grafystė, Airijos sala
Interneto svetainė
Telefonas
+353 1 808 6500

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis